photorda2

  Владислав Скальський: Сучасний опорний заклад в Іллінецькій громаді – результат відповідального господарювання

  У рамках робочої поїздки 1 листопада голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський відвідав Іллінецький НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2».

  Про навчально-виховний процес та історію школи розповіла директор навчального закладу Раїса Гобеляк, зазначивши: «Школа була заснована у 1974 році, як Іллінецька середня школа №2, у 2003 році отримала статус гімназії, а з листопада 2017 року вона існує як навчально-виховний комплекс та опорний навчальний заклад. Наразі тут навчається 860 дітей».

  У закладі освіти проведено капітальний ремонт, завдяки проекту ДФРР «Тепла школа»: замінено покрівлю, утеплено фасад, забезпечено водовідведення та впорядковано  територію. Під час шкільних канікул  тут активно ведуться будівельні роботи. Загальна вартість об’єкта – 4070,0 тис грн, у т.ч. 3700,0 тис. грн. – державний бюджет; 370,0 тис грн – місцевий бюджет. На сьогодні тут виконані роботи на суму 2 млн 200 тис грн.

  Оглянувши  навчальний заклад  у супроводі голови ОТГ Володимира Ящука  та в.о директора Департаменту освіти облдержадміністрації Володимира Буняка, очільник області акцентував увагу на тому, що Іллінецький НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2» є досить потужним  навчальним закладом, де навчається понад 800 учнів, проте і він вимагає розширення, адже класи переповнені, отже є така потреба громади.

  «Із запровадженням проєкту НУШ, тут вже обладнані відповідним чином 1 і 2 класи. Ми  в цьому переконались, адже у зв’язку з новим підходом до навчального процесу необхідно забезпечити і новий підхід до розвитку дітей, які не будуть зростати в рамках якихось комплексів, а  будуть розкривати свої можливості».

  Владислав Скальський  оглянув також спортивний майданчик з штучним покриттям, спортзал, роздягальні,  проінспектував внутрішні вбиральні та навчальні кабінети.

  Загальне враження від  робочої поїздки до Іллінецької об’єднаної територіальної громади голова ОДА охарактеризував так : «Відчувається, що в громаді є господар, який розуміє відповідальність перед громадою, перед очікуваннями людей. Яскравий приклад – цей навчальний заклад, починаючи із якісно відремонтованих і облаштованих туалетів і закінчуючи його виглядом ззовні і зсередини. До слова, Іллінецький НВК «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – гімназія №2» цього року за підсумками ЗНО займає 4-е місце в області,що є гарним результатом - підкреслив голова ОДА.- Зараз в області  відбувається процес моделювання мережі освітніх і медичних закладів з урахуванням рекомендацій Кабінету Міністрів України, для того щоб збудувати таку мережу, яка відповідатиме державним стандартам. В Іллінецькому районі вже є дві опорні школи і планується ще третя. Це відповідатиме вимогам часу»,- підсумував Владислав Скальський.

   

  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню