06 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Про проведення перерахунку пенсій з 01 липня 2019 року йшлося на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації

Інформував про перерахунок пенсій Дмитро Бердніков, начальник Іллінецького відділу обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України Вінницької області.

Він зазначив, що відбулася реорганізація управлінь Пенсійного фонду. Відповідно Іллінецьке об’єднане управління Пенсійного фонду України Вінницької області приєднано до головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

На території Іллінецького району створений Іллінецький відділ обслуговування громадян (сервісний центр) управління обслуговування громадян головного управління Пенсійного фонду України у Вінницькій області.

«Спеціалісти Іллінецького сервісного центру послуги громадянам надають за адресою м. Іллінці, вул Соборна, 27 за гнучким графіком без перерви на обід.

Крім того, спеціалістами Іллінецького сервісного центру здійснюється прийом громадян на відділених робочих місцях за наступним графіком:

смт. Дашів (в приміщенні Дашівської селищної ради) І-ІІІ п’ятниця місяця з 9.00 до 12.00;

­с. Жадани (в приміщенні сільської ради) ІІІ четвер місяця з 9.00 до 12.00»- повідомив начальник Іллінецького відділу обслуговування громадян ГУ ПФУ у Вінницькій області.         

«26 червня 2019 року Кабінетом Міністрів України прийнята постанова № 543 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», якою внесені зміни до трьох постанов Уряду, які регламентують порядок та розміри перерахунків пенсійних виплат деяким категоріям громадян з 01 липня 2019 року, - йшлося у виступі посадовця. - Зокрема:

      виплати особам з інвалідністю внаслідок війни;

      виплати ліквідаторам аварії на ЧАЕС з числа військовозобов’язаних;

      перерахунок та виплати пенсій громадянам, у яких є необхідний страховий стаж, але при цьому була невелика заробітна плата».

Дмитро Валентинович детально зупинитись на перерахунках пенсії кожної вищезазначеної категорії громадян, дав роз’яснення щодо порядку та загальних розмірів пенсійних виплат, після перерахунку.

Перерахунки пенсій особам з інвалідністю внаслідок війни

Внесені зміни до постанови КМУ № 565 від 28.07.2010р. «Про встановлення щомісячної державної адресної допомоги до пенсії особам з інвалідністю внаслідок війни та учасникам бойових дій», відповідно до яких збільшений розмір мінімальної пенсійної виплати для осіб з інвалідністю внаслідок війни в залежності від встановленої групи, який обраховується як відповідний відсоток від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність. Зокрема:

      І група мінім. виплата була 4266,45 грн. (285%) стала 10166 грн. (650%) + 5899,55 грн.;

      ІІ група мінім. виплата була 3817,35 грн. (255%) стала 8211,00 грн.   (525%) + 4393,65 грн.;

      ІІІ група мінім. виплата була 3368,25 грн. (225%) стала 5630,40 грн.

(360%) + 2262,15 грн.

По Іллінецькому району перераховано пенсії 59 громадянам, які мають статус осіб з інвалідністю внаслідок війни, зокрема по І групі – 4 чол., по ІІ групі – 9 чол., по ІІІ групі – 46 чол.

Перерахунки пенсій ліквідаторам аварії на ЧАЕС з числа військовозобов’язаних

Внесені зміни до постанови КМУ № 1210 від 23.11.2011р. «Про підвищення рівня соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи», відповідно до яких військовослужбовцям, військовозобов’язаним, які були призвані на військові збори та брали участь у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС і внаслідок цього стали особами з інвалідністю їх пенсія обчислюється з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати, встановленої на 01 січня відповідного року, за встановленою формулою.

До 01 липня 2019р. право на аналогічний перерахунок пенсії з п’ятикратного розміру мінімальної заробітної плати мали лише ліквідатори, які були залучені до ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС під час проходження дійсної строкової служби (таких людей по району було 4)

Вказаними змінами був розширений список осіб, які мають право на пенсію у збільшеному розміру.

З 01 липня 2019р. було проведено перерахунок пенсій ще 8 ліквідаторам аварії на ЧАЕС, які були військовозобов’язаними та були призвані на військові збори під час ліквідації.

По Іллінецькому району середнє підвищення даній категорії осіб становить 2800,00 грн.

Ліквідатор – 50% втрати працездатності – 6686,50 грн.

Перерахунок та виплати пенсій громадянам, у яких є необхідний страховий стаж, але при цьому була невелика заробітна плата.

Було доповнено постанову КМУ № 124 від 20.02.2019р. «Питання проведення індексації пенсій у 2019 році», відповідно до цих доповнень особам, які мають повний страховий стаж (жінки – 30 років, чоловіки – 35 років), а їхній розмір пенсійної виплати не досягає 2000,00 гривень, таким особам надається доплата до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

По Іллінецькому району такий перерахунок пенсій було проведено 3152 особам, що становить 30% від загальної кількості пенсіонерів району.

В цілому липневі перерахунки пенсій призвели до збільшення витрат на виплату пенсій на 740,5 тис. грн.

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31