photorda2

  Тренінг для демобілізованих учасників АТО

  9 жовтня 2019 року в Іллінецькій районній філії Вінницького обласного центу зайнятості відбувся тренінг для демобілізованих учасників АТО та членів їх сімей з метою відновлення власних ресурсів та соціально-психологічної адаптації до умов мирного життя. Для проведення цього заходу було запрошено психолога-волонтера Євсєєву Людмилу Іванівну. Це один із найкращих психологів області, який входить до волонтерської групи допомоги солдатським сім'ям "Збережи душу".

  Головна мета тренінгу – оволодіння знаннями, навичками та техніками саморегуляції, безконфліктної поведінки та ефективної комунікації в процесі взаємодії з іншими людьми.

  У груповому заході взяли участь 10 демобілізованих учасників бойових дій, які перебувають на обліку в районній філії. Також були присутні товариші-побратими.

  Перед початком тренінгу до учасників заходу звернувся директор районної філії Сергій Семенюк, який привітав присутніх із прийдешнім святом українського козацтва, подякував за виконання ними патріотичного обов’язку – захисту цілісності та суверенітету України й побажав усіляких щедрот.

  Далі військові розповідали про себе та висловлювалися щодо очікувань і сподівань від заходу. Потім Людмила Іванівна презентувала тему: «Вплив військових подій на психіку людини». Демобілізовані взяли участь в обговоренні питань щодо уміння керувати своїм емоційним станом в стресових ситуаціях, щодо навиків самодопомоги, щодо збільшення шансів стати успішним та ефективним у своїй самореалізації.

  Військові дискутували, медитували, брали участь в іграх, вправах та отримали спеціалізовану інформаційну літературу.

  Психолог привітала наших воїнів-захисників з прийдешнім Днем захисника України та побажала їм миру, достатку та впевненості в щасливому майбутньому.

  Тренінг закінчився. Колишні бійці АТО залишали приміщення філії, і було видно, що їм захід сподобався, бо допоміг, нехай частково, але пізнати самих себе, збагнути певні істини, без яких не вижити в цьому непростому житті.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню