23 | 08 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
Prev Next

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

22-07-2019

Володимир Зеленський підписав указ щодо підвищення якості доріг в Україні

За результатами робочої наради щодо дорожньої інфраструктури, яка відбулася 19 липня, Президент Володимир Зеленський підписав указ щодо створення умов для розвитку та підвищення якості автомобільних доріг. Документ передбачає низку заходів,...

Read more

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

22-07-2019

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій: «Дуже важливо, щоб Україна і надалі йшла в напрямку до НАТО і ЄС»

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій проголосував на виборчій дільниці під час позачергових парламентських виборів. «Я проголосував за нашу Україну, за майбутнє України, за Українську державу, - сказав він і підкреслив:...

Read more

Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру

21-08-2019

Закликаємо міжнародну спільноту об’єднати зусилля, щоб не допустити будь-яких проявів антисемітизму та нетерпимості на расовому чи національному ґрунті – Президент України у Бабиному Яру

Президент України Володимир Зеленський і Прем’єр-міністр Держави Ізраїль Біньямін Нетаньягу разом з дружиною Сарою вшанували пам’ять жертв трагедії Бабиного Яру. «Зараз є тільки дві емоції. Глибокий сум і біль, від якого...

Read more
Анонс подій

decentr

Підведено підсумки економічного та соціального розвитку району за І півріччя 2019 року

25 липня відбулося засідання колегії районної державної адміністрації,  на якому підведено підсумки економічного та соціального розвитку району за І півріччя 2019 року.

У засіданні взяли участь керівники підприємств, організацій, установ, структурних підрозділів райдержадміністрації, сільські, селищний, міський голови, керівники територіальних підрозділів міністерств та відомств України, сільськогосподарських формувань, закладів освіти, охорони здоров’я, культури, представники громадськості, засобів масової інформації.

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Інна Купрій доповіла про економічний та соціальний розвиток району за І півріччя 2019 року.

Зокрема, посадовець зазначила:«За п’ять останніх років в агропідприємствах району склалось стале співвідношення в загальній структурі посівних площ основних груп культур, яке становить: зернові та зернобобові культури – 55,5%, технічні культури - 37,8%, кормові культури – 6,7%.

З них, площа посіву ранніх зернових культур по сільськогосподарських підприємствах району становить - 11.7 тис. га.

Станом на 22 липня 2019 року вже скошено та обмолочено 4841 гектар ранніх зернових культур (41,5%), намолочено 25 тис. 32 тонни зерна при середній урожайності 52,3 ц/га.

Зокрема, завершено збирання озимого ячменю та гороху.

Обмолочено 34,0% озимої пшениці, 49% ярого ячменю та 90,6 % озимого ріпаку».

Акцентовано увагу доповідачем на позитивному результаті у розвитку тваринницької галузі. Завдяки ряду урядових програм підтримки тваринництва, збільшилась чисельність поголів’я ВРХ у порівняні з   минулим роком на 238 голів. Нарощено на 105 одиниць поголів’я корів і становить 2135 голів. Зростання числа корів, підвищення їх продуктивності позитивно відобразилося на обсягах виробленого молока.

За І-півріччя 2019 року господарствами району вироблено 6502 тонни молока, що на 110 тонн більше проти відповідного періоду минулого року, надій молока на корову становить3141 кг.

«Такі результати і надалі стимюються підтримкою влади,- зазначила начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації.- Сільськогосподарські підприємства   району беруть участь в Урядовій програмі «Державна підтримка галузі тваринництва» та вже отримали за шість місяців цього року першу чергу дотації у сумі 1 млн. 321 тис. грн на 1468 голів корів».

Також даною програмою передбачено надання фізичним особам спеціальної бюджетної дотації в розмірі 2500 грн. за утримання ідентифікованого та зареєстрованого молодняка ВРХ, який народився і вирощується до 13-ти місячного віку в господарствах фізичних осіб, а також набутого шляхом його переміщення від інших власників.

Вже в першому півріччі поточного періоду для отримання дотації 318 власників ВРХ подали документи до органів місцевого самоврядування. Згідно останніх данихза, за 544 голови молодняка ВРХ нарахована та виплачена дотація за періодами утримання в сумі 863,1 тис. грн.

«Результати першого півріччя 2019 року є більшими за результати минулого року в цілому,- коментуючи виступ, зазначив голова райдержадміністрації Андрій Лисак. - А це додаткові можливості для наших людей, при тому, згідно з прийнятими Урядом змінами до Порядку нарахування субсидій, дана дотація не враховується  як дохід».

За перше півріччя поточного року 5 громадян району отримали на свої рахунки кошти в сумі 18,3 тис.грн., скориставшись «Програмою розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки», якою передбачено отримання часткового відшкодування витрат на установку індивідуального доїння, дія програми також продовжується.

90 тис.грн. компенсації витрат на садівний матеріал нараховано у червні 2019 року ПАТ «Жорнище», які скористалися програмою «Державна підтримка розвитку хмелярства, закладення молодих садів, виноградників та ягідників і нагляду за ними».

Важливою роботою в поточному періоді стала інвентаризація лісових земель та земель сільськогосподарського призначення під лісовими насадженнями на території району.

За результатами проведеної інвентаризації встановлено, що на території району знаходиться 577,92 га земель сільськогосподарського призначення під лісосмугами, переважна частина полезахисних лісосмуг знаходиться в користуванні «Іллінецькогорайагролісу».

В 2019 році між орендарями та власниками земельних ділянок, земельних часток (паїв) укладено 13093 договори оренди землі, загальною площею 36,0 тис. га. Нараховано орендної плати 105,8 млн. грн.,що більше проти минулого року на 5,3 млн. грн.,та становить 9% від грошової вартості землі.

Господарства району проводять розрахунки з орендодавцями.

Також, посадовець поінформувала про рівень оплати праці сільськогосподарськими підприємствами району. За її словами, заборгованість з виплати заробітної плати відсутня. Середньомісячна заробітна плата одного штатного працівника за шість місяців 2019 року становить 7573 грн., що складає 120,7 % до відповідного періоду 2018 року.

Окремо доповідаюча зупинилася на розвитку промисловості, зазначивши, що за І півріччя 2019 року промисловими підприємствами району вироблено та реалізовано продукції більше як на 1 млрд. 683 млн.грн., при темпі приросту 121,5%. «Приємно, що район протягом останніх років стабільно займає 2 місце в обласному рейтингу серед районів, - йшлося у виступі Інни Купрій.- Частка Іллінецького району у промисловому виробництві області становить 4,1%».

Маємо стабільні надходження від малого і середнього бізнесу, як до бюджетів усіх рівнів - близько 52%, так і до місцевого бюджету - біля 40%.

Станом на 1 липня 2019 року у районі рахується 187 діючих малих і середніх підприємств, займаються бізнесом 1131 фізична особа – підприємець.

Загальний обсяг роздрібного товарообороту юридичних осіб за І квартал 2019 року склав 21,37 млн.грн., або 114,7% до відповідного періоду попереднього року.

Питання виплати заробітної плати, сплати податків та легалізація зайнятості знаходиться на постійному контролі райдержадміністрації. За І півріччя районною робочою групою з питань забезпечення детінізації економіки району проведено 2 засідання.

Завдяки проведеній роботі та зустрічам з роботодавцями, що допускають порушення:

- легалізовано працю 18 найманих працівників в 14 торгових точках району;

- залучено до державної реєстрації, як суб’єктів підприємницької діяльності, 56 фізичних осіб;

- додатково сплачено до бюджету біля60,0 тис.грн. податкових надходжень, в т.ч. 35 тис.грн. ЄСВ.

Середня заробітна плата у районі за І квартал 2019 року становила 8951,0 грн. Її рівень зріс у порівнянні з відповідним періодом 2018 року на 27%. Заборгованість по заробітній платі на економічно-активних підприємствах району відсутня.

Начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації також проінформувала про проведення в районі електронних закупівель. Так, за півроку через Prozorro проведено 50 електронних торгів, закуплено товарів на суму 5,9 млн. грн. та зекономлено 526,1 тис.грн., або майже 9% фінансових ресурсів, що дало можливість додатково придбати чи виконати роботи.

Залучення інвестиційних коштів з різних джерел залишається пріоритетним напрямком в діяльності районної влади, органів місцевого самоврядування, підприємств району. Вже за І квартал цього року освоєно 98,04 млн. грн. капітальних інвестицій, що на 64% більше минулорічного періоду.

З обласного бюджету, завдяки участі у 16 конкурсі розвитку територіальних громад, залучено 433,5 тис.грн., в т.ч. на Іллінецьку ОТГ-171,6 тис.грн., на Дашівську ОТГ – 174,4 тис.грн., на Леухівську сільську раду – 87,5 тис.грн.

Протягом І півріччя до бюджетів усіх рівнів надійшло 148,1 млн.грн. податків і зборів (темп росту 111,4%):

- до державного бюджету надійшло 62,5 млн.грн. (темп знижено і становить 99,5%),

- до загального фонду місцевого бюджету – 85,6 млн.грн. (темп росту 121.9.

Надходження до загального фонду місцевого бюджету складають 85,6 млн.грн., з приростом 15,4 млн.грн., в тому числі:

Зведений бюджет району (загальний і спеціальний фонд) з урахуванням всіх міжбюджетних трансфертів отримав 101 млн.452 тис. грн.

Доходи загального фонду бюджету району за звітний період (без трансфертів) виконано на 108,9%.

ПДФО за 6 місяців 2019 року до районного бюджету надійшов в сумі 4 млн. 887 тис.грн., що становить 10,1% від загальної суми надходжень по району, до Іллінецької ОТГ – 38 млн. 666 тис.грн. або 80 %, до Дашівської ОТГ – 4 млн. 769 тис.грн. або 9,9 %.      

За звітний рік по зведеному бюджету району (загальний і спеціальний фонд без урахування міжбюджетних трансфертів) проведено видатків в сумі 93 млн. 889,0 тис. грн.

Першочергово забезпечувалось спрямування коштів на заробітну плату, оплату енергоносіїв та інші захищені статті видатків.

Під час засідання Інна Іванівна поінформував пророботу та надання спектру послуг Центрами надання адміністративних послуг.

Розвиток інфраструктури району, створення комфортних умов проживання – це пріоритетні завдання для влади. В кожному селі зроблено кроки для покращення умов: прокладаються дороги, тротуари, освітлюються вулиці, встановлюються дитячі майданчики.

В Іллінецькому районі за І півріччя 2019 року було освоєно 6 млн. 702 тис. грн. на ремонт доріг місцевого значення.

Так, відремонтовано дороги:                                                                              

Сорока - Кантелина– 6 км (ремонт з білощебеневого покриття, ямковий ремонт з чорнощебеневого покриття, в т.ч. влаштування нового асфальтобетонного покриття по с.Жадани 0,8 км),освоєно 3 млн. грн.

- Пархомівка – Жадани – 4,5 км (ямковий ремонт чорнощебеневого покриття, в т.ч. влаштування асфальто-бетонного покриття по с. Сорока 0,6 км), освоєно 2 млн. грн.

   На даних ділянках доріг залишилося завершити ремонтні роботи на суму 1 млн. грн. за рахунок співфінансування органів місцевого самоврядування.

- Слобідка - Іллінці (ямковий ремонт 2,6 км), освоєно 1 млн. грн.

- Кам’яногірка – Криштопівка (ямковий ремонт 3,1 км), освоєно 702 тис.грн.

-с. Білки виконано робіт майже на 3 млн.грн., в тому числі співфінансування Дашівської ОТГ становить 960 тис. грн.: влаштовано нове асфальто-бетонне покриття на 1,45 км дороги.

Проводилися роботи по ремонту і утриманню автодороги державного значення Р-33 «Вінниця – Турбів – Гайсин – Вел. Михайлівка» протяжністю 41,5 км. Всього виконано робіт на 1 млн. 640 тис. грн.

Робота управління праці і соцільного захисту населення райдержадміністрації в поточному періоді була в першу чергу спрямована на виконання завдань з нарахування і виплати субсидій населенню та підтримці учасників бойових дій.

