photorda2

  Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля»

  Картинки по запросу всеукраїнська акція 16 днів проти насилля 2019В Іллінецькому районі, так як і у всій Україні, з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насилля», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

  У рамках проведення Акції відділом освіти, молоді та спорту Іллінецької райдержадміністрації заплановано проведення ряду заходів, зокрема, інформування населення про попередження домашнього насильства, види державної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства, тренінг у райдержадміністрації з протидії домашньому насильству для відповідальних осіб за протидію домашнього насильства у закладах освіти району та відповідальних на території сільських рад, анкетування, батьківські всеобучі.

  А також у закладах загальної середньої освіти інформаційно-просвітницькі заходи – бесіди, круглі столи, виховні години , конкурси соціальної реклами, тематичні книжкові виставки «Ми проти насилля» та інші просвітницькі заходи, спрямовані на попередження домашнього насильства.

  Основними завданнями акції «16 днів проти насилля» є:
  - привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання домашнього насильства, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків;
  - активізація партнерського руху органів державної влади, державних закладів, громадських організацій щодо викорінення домашнього насильства;
  - проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім'ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення щодо нетерпимого ставлення до насильства.

  Дати початку та завершення Акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

  Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:
  25 листопада - Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;
  1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом;
  2 грудня - Міжнародний день боротьби з рабством;
  3 грудня - Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;
  5 грудня - Міжнародний день волонтера;
  6 грудня-Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;
  9 грудня -Міжнародний день боротьби з корупцією;
  10 грудня - Міжнародний день прав людини.

  Кожен має сказати «Ні!» насиллю у власній родині. Адже сім'я – це саме те місце, яке має бути світлим затишком, острівцем безпеки і комфорту у нашому досить бурхливому світі. Місцем, де тебе розуміють і поважають, де можна нікого не боятися і почуватися вільно кожному: і маленькій людині, і дорослому, і особі літнього віку.


  Головне меню

  golova

  Голова РДА

  Вакансія

  Архів новин

  Червень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  1 2 3 4 5 6 7
  8 9 10 11 12 13 14
  15 16 17 18 19 20 21
  22 23 24 25 26 27 28
  29 30 1 2 3 4 5

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню