06 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території
Тема дня
  • 1
  • 2
  • 3
Prev Next

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

03-12-2019

Президент: Кожен корупціонер має відповісти перед законом, незалежно від прізвища, посади і сфери діяльності

Президент України Володимир Зеленський зазначив, що в Україні вперше за роки незалежності розпочато справжню реформу прокуратури, і висловив упевненість, що після переатестації прокурорів країна отримає справедливу, орієнтовану на суспільство прокуратуру,...

Read more

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

03-12-2019

Усю територію України оцифрують уже наступного року, - Олексій Гончарук

Держгеокадастр оголосив тендер на виконання робіт із аерофотознімання території України, а також створення ортофотопланів і цифрової моделі рельєфу. Уся зібрана інформація стане в нагоді в рамках запуску земельної реформи —...

Read more

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

03-12-2019

Шлях дипломатичного врегулювання - єдиний для вирішення конфлікту на Донбасі, - Дмитро Разумков

Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков відкрив 12-ту сесію Парламентської асамблеї ГУАМ.  У своєму вступному слові він наголосив на готовності України і, зокрема, Парламенту нового скликання до поглиблення співпраці з...

Read more
Анонс подій

decentr

Соціальний захист учасників антитерористичної операції та їх сімей

Картинки по запросу Соціальний захист учасників антитерористичної операціїта їх сімейСтаном на 01.12.2019 року на обліку в управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації перебуває 19 членів сімей загиблих учасників антитерористичної операції та 390 учасники антитерористичної операції, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії соціального захисту» надано статус учасників бойових дій, з них 11 визнані особами з інвалідністю внаслідок війни.

Усі вони користуються пільгами або субсидіями на оплату за житлово-комунальні послуги в межах норм споживання та отримують інші виплати і компенсації відповідно до чинного законодавства.

Рішенням сесії районної ради затверджено Району комплексну цільову програму підтримки учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, а також інших верств населення Іллінецького району, які потребують соціального захисту, на 2018-2020 роки.

Відповідно до цієї Програми, за рахунок коштів місцевих бюджетів, зокрема, для учасників антитерористичної операції та їх сімей, здійснюється: адресна грошова допомога; соціальна грошова допомога членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд (з розрахунку 200 гривень щомісячно на одну особу); надання фінансової підтримки ГО «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».

У 2019 році надано адресної грошової допомоги учасникам АТО та членам їх сімей за рахунок коштів районного бюджету 11 особам на суму 16,2 тис.грн. (жителям об’єднаних територіальних громад адресна грошова допомога надавалась за рахунок бюджетів Іллінецької та Дашівської ОТГ не через УПСЗН).

Виплачено соціальної грошової допомоги 19 особам - членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд надано на суму 41,8 тис. грн.  

На обліку для забезпечення путівкою на санаторно-курортне лікування перебуває 28 осіб з числа учасників АТО. Відповідно до кошторисних призначень на 2019 рік придбано 15 путівок на санаторно-курортне лікування цій категорії осіб. Видано 2 направлення на психологічну реабілітацію.    

Управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації укладено договір із 3 навчальними закладами щодо проведення у 2019 році навчання (перепідготовки) 8 учасників антитерористичної операції, за професією водій автотранспортних засобів, на суму 34,04 тис.грн. 5 осіб звернулось за отриманням освітніх послуг у 2020 році.

В жовтні 2019 року, за отриману грошову компенсацію за належне житло в сумі 714,4 тис.грн., сім’я військовослужбовця, який помер внаслідок захворювання, пов’язаного з безпосередньою участю в АТО, що складається з 2-х чоловік (вдова та син), придбала приватний будинок в м.Іллінці.

У листопаді-грудні, при надходженні коштів обласного бюджету, заплановано здійснити компенсаційну виплату за навчання І-ІІ семестри 2019-2020 навчальних років на контрактній формі навчання денного відділення вищих навчальних закладів Вінницької області на суму 46230,0 грн. 4 студентам з числа дітей учасників антитерористичної операції.

Проведено виплату матеріальної допомоги 28 військовослужбовцям, звільненим з військової строкової служби, відповідно до Постанови КМУ        від 08.04.2015 №185 на загальну суму 92,4 тис.грн.

VonuZax_Ukr.jpg

Lustraition 160 102

banner dersl

podatkova1

<< < грудня 2019 > >>
пн вт ср чт пт сб нд
            1
2 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31