photorda2

  Про реалізацію заходів у сфері запобіганню та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми йшлося на засідання районної міжвідомчої ради з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

  Проблеми домашнього насильства та торгівлі людьми залишаються актуальними  для сьогодення  та потребують скоординованих дій усіх суб’єктів, які працюють у цих сферах. Саме тому ці  питання було винесено на обговорення районної міжвідомчої ради з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, засідання якої відбулося в приміщенні райдержадміністрації 02 жовтня 2019 року.

  У роботі районної міжвідомчої ради взяли участь представники районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, Іллінецького відділення поліції  ГУНП у Вінницькій області.

  На початку засідання Олександра Письменна начальник відділу освіти, молоді та спорту, заступник голови міжвідомчої ради ознайомила присутніх із розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 вересня 2019 року №181 «Про зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 березня 2018 року №59 «Про районну міжвідомчу раду з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми».

  Про створення у районі мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Іллінецькому районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді розповіла керівник мобільної бригади Світлана Погребняк.

  Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, відповідальна особа за встановлення статусу особам постраждалим від торгівлі людьми  Діна Кардінал наголосила на питанні підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми та окреслила завдання щодо проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня 2019 року.

  Члени міжвідомчої радивисловили свої пропозиції щодо посилення роботи з ідентифікації осіб, що постраждали від торгівлі людьми суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у районі. Обговорено  методи інформування людей щодо ризиків, які їх можуть очікувати та про те, як кваліфіковано надати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. Звернули увагу на роботу «ліній довіри» у  Вінницькій області.

  Під час підведення підсумків міжвідомчої ради, було визначено завдання, спрямовані на підвищення ефективності взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, а саме: активно залучати до заходів спрямованих на запобіганню  домашньому насильству та протидію торгівлі людьми в районі громадські організації; провести навчання членів районної мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та суб’єктів взаємодії, які мають здійснювати заходи в сфері запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня 2019 року організувати та провести інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми, зокрема акцію „WalkforFreedom/Ходу за свободу”, спрямовану на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. 

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Лютий 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 1

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню