06 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Гарантований соціальний захист громадян

Картинки по запросу гарантований соціальний захист громадянамГарантований соціальний захист громадян передбачає такі складові:

-надання пільг згідно з діючим законодавством ветеранам війни, в т.ч. учасникам антитерористичної операції, дітям війни, пенсіонерам бюджетних установ, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, багатодітним сім’ям та іншим пільговим категоріям населення;

- безкоштовне забезпечення протезно-ортопедичними виробами, засобами пересування і реабілітації;

забезпечення санаторно-курортними путівками ветеранів війни, осіб з інвалідністю, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи відповідно до законодавства;

- надання ветеранам війни одноразової грошової допомоги до Дня Перемоги;

- надання матеріальної допомоги особам з інвалідністю та непрацюючим малозабезпеченим особам;

- здійснення заходів за напрямом соціальної та професійної адаптації учасників антитерористичної операції;

- виплата матеріальної допомоги військовослужбовцям, звільненим з військової служби;

- виплата грошової компенсації за належне житло деяким категоріям осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України; особам, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членам їх сімей, внутрішньо переміщеним особам, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України;постраждалим учасникам Революції Гідності дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, особам з їх числа;

   - забезпечення пільгового проїзду окремих категорій населення на міських, приміських, міжміських маршрутах автомобільним та залізничним транспортом;

- виплата державних соціальних допомог та компенсаційних виплат сім’ям при народженні дитини та малозабезпеченим сім’ям;

- надання пільг та субсидій на придбання твердого палива та скрапленого газу;

 - виплата пільг та житлових субсидій громадянам на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій безготівковій та готівковій формі.

      Станом на 01.12.2019 року на обліку в Єдиному державному автоматизованому реєстрі осіб, які мають право на пільги, перебуває 11300 осіб, з них: 931 ветерани війни, 2375 ветерани праці, 2034 особи з інвалідністю, в т.ч. 166 дітей, 143 постраждалих від аварії на ЧАЕС, 337 багатодітні сім’ї, в яких проживає 1151 дітей.

За 10 місяців 2019 року нараховано та профінансовано пільг на житлово-комунальні послуги пільговим категоріям населення району на суму 3842,61 тис.грн.

У зв’язку із впровадженням грошової виплати пільг (монетизація пільг) з 1 жовтня 2019 року (постанова КМУ від 17.04.2019 №373 «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі») у жовтні 2019 року нараховано пільг на оплату житлово-комунальних послуг у безготівковій формі 1892 особам на суму 452,1 тис.грн., у готівковій формі 7 особам на суму 3686,4 грн.

Забезпечено надання пільг на тверде паливо та скраплений газ в готівковій формі на суму 1180,26 тис.грн. 604 особам.

Виплачено матеріальної допомоги 12 особам з інвалідністю та пенсіонерам на суму 9,7 тис.грн., здійснено компенсаційні виплати 65 особам з інвалідністю на бензин (пальне), ремонт, техобслуговування автотранспорту та транспортне обслуговування, на загальну суму 27,2 тис.грн., відшкодовано витрати на поховання 4 учасників бойових дій та осіб з інвалідністю внаслідок війни на суму 3,8 тис.грн.

Усім ветеранам війни виплачено щорічну разову допомогу до 5 травня в установлених законодавством сумах (942 чол. на суму 1076,121 тис.грн).

Відповідно до Районної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки, надано матеріальної допомоги 32 жителям району (крім ОТГ) на загальну суму 44,9 тис.грн., виплачено одноразової матеріальної допомоги хворим з хронічною нирковою недостатністю, які отримують програмний гемодіаліз та проживають на території району 2 особам на загальну суму 15,0 тис.грн. Таку ж виплату здійснено за рахунок коштів Іллінецької ОТГ 3 особам на суму 45,0 тис.грн.

Оздоровлено в санаторно – курортних закладах 12 постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи І категорії, 13 осіб з інвалідністю загального захворювання та з дитинства, 15 учасників АТО/ООС.

Виплачено компенсацію 8 особам за невикористане санаторно-курортне лікування на суму 3,4 тис.грн.

Особи з інвалідністю, які згідно медичних показань потребують забезпечення технічними засобами пересування та реабілітації, отримали такі засоби в кількості 369 шт., видано 521 направлення для замовлення протезно-ортопедичних виробів.

Укладено договори з 2 реабілітаційними установами для проходження реабілітації 4 дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу на суму 81,6 тис.грн.

Трьом дітям сиротам та особам з їх числа нараховано грошову компенсацію на придбання житла на загальну суму 1062,62 тис.грн. З них одна особа за отримані кошти в листопаді 2019 року придбала у власність 2-х кімнатну квартиру в м.Іллінці.

У 2020 році необхідно вишукати можливість введення монетизації пільг на проїзд відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14.03.2018 №197 «Деякі питання надання пільг у готівковій формі з оплати проїзду усіма видами транспорту на міських, приміських та міжміських маршрутах».

Згідно  до проведеного прогнозного розрахунку, потреба коштів на монетизацію пільг в Іллінецькому районі на 2020 рік для 3578 осіб, які мають право на пільговий проїзд, становить 6568,8 тис.грн. (у 2019 році з місцевих бюджетів для здійснення компенсаційних виплат за пільговий проїзд на приміських маршрутах загального користування окремих категорій громадян, виділено 327,5 тис.грн.).

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31