За перше півріччя субсидію призначено 5749 сім’ям на загальну суму 28 млн. 985тис. грн

На обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 11805 осіб, з них 390 учасників АТО/ООС та 19 членів сімей загиблих. За звітний період надано пільг на загальну суму 4 млн. 345 тис. грн., що на 1,3 млн. грн більше, відповідного періоду 2018 року.

Здійснюються компенсації витрат за пільгове перевезення на приміських маршрутах, на 2019 рік передбачено 327,5 тис. грн., із них з районного бюджету – 2,0 тис. грн., Іллінецької ОТГ – 315,5 тис. грн., Дашівської ОТГ – 10,0 тис. грн.

За рахунок районного бюджету відповідно до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників АТО/ООС, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту на 2018-2020 роки, з початку дії Програми виплачено адресної грошової допомоги на загальну суму 170,0 тис. грн.

На санаторно-курортне оздоровлення учасників АТО/ООС виділено майже 114 тис. грн. - оздоровлено 3 особи, до кінця 2019 року заплановано оздоровити ще 10 осіб. 5 демобілізованих учасників АТО за кошти державипройшли навчання за професією водій автотранспортних засобів.

За І півріччя 479 учасників АТО отримали дозволи на розроблення проектів землеустрою на земельні ділянки сільськогосподарського призначення загальною площею 720 га. Затверджено проекти землеустрою та передано у власність 361 земельна ділянка загальною площею 527 га.

Середній розмір пенсії по району станом на 1 липня 2019 р. складає 2260,34 грн. З 1липня 2019 року згідно внесених змін до чинного законодавства проведено перерахунки пенсійних виплат наступним категоріям:

-        особам з інвалідністю внаслідок війни,

-        ліквідаторам аварії на ЧЕАС з числа військовозобов’язаних

-        громадянам, у яких є необхідний страховий стаж, але при цьому була низька заробітна плата.

В цілому, на перерахунок пенсій витрати пенсійного фонду зросли на 740 тис.грн. за місяць.

В районі впроваджується у життя медична реформа. Оновлюється матеріальна бази амбулаторій КП «ЦПМСД» та КНП «ІЦРЛ». Продовжується реалізація концепції Нова українська школа. Мережа закладів освіти району повністю задовольняє освітні потреби населення району.

З інформацією про досягнення Іллінецької міської ОТГ, реалізовані у першому півріччі цього року інфраструктурні та соціальні проекти, впроваджені заходи у рамках перспективного плану розвитку населених пунктів об’єднаної громади, плани на найближчу перспективу виступила заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.

Заступник міського голови Людмила Трохимець інформувала на засіданні колегії райдержадміністрації про підсумки соціально-економічного розвитку Іллінецької міської ОТГ

VonuZax_Ukr.jpg

Це важливо:

ПЛАН-КАЛЕНДАР основних заходів, що будуть проводитись райдержадміністрацією та районною радою у вересні  2019 року

Щодо відповідності виборчих дільниць Іллінецького району вимогам

Психологічна реабілітація учасників АТО

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Іллінецької районної державної адміністрації Вінницької області – головного архітектора району

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору культури і туризму Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено конкурс на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б»- завідувача сектору з питань опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Оголошено результат конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника служби у справах дітей Іллінецької районної державної адміністрації

Повідомлення про зміни у сфері житлово-комунальних послуг

 

Оголошення щодо проведення конкурсу на зайняття вакантних посад практичного психолога, корекційного педагога, вчителя-реабілітолога комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради Вінницької області

Безоплатне подання статистичної звітності в електронному вигляді

До уваги розпорядників бюджетних коштів!

Порядок забезпечення дітей з інвалідністю внаслідок ДЦП реабілітаційними заходами

Перелік об'єктів та проектів соціально-економічної сфери та інфраструктури, що планується до будівництва, капремонту, модернізації на період 2019-21 років

План перспективного розвитку району  на 2019-2021 роки

Важлива інформація для громадських організацій Вінниччини

Про опалювальний  період  2018-2019 років

Як отримати статус  дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфлікті

Важливі зміни до Закону України "Про регулювання містобудівної документації"

Про зміни у Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення

ЗАКОН УКРАЇНИ

Про внесення змін до статті 7 Закону України "Про реабілітацію осіб з інвалідністю в Україні" щодо встановлення групи інвалідності

Паспорт бюджетних програм управління праці та соціального захисту населення РДА та звіти про їх виконання

Управління праці та соціального захисту населення Іллінецької райдержадміністрації  оголошує конкурс  на зайняття  вакантної посади державної служби категорії «В» - головного спеціаліста з прийняття рішень відділу адресних соціальних допомог та компенсаційних виплат

Інформація про проведення аудиту доступності для маломобільних груп населення об’єктів житлового, громадського призначення та транспортної інфрастуктури

Інформація по доступності об'єктів фізичного оточення, розташованих на території населених пунктів до потреб осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення Іллінецького району(житловий фонд, заклади освіти, органи влади, соціального захисту,спортивні заклади, транспортна інфраструктура)

,Про районний бюджет на 2018 рік

Звіт про районний бюджет за 2017 рік та додатки до нього 

Конфлікт інтересів - треба знати!

Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті на забезпечення постраждалих учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Порядок надання щорічної грошової допомоги для компенсації вартості путівок санаторно-курортним закладам та закладам відпочинку, здійснення доплат за рахунок власних коштів, виплати грошової компенсації громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

Порядок забезпечення санаторно-курортними путівками деяких категорій громадян

Іллінецька районна державна адміністрація Вінницької області повідомляє

Пам'ятка щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв та виявлення осіб, що можуть виношувати диверсійні та терористичні наміри

Детальна інформація щодо процесу отримання одноразової державної грошової допомоги особами, які отримали тілесні ушкодження під час участі у революції гідності у 2017 році

Про забезпечення дровами паливними в 2017 році

Актуальна інформація для переселенців 

Телефон «гарячої лінії» управління праці  та  соціального  захисту  населення Іллінецької райдержадміністрації  з питань призначення населенню  житлових субсидій - 2-14-85

Державне регулювання цін на основні харчові продукти

Електронні сервіси, розміщені на офіційному веб-порталі державної фіскальної служби  для ознайомлення та отримання інформації з метою використання у своїй діяльності

Контакти особи, відповідальної за координацію роботи з учасниками антитерористичної операції, демобілізованими особами, пораненими учасниками антитерористичної операції, членами сімей загиблих учасників антитерористичної операції

ДЕРЖАВНА РЕЄСТРАЦІЯ РЕЧОВИХ ПРАВ НА НЕРУХОМЕ МАЙНО ТА ЇХ ОБТЯЖЕНЬ

Закон України "Прозасудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки"

Безкоштовні консультації  підприємств і підприємців та комунальних підприємств з проблем ресуросоенергоефективності

«Гаряча» антикорупційна лінія в облдержадміністрації  

На Вінниччині працюють місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги

З усіма проблемними питаннями щодо надання статусу учасника бойових дій військовослужбовцям  Сухопутних військ Збройних Сил України-учасникам АТО звертатись до робочої групи 

До уваги громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи!

До уваги суб’єктів господарювання, які проводять діяльність з обігу харчових продуктів

Інформація  про  забезпечення учасників антитерористичної операції санаторно-курортним лікуванням

Електронні адміністративні послуги в Україні

Інформація щодо прав та обов'язків, соціального та правового захисту військовозобов'язаних, призваних на військову службу у зв'язку з мобілізацією, резервістів, а також військовослужбовців, прийнятих на військову службу в добровільному порядку (за контрактом) 

Правові норми національного законодавства, що спрямовані на стимулювання інвестиційної та інноваційної діяльності, розвитку реального сектору економіки

Інформація про місце зберігання матеріалів містобудівної документації  населених пунктів Іллінецького району

Методичні рекомендації з питань запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб

Конкурс з визначення  робочого органу з підготовки та проведення конкурсу на право здійснення перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування

 

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < липня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 27 28
29 30 31