23 | 08 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

22-07-2019

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій проголосував на виборчій дільниці під час позачергових парламентських виборів. «Я проголосував за нашу Україну, за майбутнє України, за Українську державу, - сказав він і підкреслив:...

Read more

Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру

21-08-2019

Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу разом з дружиною Сарою вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру. «Зараз є тільки дві емоції. Глибокий сум і біль, від якого...

Read more
Анонс подій

decentr

Роботі зі зверненнями громадян виконавча влада району приділяє належну увагу

У І півріччі 2019 року до районної державної адміністрації     надійшло 172 заяви і скарги, що на рівні аналогічного періоду минулого року. Загальна кількість громадян, які звернулися, складає 198 осіб.

З усіх звернень 126 надіслано поштою, з яких 93 або 74 % через органи виконавчої влади вищого рівня (у 2018 року - 83).

Усних заяв і скарг на особистому прийомі у керівництва райдержадміністрації отримано 46.

Загалом 41 відсоток звернень від пільгової категорії громадян.

У структурі звернень домінують заяви. Кількість повторних звернень зменшилась з 5 до 1, колективних, як і в попередньому році - 4.

 

Найбільше заяв і скарг надійшло від членів територіальних громад Бабинської (9), Городоцької (19), Криштопівської (7) сільських рад, Дашівської селищної (31) та Іллінецької міської (51) рад.

Найбільш актуальними питаннями, які порушували заявники, є соціальний захист - 112 (у 2018 році - 81).

В першу чергу це пов’язано з впровадженням згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 06.02.2019 №62 надання громадянам субсидій у готівковій формі. Питання стосувались: надання субсидій, виплати коштів на придбання твердого палива та скрапленого газу, соціальних допомог, виділення матеріальної допомоги на лікування.

Відповідно до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки, пропозицій районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації у І півріччі поточного року за розпорядженнями голови райдержадміністрації 25 жителів району отримали одноразову грошову допомогу на загальну суму 29796,00 тис.грн. З них 3 інваліди війни, 4 учасники бойових дій та 3 сім’ї з їх родин, 9 інвалідів загального захворювання, 1 дитина війни  та інші. Заяви і документи 4-х заявників про надання грошової допомоги надіслані для розгляду за належністю відповідними органам місцевого самоврядування, а заявникам надані письмові відповіді та роз’яснення з цих питань.

За територіальною ознакою ці кошти надані громадянам: 8 з Іллінецької об’єднаної територіальної громади, 2 з Дашівської селищної, 5 з Бабинської, 6 з Городоцької, 1 з Іллінецької, 2 з Китайгородської, 1 з Слободищенської сільських громад.

Вдвічі до минулорічного періоду збільшилася кількість заяв і скарг з питань охорони здоров’я (з 9 до 19). Це питання роботи медичних закладів, забезпечення медикаментами, відпуску ліків за електронними рецептами в аптеках смт Дашів, роботи швидкої допомоги тощо.

Число звернень з питань   комунального та дорожнього господарства зменшилось з 19 до 8. Стосувалися вони забезпечення безперебійного електропостачання в с.Павлівка та його відновлення в с.Сорока після значних опадів, заміни аварійних електроопор в с.Леухи, безпідставного нарахування побутовим споживачам об’єму природного газу до стандартних умов (коефіцієнту) Іллінецькою дільницею Гайсинського відділення ТОВ «Вінницягаз Збут».

Дещо менше заяв з питань агропромислового розвитку та земельних відносин - з11 до 7 (виділення земельних ділянок учасникам бойових дій, проведення розрахунку за оренду земельних паїв, врегулювання конфлікту із землекористування та ін.).

У поточному році до райдержадміністрації надійшло по 5 заяв і скарг з питань освіти, праці та заробітної плати (продовження реконструкції корпусу початкової школи в с.Бабин, присвоєння почесного звання України «Мати – героїня» багатодітній матері із смт Дашів, працевлаштування, підвищення заробітної плати вихователям ДНЗ тощо).

Протягом січня-червня 2019 року юридичним сектором апарату райдержадміністрації із 172 опрацьованих заяв і скарг взято на контроль 161 та надіслано для розгляду за належністю 11.

З числа розглянутих звернень 52 вирішено позитивно, 109 заявників отримали роз’яснення.

Райдержадміністрацією вживалися заходи щодо поліпшення роботи з розгляду звернень громадян. Щоденно, крім вихідних та святкових днів, керівництвом райдержадміністрації проводилися особисті прийоми громадян, щомісячно - виїзні прийоми.

У першому півріччі 2019 року   проведено 2 «прямі телефонні лінії» з керівництвом райдержадміністрації, 2 перевірки   структурних підрозділів райдержадміністрації ( відділ агропромислового розвитку, сектор культури і туризму), перевірка дотримання виконкомом Бабинської сільської ради чинного законодавства при розгляді звернень громадян.

Проведено 6 засідань   районної постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

В рамках перевірки виконання доручень керівництва райдержадміністрації при розгляді звернень громадян проводилися дні контролю.

21.02.2019 на засіданні колегії райдержадміністрації розглядалося питання організації роботи зі зверненнями громадян та запитами на публічну інформацію в районній державній адміністрації за 2018 рік.

Вживаються заходи щодо забезпечення виконання на території району Закону України «Про доступ до публічної інформації».

Протягом І півріччя поточного року райдержадміністрацією опрацьовано 9 запитів на інформацію від фізичних і юридичних осіб, що на 14 менше відповідного періоду минулого року.

 Запитувачів цікавила   інформація щодо: наявності в районі вільних земель державної або комунальної власності, які можуть бути використані для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в селах, селищі, місті; кількості громадських формувань з охорони громадського порядку та їх чисельності; заробітної плати голови райдержадміністрації; наявної вантажної автомобільної техніки в районі та планів на її закупівлю, і джерела фінансування; кількості виборчих дільниць, їх розташування; наявності пандусів, додаткового освітлення для слабозорих; кабінок для голосування інвалідів – візочників; переліку діючих сільгосппідприємств; закупівлі автобусів для комунального транспорту та фінансування за 2014-2019 роки; готовності водних об’єктів до безпечного купання відпочивальників; графіка проведення святкувань в районі на 2019 рік.    

Систематично на офіційному веб–сайті райдержадміністрації оновлюється інформація щодо звернень громадян та запитів на інформацію.

Робота з розгляду звернень громадян, запитів на інформацію – важливий напрям діяльності органу виконавчої влади і знаходиться під постійним контролем керівництва райдержадміністрації.

Головний спеціаліст юридичного

сектору апарату райдержадміністрації                         Л.Вишневська

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою у вересні  2019 року

Щодо відповідності виборчих дільниць Іллінецького району вимогам

Психологічна реабілітація учасників АТО

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області – головного архітектора району

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору культури і туризму Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»- завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Повідомлення про зміни у сфері житлово-комунальних послуг

 

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

План перспективного розвитку району  на 2019-2021 роки

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31