photorda2

  Іллінеччина вшанувала визволителів нашої землі від нацистських загарбників

  28 жовтня - це дата остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

  Саме з цієї нагоди, 28 жовтня, на 75 - у річницю визволення України, зібралися жителі Іллінеччини біля Меморіалу Слави, в центрі міста, на урочистий мітинг. Керівники району, місцевого самоврядування, представники ветеранських та інших громадських організацій, учасники антитерористичної операції на сході України, представники трудових колективів, громадські активісти, студентська молодь вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму, самовідданості, жертовності як на полях битви, так і в тилу, наближаючи розгром ворога та  піднімаючи Україну з руїн. 

   Голова райдержадміністрації Андрій Лисак, звертаючись до присутніх, зазначив: «Немає такої родини в нашій країні, якої б не торкнулася війна. Когось забрали на фронт, хтось воював в партизанах, у підпіллі, хтось перебував на каторжних роботах, в концтаборах – це були страшні роки. Боротьба імперій – Німецької і Радянської, жертвами якої стали мільйони людей світу. Пам’ять жодним чином не повинна стертися у нас, бо хто війну забуває, до того вона й приходить. Час доводить, що легковажність у ставленні до захисту своєї країни приводить до того, що ми маємо сьогодні на Сході країни. Причина цієї біди одна - небажання Російської Федерації відпустити нашу  державу від свого впливу. В пам’ять про тих, хто лежить у братських могилах, про тих, хто своїм прикладом демонструє відданість Батьківщині, ми повинні зробити все, щоб наша справа була переможною».

  На знак шани та вдячності тим, кому не має забуття, учасники заходу поклали квіти до Меморіалу загиблим захисникам Другої світової та пам’ятного знаку учасникам АТО.

   

  Світлина від Іллінецька міська об'єднана територіальна громада.

  Світлина від Іллінецька міська об'єднана територіальна громада.

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню