photorda2

  Увага! Командно-штабне тренування

  Картинки по запросу важлива інформація10 жовтня 2019 року в області та районі проводиться командно-штабне тренування на тему: «Дії органів управління Іллінецької районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту в складних умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років».

  В тренуванні беруть участь керівні органи цивільного захисту району, Іллінецької міської та Дашівської селищної ОТГ, керівники спеціалізованих служб цивільного захисту району.

  В ході тренування відпрацьовуються питання:

  1. Приведення органів управління Іллінецької районної ланки єдиної державної системи цивільного захисту у готовність до дій та доведення початкової обстановки.
  2. Оцінка обстановки, що склалася по тренуванню, проведення відповідних розрахунків, уточнення складу сил і засобів та відпрацювання пропозицій в рішення голови райдержадміністрації.
  3. Заслуховування керівників спеціалізованих служб цивільного захисту щодо обстановки, сил і засобів, які можуть бути задіяні для ліквідації надзвичайної ситуації.
  4. Прийняття рішення голови райдержадміністрації на проведення першочергових заходів щодо захисту населення і території в складних умовах осінньо-зимового періоду.

  Завідувач сектору цивільного захисту, оборонної роботи та

  взаємодії з правоохоронними органами

  Іллінецької РДА                         Ю.Зайчук

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню