photorda2

  Керівники району та Іллінецької об’єднаної територіальної громади привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

  31 жовтня, напередодні відзначення Дня працівника соціальної сфери кращі представникигалузірайону зібралися на урочисті з нагоди професійного свята в актовій залі райдержадміністрації.

  Тих, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, тих, хто повсякчас готовий надати підтримку, завжди відкритий для спілкування, людяний привітали голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

  Звертаючись із вітальним словом до учасників зібрання, голова райдержадміністрації подякував працівникам соцсфери за їхню самовіддану працю, відзначив, що у нашому районі у цій сфері працюють справжні фахівці для яких чужих проблем не буває, вони дають можливість людям, які потрапили в складні життєві обставини, почуватися соціально захищеними. «Впевнений, що ви і надалі з притаманними вам сумлінням і самовідданістю спрямовуватимете свої зусилля, чуйність, професійні знання, великий практичний досвід для досягнення нової якості життя наших громадян»- зазначив очільник району.

  Щирі словами вдячності  працівникам соціальної сфери за сумліннне служіння обраній справі, професіоналізм та витримку, любов і уміння співчути висловив Іллінецький міський голова.

  Керівники району та міста бажали миру, злагоди, стабільності, добробуту, впевненості т у майбутньому

  За сумлінну працю, чуйне ставлення до потреб людей і їх соціальний захист, активну життєву позицію та з нагоди професійного свята найкращих працівників галузі відзначено Подяками  районної державної адміністрації та районної ради, Іллінецької міської ради.

  А талановита молодь Іллінеччини підготувала для винуватців свята цікаву добірку музичних вітань.

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню