19 | 04 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

лютого 2014

28 лютого 2014

Засідання комісії райдержадміністрації з питань призначення субсидій, державних допомог та пільг

Активна допомога людині, яка цього дійсно потребує, є важливою складовою соціальної політики нашої держави. Читать далее

27 лютого 2014

Призначено Прем'єр-міністра України і склад Уряду

Верховна Рада Україна 27 лютого 2014 року своїм рішенням призначила Арсенія Яценюка Прем’єр-міністром України. За це проголосував 371 народний депутат.

Читать далее

20 лютого 2014

Відбулось виїзне навчання навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області

Відповідно до розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 грудня 2013 року №528 «Про затвердження плану комплектування навчально–методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Вінницької області слухачами за програмою з функціонального навчання у сфері цивільного захисту на 2014 рік» з 19 по 20 лютого було проведено виїзне навчання осіб, відповідальних за роботу консультаційного пункту цивільного захисту при сільській, селищній, міській раді. Навчання даної категорії пройшла 21 особа, що дало змогу з економити і кошти і час відповідним слухачам. Відповідний захід пройшов успішно і в майбутньому планується подальше проведення даних заходів. Читать далее

19 лютого 2014

20 лютого 2014 року в Україні оголошено днем жалоби

Відповідно до Указу Президента України №82/2014 «Про оголошення в Україні дня жалоби», у зв'язку з людськими жертвами внаслідок масових заворушень в Україні 20 лютого 2014 року оголошено днем жалоби. Читать далее

Звернення голови облдержадміністрації Івана МОВЧАНА

Шановні вінничани!

Кожен з нас глибоко стурбований тими подіями, які вчора відбулися в Києві. Сталася біда – загинули люди. Всі ми усвідомлюємо, що нікого з них повернути не можна.
Від себе та усіх вінничан я висловлюю щирі співчуття рідним і близьким усіх загиблих.

Читать далее

17 лютого 2014

Вшанування і державна підтримка ветеранів війни головне завдання влади

У державі прийнято цілий ряд програм, які сприяють соціальному захисту ветеранів. У 2013 році  здійснювались організаційні та соціальні заходи щодо створення належних умов для проживання ветеранів та інвалідів війни.

Читать далее

Протягом 2013 року до районної державної адміністрації надійшло 360 звернень

Про це на оперативній нараді у голови райдержадміністрації Володимира Ящука із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України повідомила головний спеціаліст юридичного сектору апарату райдержадміністрації Леся Вишневська.

Читать далее

Інформаційне повідомлення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінецької районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження районного Плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

 Зміст матеріалів винесених на обговорення: 

- обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження районного Плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні».

 Мета проведення консультацій з громадськістю: реалізація Ініціативи «Партнерство» Відкритий Уряд» на Іллінеччині.

 Способи забезпечення участі в обговоренні: засідання громадської ради, засідання «круглого столу». 

 Строк подання пропозицій та зауважень: до 17 лютого 2014 року. 

 Номер телефону, за яким надаються консультації з обговорюваного питання та приймаються пропозиції: (04345) 2-16-05. 

 Контактна особа: Тищик Оксана Євгеніївна – начальник відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. 

 Фармагей Вікторія Володимирівна – головний спеціаліст відділу інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю апарату райдержадміністрації. 

 Електронні скриньки для подання пропозицій в режимі електронного листування: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 Письмові пропозиції надсилати за адресою: 22700 м. Іллінці, вул. Леніна, буд. 18, Іллінецька районна державна адміністрація, відділ інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю.

 Строк і спосіб оприлюднення результатів обговорення: після 21 лютого 2014 року на веб-сайті Іллінецької районної державної адміністрації www.illrda.gov.ua

Читать далее

інформаційне повідомлення про громадське обговорення

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінецької районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про затвердження районного Плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

Обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження районного Плану заходів щодо реалізації у 2014 році Стратегії державної політики сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінецької районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про відзначення в районі 23-ї річниці незалежності України та Дня Державного Прапора України»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінецької районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про занесення на районну Дошку пошани кращих трудових колективів, працівників підприємств, організацій, установ, представників  інтелігенції, молоді»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінецької районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про відзначення на Іллінеччині Дня партизанської слави»

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ Іллінецької районної державної адміністрації про проведення консультацій з громадськістю у формі публічного громадського обговорення проекту розпорядження голови районної державної адміністрації «Про відзначення в районі Дня пам’яті жертв Голодоморів»

 

 

Читать далее

15 лютого 2014

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд

З нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та відзначення в районі 25 річниці виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан 15 лютого на базі спортивно-оздоровчого комплексу Іллінецької районної ради відбувся турнір з волейболу серед чоловічих команд.

Читать далее