23 | 05 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Не работает мышка что делать. Почему не работает мышка на ноутбуке. Не работает беспроводная мышка. Почему не работает клавиатура. Почему не работает клавиатура на компьютере. Не работают некоторые кнопки клавиатуры. Как обшить ванну панелями. Скажите чем обшить стены в ванной. Обшить ванну пластиком фото. Приложения для android бесплатно. Скачать лучшие приложения для android. Приложение для планшетов android. Горнолыжные курорты финляндии. Лучшие горнолыжные курорты финляндии цены. Лучшие курорты финляндии. Как лечить воспаление легких. Воспаление легких симптомы основные. Воспаление легких лечение. Уроки по python. Учим python с нуля быстро. Как изучать быстро язык Python. Проблемы с сердцем симптомы. Основные признаки проблем с сердцем. Проблемы с клапаном сердца.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

травня 2016

31 травня 2016

Актори народного аматорського театру естради Іллінецького районного будинку культури подарували глядачам виставу «Кайдашева сім’я»

Мабуть немає в Україні театру, який не мав би в своєму репертуарі вистави за повістю Нечуя – Левицького «Кайдашева сім’я». Вона написана понад сотню літ тому, але чи знайдеться і сьогодні байдужий до родинних пристрастей?! Гуде родинне гніздо як вулик щоденними сварками: грюкають двері, дзвенять шибки, верещать жінки, сердито покрикує старий батько, пробують неокріплі баси сини.

Читать далее

Підсумки роботи управління Державної казначейської служби України в Іллінецькому районі Вінницької області станом на 01 травня 2016 року

З даного питання на оперативній нараді у голови районної державної адміністрації з начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України інформувала заступник начальника управління – начальник  відділу видатків та обслуговування розпорядників  коштів та інших клієнтів управління Державної  казначейської служби України в Іллінецькому районі Вінницької  області Тетяна Сергеєва.

Читать далее

Семінар з питань атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг і компенсацій працюючим з несприятливими умовами праці, з питань оплати та охорони праці

27  травня 2016 року  в читальному  залі  Іллінецького Державного аграрного коледжу   відбувся  семінар з питань атестації робочих місць за умовами праці, надання пільг і компенсацій працюючим з несприятливими умовами праці, з питань  оплати та охорони праці. Читать далее

Відбулось засідання районної комісії з питань призначення субсидій, державних допомог та пільг

30 травня 2016 року  відбулося  засідання районної комісії з питань призначення  субсидій, державних допомог та пільг під головуванням заступника голови райдержадміністрації  Валентини Поїзд.

Читать далее

Попередження та ліквідація хвороб і отруєнь бджіл

Бджільництво – це добре розвинена рентабельна галузь сільського господарства. Не поза увагою вона й у районі. На сьогодні в господарствах всіх форм власності нараховується 3984  бджолосім’ї, в тому числі в сільськогосподарських підприємствах 233 бджолосім’ї та 3751 в індивідуальному секторі. В минулому році  вироблено 86,7 тонн меду, зокрема в сільськогосподарських підприємствах вироблено 4,7 тони, в господарствах населення 82 тони. У зв’язку з широким використанням   в  сільському господарстві отрутохімікатів,  почастішали отруєння бджіл, з цієї причини щорічно гинуть сотні  бджолиних сімей.  Це свідчить про необхідність виконання порядку  проведення заходів щодо зменшення випадків отруєння бджіл під час проведення обробітків сільськогосподарських угідь пестицидами. 

Читать далее

30 травня 2016

Вінниччина долучилася до вдосконалення співпраці між владою та громадянським суспільством

Сьогодні, 30 травня, в конференц-залі готелю «Оптима» відбувся регіональний навчальний семінар «Механізми взаємодії між органами виконавчої влади та інститутами громадянського суспільства», що був ініційований ОБСЄ у партнерстві з Секретаріатом Кабінету Міністрів України.

Читать далее

Відбулась нарада керівників сільськогосподарських підприємств району

30 травня голова райдержадміністрації Андрій Лисак провів нараду з керівниками сільськогосподарських підприємств, на якій було підведено підсумки проведення комплексу весняно-польових робіт та обговорено питання стану справ у галузі тваринництва.

Читать далее

Про завершення навчального року та організацію роботи пришкільних таборів

Інформувала на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України начальник відділу освіти райдержадміністрації Світлана Чеботарьова.

Читать далее

Незабутні акорди випускного вальсу

У суботу-неділю в загальноосвітніх школах району  відбулись випускні вечори.  215  випускників отримали атестати про повну загальну середню освіту. Десять юнаків та дівчат закінчили школу з відзнакою, 6 із них за високі досягнення у навчанні були нагороджені золотою  медаллю, 4 - срібною. Із золотою медаллю  закінчили навчання 2 випускники Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2» та 2 випускники Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3. По одному золотому медалісту мають Іллінецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 та Леухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів. Срібною медаллю відзначені успіхи у навчанні учнів Іллінецького навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія №2», Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, Дашівської та Бабинської загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів.

Читать далее

Свято хореографії

27 травня в залі Іллінецького районного будинку культури, де проходило свято хореографії «Танець об’єднує нас»,  зібралися всі, хто не уявляє свого життя без танцю, хто йде по життю танцюючи, хто не може втриматися, коли чує музичний ритм, і, не маючи змоги протистояти покликові душі, робить невимушені па.

Читать далее