15 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Про реалізацію заходів у сфері запобіганню та протидії домашньому насильству та протидії торгівлі людьми йшлося на засідання районної міжвідомчої ради з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми

Проблеми домашнього насильства та торгівлі людьми залишаються актуальними  для сьогодення  та потребують скоординованих дій усіх суб’єктів, які працюють у цих сферах. Саме тому ці  питання було винесено на обговорення районної міжвідомчої ради з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми, засідання якої відбулося в приміщенні райдержадміністрації 02 жовтня 2019 року.

У роботі районної міжвідомчої ради взяли участь представники районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді, відділу освіти, молоді та спорту, управління праці та соціального захисту населення, служби у справах дітей, районної філії Вінницького обласного центру зайнятості, Іллінецького відділення поліції  ГУНП у Вінницькій області.

На початку засідання Олександра Письменна начальник відділу освіти, молоді та спорту, заступник голови міжвідомчої ради ознайомила присутніх із розпорядженням голови райдержадміністрації від 30 вересня 2019 року №181 «Про зміни до розпорядження голови райдержадміністрації від 28 березня 2018 року №59 «Про районну міжвідомчу раду з питань сім`ї, гендерної рівності, запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми».

Про створення у районі мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі при Іллінецькому районному центрі соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді розповіла керівник мобільної бригади Світлана Погребняк.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту, відповідальна особа за встановлення статусу особам постраждалим від торгівлі людьми  Діна Кардінал наголосила на питанні підвищення рівня обізнаності населення щодо ризиків потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та виявлення осіб, які постраждали від торгівлі людьми та окреслила завдання щодо проведення інформаційної кампанії з протидії торгівлі людьми до Європейського дня боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня 2019 року.

Члени міжвідомчої радивисловили свої пропозиції щодо посилення роботи з ідентифікації осіб, що постраждали від торгівлі людьми суб’єктами, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми у районі. Обговорено  методи інформування людей щодо ризиків, які їх можуть очікувати та про те, як кваліфіковано надати допомогу постраждалим від торгівлі людьми. Звернули увагу на роботу «ліній довіри» у  Вінницькій області.

Під час підведення підсумків міжвідомчої ради, було визначено завдання, спрямовані на підвищення ефективності взаємодії суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання домашньому насильству і протидії торгівлі людьми, а саме: активно залучати до заходів спрямованих на запобіганню  домашньому насильству та протидію торгівлі людьми в районі громадські організації; провести навчання членів районної мобільної бригади соціально – психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі та суб’єктів взаємодії, які мають здійснювати заходи в сфері запобігання домашньому насильству та протидії торгівлі людьми. До Європейського дня боротьби з торгівлею людьми – 18 жовтня 2019 року організувати та провести інформаційну кампанію з протидії торгівлі людьми, зокрема акцію „WalkforFreedom/Ходу за свободу”, спрямовану на підняття рівня обізнаності населення щодо проблеми торгівлі людьми, поширення важливої інформації про цю проблему та небезпеку, яку вона становить. 

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31