photorda2

  Освітян Іллінеччини привітали з професійним святом

  У першу неділю жовтня освітяни України відзначають своє професійне свято — День вчителя. Цьогоріч свято припадає на 6 жовтня, але вітали працівників та ветеранів галузі в Іллінецькому районі вже сьогодні, 4 жовтня.

  У районному Будинку культури відбулися традиційні урочистості та святковий концерт. Під час їх проведення освітян району привітали голова райдержадміністрації Андрій Лисак, перший заступник Іллінецького міського голови Олег Дмитрик, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Письменна, начальник управління освіти Іллінецької міської ради Світлана Крот, голова ради голів профспілкових організацій закладів освіти Іллінецького району Ольга Ярославська.

  - Вірю, що ми змінимо нашу країну на краще і зробимо її дійсно успішною, тому що закладаємо зерно, не завжди бачачи урожай, - йшлося у зверненні до освітян очільника району. - Я вірю, що кожен з вас робить це з великою любов’ю, великим серцем та великою вірою. І кожен з вас має учнів, які досягли висот та змінюють країну, оберігають її, відстоюють територіальну цілісність та незалежність. Бажаю вам здоров'я, терпіння,  наснаги та віри.

  Цього дня посадовці зичили освітянам вдячних учнів, невичерпної енергії, оптимізму, великої віри у своїх вихованців та світле майбутнє України.

  Керівники вручили кращим педагогам району Почесні грамоти облдержадміністрації, Подяки райдержадміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради. Нагороджували тих вчителів, які підготували переможців інтелектуальних змагань, олімпіад та наукових конкурсів всеукраїнського, обласного та районного рівнів.

  Вручили квіти й подарунки, а музичні вітання, підготовлені учнями місцевих шкіл, вихованцями центру дитячої та юнацької творчості Іллінецької міської ради, зразкового аматорського дитячого хореографічного колективу «Фантазія» створили особливу атмосферу для усіх присутніх.

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню