18 | 10 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

листопада 2014

28 листопада 2014

Акція «16 днів проти насильства»

28 листопада 2014 року Іллінецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в рамках щорічної акції «16 днів проти насильства» проведено інформаційно-просвітницький захід зі студентською молоддю Іллінецького державного аграрного коледжу на тему: «Не стань живим товаром».

Читать далее

27 листопада 2014

Залучення міжнародних грантів – одна з перспектив розвитку громад району

Приємною новиною для іллінчан стало те, що 31 жовтня на нараді з відбору районів Вінницької області для участі у ІІІ фазі Проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» за підсумками конкурсу було відібрано Іллінецький район.

Читать далее

Проводиться прийом документів від жителів району на призначення державних соціальних допомог, субсидій

В управлінні праці та соціального захисту населення  райдержадміністрації продовжується прийом документів від жителів району на призначення  державних соціальних допомог, субсидій на відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, на  тверде паливо та скраплений газ.

Читать далее

26 листопада 2014

Відбулась нарада з питання дотримання фінансово-бюджетної дисципліни керівниками установ, що фінансуються з Державного бюджету

25 листопада 2014 року голова райдержадміністрації Ігор  Булгаков провів нараду  з  керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації та відділів апарату райдержадміністрації з питання забезпечення дотримання  фінансово-бюджетної  дисципліни установами, що фінансуються з Державного бюджету.

Читать далее

Звернення голови Вінницької обласної державної адміністрації Анатолія Олійника

Шановні вінничани! Шановні депутати Вінницької обласної Ради! 

2014 рік Вінницька область завершує з непоганими, обнадійливими показниками, нам вдалось стабілізувати ситуацію в цілому. Є всі передумови, щоб вже у 2015 році, за умови збереження миру в країні, працювати на розвиток, перспективу, на майбутнє.

Читать далее

25 листопада 2014

24 листопада проводитиметься річна перевірка регіональної системи оповіщення

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ІЛЛІНЕЦЬКОГО РАЙОНУ! 

Відділ цивільного захисту райдержадміністрації інформує, що відповідно до плану основних заходів цивільного захисту області на 2014 рік, затвердженого розпорядженням Голови обласної державної адміністрації від 12 березня 2014 року № 75, 26 листопада 2014 року з 13.00 до 14.00 проводитиметься  річна комплексна перевірка регіональної системи оповіщення. Будуть запущені електросирени на багатьох об’єктах району з подачею сигналу “УВАГА ВСІМ”.

Тому прохання до жителів району зберігати спокій!

 

 

  

Читать далее

Сільськогосподарськими підприємствами району зібрано 66,7 тисяч тонн зерна

За даними управління агропромислового розвитку райдержадміністрації  станом на 25.11.2014 у районі намолочено 66664 тонни зерна при середній урожайності 47,2 центнера з гектара.

Читать далее

Центр надання адміністративних послуг надає 30 видів адміністративних послуг

Саме про це розповів на оперативній нараді  у голови райдержадміністрації із заступниками, начальниками структурних підрозділів райдержадміністрації керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України завідувач сектору надання адміністративних послуг - державний адміністратор управління економіки райдержадміністрації Вячеслав Плахотник, доповідаючи про роботу центру з часу його створення - серпня 2014 року.

Читать далее

24 листопада 2014

У селі Кантелині відкрито меморіальну дошку нашому землякові Євгену Біді, який загинув, захищаючи незалежність і цілісність України

22 листопада рівно півроку минає з дня загибелі Євгена Миколайовича Біди, уродженця с. Кантелина. Захищаючи рідну землі у ході антитерористичної операції на сході України, він загинув одним із перших у нашому районі. Доброволець, патріот, ще один із сотні тисяч невинно вбитих у незрозумілій війні.

Читать далее

21 листопада 2014

У День Гідності та Свободи на центральній площі міста молодь Іллінеччини створила Герб України із запалених лампадок

Рік, що минає, змінив нашу країну, змінив кожного з нас. Ми відчули себе нацією, по-справжньому зрозуміли, що значить жити на рідній землі, осягнули значення слова «мир». Гімн, національний прапор, герб стали для кожного українця не лише атрибутами державності, а національними святинями. Відрадно, що саме молодь, народжена у незалежній Україні, у цей непростий для нашої держави час, проявляють свою активну життєву позицію, патріотизм, любов до Батьківщини. 

Читать далее