photorda2

  Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 20 травня 2019 року №372 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періо

  21 жовтня на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації  доповів головний спеціаліст сектору архітектури, містобудування та  житлово-комунального господарства РДА Микола Пачес.  Він повідомив, що з метою своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 травня 2019 року №91  було затверджено План заходів та склад районного оперативного штабу з підготовки до роботи в осінньо–зимовий період 2019 -2020 років.  

  На засіданні районного оперативного штабу, яке відбулося 24 вересня цього року, було зазначено, що керівникам підприємств, установ та організацій необхідно завчасно розпочинати щорічну підготовку до осінньо-зимового періоду, шляхом розроблення та введення в дію відповідних організаційно-технічних заходів, які регламентовані Правилами підготовки до опалювального періоду.

  «Заплановані заходи та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років в цілому виконано,- йшлося у доповіді посадовця. -

  У ході підготовки до роботи в осінньо-зимових умовах закладів освіти, охорони здоров’я та  культури були проведені поточні та капітальні ремонти приміщень,  ремонт опалювальних котлів, профілактичні виміри та випробування систем газо-,  тепло-, електропостачання».

  Всіма виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування району зазначені вище завдання розглянуті та прийнято відповідні рішення.

  Так, в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді 9-10 жовтня було проведено комісійний об’їзд всіх закладів соціальної сфери.

  Підприємствами та жителями Іллінецької  міської ОТГ виконані роботи по ремонту покрівель, під’їздів, вхідних та підвальних дверей, вікон сходових  кліток, внутрішньо-будинкових систем центрального холодного водопостачання та водовідведення.     

  Комунальним підприємством «Іллінціводоканал» до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 2 свердловини та 2 водопровідних станції 2-го підйому, виконано промивку та дезінфекцію водопровідної мережі, заміна аварійних ділянок трубопроводів водопостачання  та водовідведення. Продовжуються роботи по ремонту та заміні зношеної запірної арматури, ремонту та заміні аварійних ділянок водопроводу.

  Комунальним підприємством міської ради «Добробут» підготовлено 28 одиниць спеціальної техніки і обладнання для прибирання снігу та льоду, створений запас паливно-мастильних матеріалів, заготовлено 220 тон піщано-соляної суміші. Роботи по заготівлі пісчано-соляної суміші тривають.

        Управлінням освіти Іллінецької міської ради (С.Крот), КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» (М.Романов), КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради (О. Бабушок) підготовлені всі котельні, центрально-теплові пункти, виконані роботи по реконструкції теплових мереж, в основному виконані заходи з підготовки підпорядкованих закладів до роботи   в осінньо-зимовий період.

  Залишається відкритим питання сплати заборгованості за спожиту теплоенергію Іллінецької центральної районної лікарні у сумі 1 млн 611 тис грн.

  У Дашівській селищній ОТГ із 16 наявних котелень всі готові до опалювального сезону, серед них – 13 освітніх закладів, 2 заклади охорони здоров’я, 1 котельня місцевої ради; підписано відповідні акти готовності. На підготовку та ремонт об’єктів водопостачання та водовідведення виділено 369,5 тис грн., заготовлено 30 тон вугілля.

  За інформацією головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної радиКоваля В.І.  ФАПи опалюються газом, дровами та електроенергією. На даний час на ФАПах, зокрема Городоцькому (2 складометри), є лише залишки дров. Традиційно сільські ради допомагають у заготівлі дров.

  Підготовка до роботи в осінньо-зимовий  період  2019 - 2020 років Іллінецької дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» проводиться згідно з графіком. Здійснюється технічне обслуговування ГРП, комплексно-приладове обстеження газопроводів, планово-технічне обслуговування внутрішньо-будинкового обладнання в багатоквартирних будинках.

  Іллінецьким дорожньо-ремонтним  пунктом філії «Липовецький райавтодор» вивезено більше двох тисяч тон відсіву, повністю забезпечено потребу у солі. Щебенево-сольова суміш вивезена на небезпечні ділянки доріг в Жорнище, Копіївку, Іванівку, Купчинці, Яструбинці, Шабельну.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню