06 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 20 травня 2019 року №372 «Про підготовку підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періо

21 жовтня на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації  доповів головний спеціаліст сектору архітектури, містобудування та  житлово-комунального господарства РДА Микола Пачес.  Він повідомив, що з метою своєчасної підготовки підприємств житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери до роботи в умовах осінньо-зимового періоду 2019-2020 років відповідним розпорядженням голови райдержадміністрації від 27 травня 2019 року №91  було затверджено План заходів та склад районного оперативного штабу з підготовки до роботи в осінньо–зимовий період 2019 -2020 років.  

На засіданні районного оперативного штабу, яке відбулося 24 вересня цього року, було зазначено, що керівникам підприємств, установ та організацій необхідно завчасно розпочинати щорічну підготовку до осінньо-зимового періоду, шляхом розроблення та введення в дію відповідних організаційно-технічних заходів, які регламентовані Правилами підготовки до опалювального періоду.

«Заплановані заходи та завдання з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років в цілому виконано,- йшлося у доповіді посадовця. -

У ході підготовки до роботи в осінньо-зимових умовах закладів освіти, охорони здоров’я та  культури були проведені поточні та капітальні ремонти приміщень,  ремонт опалювальних котлів, профілактичні виміри та випробування систем газо-,  тепло-, електропостачання».

Всіма виконавчими комітетами органів місцевого самоврядування району зазначені вище завдання розглянуті та прийнято відповідні рішення.

Так, в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді 9-10 жовтня було проведено комісійний об’їзд всіх закладів соціальної сфери.

Підприємствами та жителями Іллінецької  міської ОТГ виконані роботи по ремонту покрівель, під’їздів, вхідних та підвальних дверей, вікон сходових  кліток, внутрішньо-будинкових систем центрального холодного водопостачання та водовідведення.     

Комунальним підприємством «Іллінціводоканал» до роботи в осінньо-зимовий період підготовлено 2 свердловини та 2 водопровідних станції 2-го підйому, виконано промивку та дезінфекцію водопровідної мережі, заміна аварійних ділянок трубопроводів водопостачання  та водовідведення. Продовжуються роботи по ремонту та заміні зношеної запірної арматури, ремонту та заміні аварійних ділянок водопроводу.

Комунальним підприємством міської ради «Добробут» підготовлено 28 одиниць спеціальної техніки і обладнання для прибирання снігу та льоду, створений запас паливно-мастильних матеріалів, заготовлено 220 тон піщано-соляної суміші. Роботи по заготівлі пісчано-соляної суміші тривають.

      Управлінням освіти Іллінецької міської ради (С.Крот), КЗ «Центр культури, мистецтва та естетичного виховання Іллінецької міської ради» (М.Романов), КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької міської ради (О. Бабушок) підготовлені всі котельні, центрально-теплові пункти, виконані роботи по реконструкції теплових мереж, в основному виконані заходи з підготовки підпорядкованих закладів до роботи   в осінньо-зимовий період.

Залишається відкритим питання сплати заборгованості за спожиту теплоенергію Іллінецької центральної районної лікарні у сумі 1 млн 611 тис грн.

У Дашівській селищній ОТГ із 16 наявних котелень всі готові до опалювального сезону, серед них – 13 освітніх закладів, 2 заклади охорони здоров’я, 1 котельня місцевої ради; підписано відповідні акти готовності. На підготовку та ремонт об’єктів водопостачання та водовідведення виділено 369,5 тис грн., заготовлено 30 тон вугілля.

За інформацією головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» районної радиКоваля В.І.  ФАПи опалюються газом, дровами та електроенергією. На даний час на ФАПах, зокрема Городоцькому (2 складометри), є лише залишки дров. Традиційно сільські ради допомагають у заготівлі дров.

Підготовка до роботи в осінньо-зимовий  період  2019 - 2020 років Іллінецької дільниці Гайсинського відділення ПАТ «Вінницягаз» проводиться згідно з графіком. Здійснюється технічне обслуговування ГРП, комплексно-приладове обстеження газопроводів, планово-технічне обслуговування внутрішньо-будинкового обладнання в багатоквартирних будинках.

Іллінецьким дорожньо-ремонтним  пунктом філії «Липовецький райавтодор» вивезено більше двох тисяч тон відсіву, повністю забезпечено потребу у солі. Щебенево-сольова суміш вивезена на небезпечні ділянки доріг в Жорнище, Копіївку, Іванівку, Купчинці, Яструбинці, Шабельну.

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < жовтня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 23 24 25 26 27
28 29 30 31