23 | 09 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

жовтня 2016

31 жовтня 2016

Державні службовці, які працюють в районній державній адміністрації, електронні декларації подали вчасно

Про це під час щотижневої оперативної наради повідомив голова райдержадміністрації Андрій Лисак.

Зокрема Андрій Романович розповів, що 37 держслужбовців  категорій «А» і «Б»,  працівники апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації – повинні були подати електронні декларації до 24 години 30 жовтня.

Читать далее

Про децентралізацію повноважень щодо Державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обмежень та Державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань

З даного питання на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України інформував начальник відділу надання адміністративних послуг райдержадміністрації Євген Шмигора.

Читать далее

7119 родинам в районі призначено житлову субсидію

Про це на оперативній нараді у голови райдержадміністрації з начальниками управлінь, відділів, секторів райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України, керівниками організацій, установ інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Бурдельна.

Читать далее

Іллінецький державний аграрний коледж – надія українського села

Саме такі слова неодноразово звучали на урочистостях з наго­ди славного ювілею - 95-річчя від дня створення Іллінецького державного аграрного коледжу. 95 років   діяльності залиши­ли по собі справді знакові істо­ричні сторінки про безперер­вний розвиток і досягнення навчального закладу, про його випускників: відомих вчених, організаторів сільськогосподарського виробництва та простих сільських трудівників, чиї натруджені руки плекають щедрі врожаї, творять добробут для усіх нас.

Читать далее

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман: Уряд забезпечить в країні двократне збільшення мінімальної заробітної плати

За словами Володимира Гройсмана, це означає єдине, що з 1 січня жоден громадянин України не буде отримувати менше ніж 3200 гривень. «Ця ініціатива попередньо була обговорена з Президентом України, представниками фракцій коаліції Парламенту, в Уряді і було знайдене спільне рішення, яке дає можливість зробити перші кроки з наведення порядку і оцінки праці українських громадян. Читать далее

Уряд ініціює з наступного року підвищення мінімальної зарплати українцям до 3200 гривень

Вперше за роки незалежності розмір мінімальної зарплати зрівняється з прожитковим мінімумом для працездатних осіб. Відзначає коментуючи ініціативу Уряду голова Вінницької облдержадміністрації Валерій Коровій.  «У вересні 2015 року після чергового підвищення соцстандартів мінімальна зарплата складала лише 47,3% прожиткового мінімуму, у травні 2016-го – 47,7%. Якщо у січні 2014 р. співвідношення мінімальної та середньої заробітних плат становило 38,5 %, то у травні 2016 р. – 29,1 %» - наголошує Валерій Коровій, -«За рекомендаціями Міжнародної організації праці таке співвідношення має становити не менше 50 %, в країнах ЄС – 60 %» - підкреслює посадовець. Читать далее

В Іллінецькому дошкільному навчальному закладі № 4 «Малятко» велика увага приділяється фізичному вихованню дітей

У садочку для занять фізичною культурою створені всі умови. Є спортивна зала, відповідне обладнання: м’ячі, гімнастичні палиці, обручі, дуги, гімнастичні лавочки.

Виготовлено і нестандартне обладнання. Обладнаний спортивний майданчик, де діти навчаються елементам гри у футбол, баскетбол, волейбол. Кожний день в дошкільному закладі починається із ранкової гімнастики.

Читать далее

Всеукраїнська молодіжна ГО «Серце до серця» оголошує VI Всеукраїнський конкурс «Я-європеєць»!

Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» спільно з Міністерством культури України, Посольством Литовської Республіки в Україні у вересні 2016 – березні 2017 року проводять VI Всеукраїнський конкурс есе «Я-європеєць».

Читать далее

З вересня по грудень 2016 року проходить третій етап проекту «Вчителі англійської мови – агенти змін», який є спільним проектом GoGlobal, Британської Ради в Україні та реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Фонду Петра Порошенка

До участі у третьому етапі проекту було відібрано 8 педагогів Вінницької області. Від Іллінецького району участь у проекті бере Тамара Ліщун, учитель іноземної мови Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №3. Вчителі, які отримали змогу ознайомитись із сучасними методиками викладання англійської мови та новими трендами у навчанні у І та ІІ етапах проекту, мають  продовжувати роботу з педагогами шкіл районів з поширення досвіду викладання англійської мови за сучасними європейськими стандартами з використанням дієвих методик, які сприятимуть успішному оволодінню учнями навичок спілкування в іншомовному середовищі.

Читать далее

29 жовтня 2016

Вітання керівництва району з нагоди Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства

Шановні працівники автомобільного транспорту і
дорожнього господарства Іллінеччини!
    Прийміть найщиріші вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди вашого професійного свята – Дня працівників автомобільного транспорту і дорожнього господарства. Читать далее