20 | 10 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

червня 2016

30 червня 2016

За весь період дії програми «теплих» кредитів у червні цього року залучено рекордну суму коштів на утеплення - 350 млн гривень

Так прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук дані щотижневого моніторингу реалізації державної підтримки населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів.

Читать далее

29 червня 2016

Призначення житлових субсидій на контролі

Сьогодні відбулося засідання районної   комісії  з   питань призначення субсидій, державних допомог та пільг під головуванням заступника голови райдержадміністрації Валентини Поїзд.

Читать далее

Вихованці зразкового аматорського оркестру народних інструментів «Струни серця» Леухівського будинку культури серед кращих народних музик Поділля

Більше двадцяти  кращих аматорських народних музичних гуртів та окремих виконавців на народних інструментах Вінниччини демонстрували своє мистецтво під час V обласного фестивалю-конкурсу «Народні музики Поділля», що відбувся 24 червня в м. Немирів. Конкурсну програму колективи представляли в таких номінаціях: оркестри та ансамблі народних інструментів, ансамблі народних та троїстих музик, весільні музики, солісти-інструменталісти.

Читать далее

28 червня 2016

Виступ Президента Петра Порошенка на урочистому засіданні Верховної Ради України з нагоди Дня Конституції

«В ім’я Отця, і Сина, і Святого Духа, Бога, прославленого в  Тройці…»

Це, присвяті отці, дорогий український народе, шановні народні депутати,  високодостойна громадо, не лише фрагмент молитви. З цих слів починається один із найважливіших документів нашої вітчизняної історії - «Договори і постановлення прав і вольностей Війська Запорозького між ясновельможним паном Пилипом Орликом, обраним гетьманом Війська Запорозького, і між генеральною старшиною, полковниками, а також названим Військом Запорозьким, що за давнім звичаєм і за військовими правилами утверджені обома сторонами вільним голосуванням…».

Читать далее

27 червня 2016

Активно та весело святкували іллінчани День молоді

Молодість  -  чи не єдине, чого варто прагнути серцем і душею, незалежно від віку, аби зустрічати світло нового дня із усмішкою на обличчі. Це найкраща пора, адже попереду здійснення задумів, улюблена справа, омріяне  кохання. І нехай зрілість дещо пришпорить лет думок серйозністю і складнощами, оптимізм має бути постійним супутником на життєвій дорозі.

Читать далее

26 червня 2016

До Дня молоді проведено відкритий кубок Іллінецького району з пляжного волейболу

25 червня 2016 року в м. Іллінці на міському пляжі відбувся відкритий кубок Іллінецького району  з пляжного волейболу серед чоловіків, присвячений Дню молоді. В змаганнях взяли участь 8 команд  з Теплицького, Гайсинського, Іллінецького районів та міста Вінниці.

Читать далее

25 червня 2016

Привітання керівництва району з нагоди Дня Конституції України

Шановні іллінчани!
Прийміть щирі та сердечні вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди Дня Конституції України. Читать далее

Випуск в Іллінецькому державному аграрному коледжі

24 червня 138 випускників Іллінецького державного аграрного коледжу прощалися з рідною альма-матер та отримали дипломи молодшого спеціаліста зі спеціальностей: «Виробництво та переробка продукції рослинництва», «Бухгалтерський облік», «Виробництво і переробка продукції тваринництва», «Лісове господарство», з них 25 відмінників навчання - дипломи з відзнакою. Залишились позаду   змістовні лекції й насичені практичні заняття,   щире спілкування й веселі безтурботні   студентські роки. Попереду - нові життєві обрії та самостійне  доросле життя. Хтось з випускнів ще раз сяде за студентську лаву, але вже у виші, а хтось - розпочне трудову діяльність.

Читать далее

Іллінеччина відзначила 20-ту річницю Конституції України

24 червня в районному будинку культури відбулися урочистості з нагоди 20-ої річниці Конституції України. Розпочався захід з вітання присутніх музикантами духового оркестру районного будинку культури, після чого на честь свята прозвучав Державний Гімн України.

Читать далее

Керівники району привітали державних службовців Іллінеччини з професійним святом

23 червня у залі районного будинку культури зібрались люди, котрі вірою і правдою служать народові України та своїй державі. З професійним святом - Днем державної служби України, працівників органів виконавчої влади Іллінеччини та ветеранів державної служби вітали голова райдержадміністрації Андрій Лисак та голова районної ради Сергій Загороднюк.

Читать далее