photorda2

  У Міжнародний день людей похилого віку очільник району відвідав мешканців відділення стаціонарного догляду комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування»

  1 жовтня, відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана. Цього дня ми маємо нагоду проявити милосердя та турботу до найповажнішої частини суспільства, до тих, хто має життєвий досвід, знання, вміння, мудрість, проте став уразливим та потребує підтримки. Це один із тих періодів, коли міцнішає взаємозв’язок поколінь, визначається культура народу, а від так - подальша доля.

  Саме 1 жовтня очільник району Андрій Лисак, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд, Дашівський селищний голова Сергій Тітаренко  завітали до одиноких непрацездатних людей, що проживають у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання районного комунального закладу «Територіальний центр соціального обслуговування». Серед гостей був і представник Народного депутата України попереднього скликання Ігор Школьний, який виконав обіцянку Руслана Демчака та подарував водонагрівач для потреб відділення.

  Як зазвичай, тут затишно та по родинному тепло. Для 21 підопічного  є все необхідне. Працівники закладу дбають про кожного проживаючого. Старенькі доглянуті, нагодовані, тут турбуються про їхнє дозвілля. Найбільше вони радіють гостям, адже це ще одна нагода поспілкуватися, почути щось нове та цікаве. І хоч до них заїжджають представники влади, проте всі разом збираються не часто.

  Жителі та працівники відділення стаціонарного догляду зустрічали радо посадовців. Голова районної державної адміністрації коротенько розповів про події в районі та у державі, цікавився проблемами мешканців закладу. Голова Дашівської селищної ради запевнив, що даному закладу вони і надалі, при потребі, допомагатимуть вирішувати господарські питання. Старенькі дякували представникам влади за турботу. Поважні гості передали їм гостинці від ТОВ «Люстдорф», Іллінецького державного аграрного коледжу.

  Керівники  бажали людям похилого віку здоров’я, довголіття, миру та віри. Висловили щирі слова вдячності працівникам відділення стаціонарного догляду, які дбають, щоб їхні підопічні мали не лише матеріальні блага, а й знайшли душевний спокій. Адже завдячуючи  старанням персоналу закладу, кожен з проживаючих у відділенні  відчуває себе членом однієї великої родини. 

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Лютий 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 1

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню