photorda2

  На Вінниччині розпочав роботу черговий тематично-оздоровчий семінар для представників громадських організацій учасників АТО/ООС

  22 жовтня,  відбулося офіційне відкриття тематично-оздоровчого семінару для голів, заступників та активістів районних та міських громадських організацій учасників АТО/ООС Вінниччини,  який проходить на базі обласного клінічного госпіталю ветеранів війни. Іллінчани також долучилися до заходу.

  Втретє для цієї категорії учасників організовує такий семінар Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

  У відкритті семінару взяли участь заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Крученюк, заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю облдержадміністрації Іван Педорук, заступник головного лікаря  госпіталю Віктор Джигалюк.

  Олександр Крученюк, звертаючись до учасників семінару, зазначив: «Тематичні семінари є свідченням більш тісної співпраці обласної влади з організаціями учасників АТО/ООС, що поєднуються з комплексом соціально-культурних заході, адаптацією, психологічною реабілітацією, стимулюванням громадської активності ветеранів АТО/ООС». 

  Заступник голови ОДА побажав учасникам семінару плідної роботи, з’ясування усіх проблемних питань та гарного оздоровлення.

  Іван Педорук ознайомив учасників семінару з робочим планом, зазначивши, що в двотижневий термін перебування в госпіталі, окрім лікування, вони матимуть змогу побувати на екскурсії, подивитись виставу обласного музично-драматичного театру ім. М.К.Садовського, переглянути концертну програму.

  В рамках організованого семінару ветерани матимуть можливість поспілкуватись з керівниками Департаментів, управлінь, обласних організацій, задати хвилюючі питання та  отримати інформацію щодо виконання ЗУ «Про статус ветеранів війни та гарантії їх соціального захисту».

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню