photorda2

  Особливості побудови освітнього процесу з дітьми з особливими освітніми потребами

  Семінар-практикум на тему: «Особливості побудови освітнього процесу з дітьми з особливими освітніми потребами» відбувся 9 жовтня на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Іллінецької районної ради. У роботі семінару взяли участь заступники директорів з навчальної роботи, вчителі та асистенти вчителів, які працюють в інклюзивних класах.

  Під час теоретичної частини, яку провела начальник відділу освіти, молоді та спорту Іллінецької райдержадміністрації Олександра Письменна, педагоги мали змогу ознайомитися з вимогами нових нормативних документів щодо освіти дітей з особливими освітніми потребами, організації психологічного супроводу дітей на інклюзивній формі навчання.

  Далі - розглянули роль надання комплексної допомоги учням з ООП та їх батькам шляхом злагодженої роботи команди психолого-педагогічного супроводу та взаємодії закладів освіти з інклюзивно-ресурсним центром, обговорили актуальні питання щодо організації інклюзивного навчання.

  У ході практичної частини семінару присутні вправлялися у розробці індивідуальної  програми розвитку дитини із особливими освітніми потребами.

  Учасники семінару мали змогу отримати відповіді на актуальні запитання та обмінятися думками з приводу наявних проблем у процесі організації інклюзивного навчання у закладах загальної середньої та дошкільної освіти.

  По завершенню семінару учасники отримали методичні рекомендації.

  Підготували та провели захід фахівці інклюзивно-ресурсного центру.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню