photorda2

  Іллінчани стали активними учасниками інформаційно – просвітницьких заходів з нагоди Європейського дня боротьби з торгівлею людьми

  У жовтні стартувала інформаційна кампанія з протидії торгівлі людьми, приурочена Європейському дню боротьби з торгівлею людьми, що відзначається в Україні 18 жовтня.

  Іллінчани стали активними учасниками інформаційно – просвітницьких заходів у реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.

  З метою інформування населення та підвищення рівня обізнаності про глобальну проблему, запобігання ризикам потрапляння у дану ситуацію та про можливості отримання комплексної допомоги від суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми у м.Іллінці проведено інформаційну кампанія, спрямовану на підвищення обізнаності громадян способів уникнення потрапляння в становище жертви та можливостей отримання допомоги.

   З самого ранку у центрі міста працював інформаційно – консультативний пункт з питань протидії торгівлі людьми: «Були у рабстві? Звернись! Отримай допомогу!» із розповсюдженням роздаткових матеріалів «Працюй безпечно. Подорожуй безпечно. Навчайся безпечно».

  Із людьми, які планують їхати на роботу за кордон проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу у формі бесід на тему «Не стань живим товаром».

  За підтримки міської ради, на головній площі міста транслювались соціальні ролики з даної тематики: «Зупинемо дитяче жебракування разом», «Зупинемо торгівлю людьми разом», «Експлуатація дітей поруч. Ти можеш її зупинити», «Торгівля людьми, розпізнай небезпеку вчасно!».

  Також студентська молодь Іллінецького державного аграрного коледжу активно долучилась до проведення 18 жовтня Всесвітньої щорічної акція „WalkforFreedom/Хода за свободу!”.

  «Ходу за свободу» підтримали представники державної влади, органів місцевого самоврядування, установ, організацій, небайдужі іллінчани, люди, які перебувають на обліку у центрі зайнятості та стали частиною міжнародної ходи за свободу, спрямованої на привернення уваги до існуючої проблеми торгівлі людьми.

  Це мовчазна і мирна хода, яку організовують у нашій державі вже шість років поспіль, спрямована на захист мільйонів чоловіків, жінок та дітей, які зараз перебувають у рабстві. В Україні у 2018 та 2019 році до цієї благородної акції долучаються усі обласні, районні центри та міста країни.

  Основна мета акції – роз’яснити громадянам існування проблеми торгівлі людьми, її основні форми та способи втягнення в експлуатацію, оскільки, це глобальний злочинний бізнес, сучасна форма рабства, що грубо порушує права людини. Ця діяльність є найшвидше зростаючою кримінальною діяльністю у світі. За оцінками Міжнародного центру із запобігання злочинності ООН, щорічний грошовий обсяг за даний транснаціональний злочин становить 30 мільярдів доларів на рік, що робить його другим за величиною після торгівлі наркотиками. Україна була серед перших країн у Європі, яка у 1998 році встановила кримінальну відповідальність за торгівлю людьми. У Кримінальному кодексі України покарання за торгівлю людьми передбачено статтею 149, яка визначає ці злочинні дії, як вербування, переміщення, переховування, передачу або одержання людини, вчинені з метою експлуатації, з використанням обману, шантажу чи уразливого стану особи.

  Існує чимало різноманітних видів експлуатації: усиновлення (удочеріння) у комерційних цілях, використання в порнобізнесі, використання у військових конфліктах, залучення до злочинної діяльності, трансплантація чи насильницьке донорство, примус до заняття проституцією, рабство і ситуації, подібні до рабства, примусова праця, залучення в боргову кабалу.

  За оціночними даними Представництва МОМ в Україні за час незалежності 230 тис. українців постраждали від торгівлі людьми. Українці потрапляють в тенета цього злочину не лише в Україні, але й у Росії, Польщі, інших країнах Європи, Туреччині, США, країнах Центральної Азії та Близького Сходу.

  Дана акція підтверджує готовність до докладання зусиль у боротьбі з торгівлею людьми та захищати права людини. Ми віримо, що,об’єднавшись, можна подолати цю глобальну проблему!

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню