26 | 09 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

листопада 2016

29 листопада 2016

З Державного бюджету виділено кошти для придбання житла дочці загиблого учасника АТО

Сьогодні відбулось засідання  комісії щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації, яке провів голова райдержадміністрації  Андрій Лисак.

Читать далее

Сергій Савчук: Цієї осені серед ОСББ втричі збільшився попит на Урядову програму з утеплення житла

Попит на Урядову програму з енергоефективності з боку ОСББ за останні три місяці втричі перевищує попит за аналогічний період минулого року. Якщо раніше ОСББ залучали у місяць близько 3-4 млн. грн на енергоефективні заходи у своїх будинках, то сьогодні ця сума сягає 9-12 млн. гривень. 

Читать далее

Голова райдержадміністрації з робочою поїздкою побував у селах Росоховата та Слободище

З метою поглибленого та об’єктивного  вивчення стану справ на місцях  голова райдержадміністрації Андрій Лисак виїжджає до територіальних громад району. В понеділок він побував у Росоховатській та Слободищенській територіальних громадах.

Читать далее

28 листопада 2016

Владислав Кирилюк став чемпіоном Міжнародного турніру з дзюдо у Словенії

Представник Іллінецької школи дзюдо Владислав Кирилюк став переможцем престижного Міжнародного турніру, який нещодавно відбувся в м. Любляна (Словенія). Участь у змаганнях взяли борці з десятка країн світу. 

Читать далее

Одноразова компенсаційна виплата за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей

Президент України узаконив безкоштовне навчання учасників АТО та їх дітейРішенням  сесії обласної Ради  від 22 вересня 2016 року № 184 затверджено Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення одноразової компенсаційної виплати за навчання учасників антитерористичної операції та їх дітей.

Читать далее

Відбулась нарада з бюджетних питань

25 жовтня голова райдержадміністрації Андрій Лисак провів нараду з керівниками та головними бухгалтерами установ, що фінансуються  з районного бюджету з бюджетних питань.

Читать далее

25 листопада 2016

Головне територіальне управління юстиції у Вінницькій області закликає громадські формування, у тому числі громадські об’єднання внести зміни у власні статути (положення)

У зв’язку зі змінами у чинному законодавстві України всім неприбутковим організаціям, у тому числі, громадським об’єднанням, організаціям роботодавців, професійним спілкам, творчим спілкам, необхідно до 01 січня 2017 року привести свої статути у відповідність до вимог Податкового кодексу України, що стосуються змісту установчих документів неприбуткових організації.

Читать далее

На Іллінеччині вшанували пам'ять жертв голодоморів та геноциду в Україні

Акцією «Хліб пам’яті» розпочалися на Іллінеччині заходи зі вшанування пам’яті жертв голодоморів. У населених пунктах району були спечені поминальні хліби та виставлені в районому будинку культури. Іменем жертв 20-х, 30-х, 40-х  років 20 століття організатори та учасники акції закликали людей берегти святий хліб. Жінки в українськиї національних строях  роздавали шматочки хліба присутнім та наголошували на важливості народної памяті про ті події. І смак цього хліба вкотре нагадував, що хліб є життя.

Читать далее

Діяльність Дашівської територіальної громади у напрямку залучення грантових коштів на реалізацію важливих соціальних проектів – приклад для інших територіальних громад району

На цьому голова райдержадміністрації наголосив під час робочої поїздки у смт Дашів та зустрічі з представниками громадськості Дашева.

"Така співпраця громади з міжнародними донорами та участь у різноманітних проектах і конкурсах дає не тільки фінансовий ресурс на вирішення проблем громад, а й цінний досвід. Тому подібні ініціативи, напрацювання підтримуємо та будемо підтримувати й надалі. Як кажуть у народі: хто стукає, тому відкривають. У цьому році для завершення комплексу заходів з енергозбереження в Дашівському дошкільному навчальному закладі «Журавлик», за сприяння народного депутата України Руслана Демчака виділено державну субвенцію в розмірі 743 тис.грн на утеплення приміщення, з районного бюджету виділено майже 100 тис.грн. на освітлення вулиці Центральної та встановлення сучасних та автобусних зупинок у Дашеві».

Читать далее

Засідання інтервізійних груп працівників психологічної служби району на базі Іллінецького дошкільного навчального закладу №2 «Пролісок»

22 листопада 2016 року в Іллінецькому дошкільному навчальному закладі №2 «Пролісок» відповідно до графіка роботи інтервізійних груп працівників психологічної служби району на 2016-2017 навчальний рік відбулося засідання інтервізійних груп працівників психологічної служби району.

Читать далее