photorda2

  Питання відповідального батьківства, про захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій йшлося на засіданні групи зустрічі прийомних батьків, батьків-вихователів

  01 жовтня 2019 року Іллінецьким РЦСССДМ та службою у справах дітей райдержадміністрації за участю головного спеціаліста відділу освіти, молоді та спорту проведено засідання групи зустрічі прийомних батьків, батьків-вихователів на якому розглядались питання відповідального батьківства, про захист житлових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій.

  – Виховання дітей – нелегка та відповідальна справа кожного з батьків. Щодня нам доводиться докладати багато зусиль для того, щоб в сім’ї панувала доброзичлива атмосфера, було порозуміння між дорослими та дітьми,

   – у вступному слові до учасників тренінгу зазначила директор Іллінецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оксана Опалюк.

  Практичний психолог Світлана Погребняк та педагог соціальний Марина Чеботарьова провела тренінгове заняття «Будуємо щасливу сім’ю», метою якого було сприяти становленню батьківської компетентності шляхом усвідомлення і осмислення механізмів діалогічного спілкування та формування вмінь і навичок конструктивної взаємодії з дітьми у сім'ї.

  Начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Інна Буждиган привітала присутніх з днем усиновлення присутніх, розповіла про особливості розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених піклування у районі.

  Головний спеціаліст освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Діна Кардінал повідомила про хід оздоровчої кампанії 2019 року.

  Усі присутні взяли активну участь у обговоренні вищезазначених питань, зробили відповідні висновки.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню