16 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 8192 of 19689 bytes written, possibly out of free disk space in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/modules/mod_accordion_menu/classes/cache.class.php on line 120
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

На щотижневій нараді вітали підприємців зі святом та обговорили розвиток бібліотечної справи в Іллінецькому районі

2 вересня щотижневу оперативну нараду розпочато з приємної місії – керівники району привітали з Днем підприємця всіх причетних до цієї галузі.

«Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до бюджетів дає можливість рухатися вперед, вирішувати низку найактуальніших проблем, передбачає зміцнення економіки, створює нові робочі місця.  Ми намагаємося створити сприятливі умови для успішного розвитку підприємництва», – сказав у вітальному виступі Андрій Лисак. Очільник району подякував представникам малого і середнього бізнесу за їхній вклад у розвиток району і держави   та побажав подальшого зростання, успіхів у досягненні намічених цілей.

Кращих представників підприємництва відзначено Подяками районної державної адміністрації  та районної ради.

Відповідно до плану роботи про стан та розвиток бібліотечної справи в Іллінецькому районі за 8 місяців 2019 року інформувала учасників наради в.о. завідувача сектору культури і туризму райдержадміністрації Юлія Пасічнюк, яка зазначила, що централізована бібліотечна система Іллінецького району — це бібліотечна система, до якої входять 9 сільських бібліотек в селах Романово-Хутір та Чортория діють клуби-бібліотеки, які поєднують у своїй діяльності функції клубного закладу і основні напрями роботи публічної бібліотеки.

«Наразі сільська бібліотека виконує дуже багато функцій – освітню, соціальну, дозвіллєву, розважальну, культурно-просвітницьку, меморіальну, історико-краєзнавчу, музейну, - зазначила доповідач. - Юридично вони не самостійні: управління здійснюється із району, будучи у складі ЦБС. Організаційно сільські бібліотеки - філії входять як структурні підрозділи до складу ЦБС».

Бібліотечний фонд поповнено 354 примірниками книг на загальну суму 28 620 грн. з обмінного фонду обласної універсальної наукової бібліотеки ім. К.А. Тимірязєва.

Бібліотеками ЦБС з початку року обслужено 2 302 читачі та видано 25 474 примірників книг. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року це на 124 читачі та на 8286 примірників більше.

Для кращого обслуговування читачів-дітей при сільських бібліотеках діє 4 кімнати юного читача, а саме: Городоцька, Китайгородська, Леухівська, Слободищенська.

В Леухівській та Городоцькій бібліотеках-філіях завдяки програмі «Бібліоміст» діють інтернет – центри, де встановлено по три комп’ютери та копіювально-розмножувальну техніку з вільним доступом до мережі інтернет. З початку року інтернет-центр Городоцької бібліотеки-філії відвідали 1018 користувачів, було надано 101 консультацію, щодо пошуку інформації, подачі оголошень, уроки комп’ютерної грамотності, інтернет-читання, віртуальні екскурсії. Проте є проблема належного фінансування оплати за послуги зв’язку.    

З метою національно-патріотичного та правового виховання користувачів працівниками бібліотек проводяться відповідні заходи до всіх державних, професійних свят, пам’ятних та ювілейних дат.

Посадовець зазначила, що існує ряд проблемних питань – це і відсутнє фінансування на придбання програмової літератури для читачів шкільного віку, ремонт приміщень.

Підсумовуючи виступ доповідача, голова райдержадміністрації Андрій Лисак рекомендував звернутися до сільських голів з відповідними листами щодо поповнення бібліотечного фонду.

        

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < вересня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30