20 | 10 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

січня 2017

30 січня 2017

Співбесіди з головами територіальних громад району

З метою аналізу роботи органів місцевого самоврядування щодо організації роботи з основних питань діяльності, виконання делегованих повноважень, збалансованості бюджету голова райдержадміністрації Андрій Лисак та голова районної ради Сергій Загороднюк розпочали  проведення співбесід з головами об’єднаних територіальних громад та сільськими головами.

Читать далее

Підсумки роботи відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Іллінецькому районі за 2016 рік

Про це на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України розповів начальниук відділення виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Іллінецькому районі Вадим Горченко. У нараді також взяв участь головний бухгалтер Управління виконавчої дирекції фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань України у Вінницькій області Ярослав Тарковський.

Читать далее

Про роботу центру соціальних служб для сім'ї, дітей, молоді та спорту райдержадміністрації

З даного питання сьогодні на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України інформувала директор центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації Оксана Опалюк.

Читать далее

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

27 січня 2017 року  відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації, яке провів голова райдержадміністрації Андрій Лисак.

Читать далее

28 січня 2017

29 січня - День пам'яті Героїв Крут

Результат пошуку зображень за запитом "день пам'яті героїв крут"29 січня традиційно відзначається День пам'яті Героїв Крут - вояків-студентів з Києва, які під станцією Крути на Чернігівщині у січні 1918 року призупинили наступ більшовицьких військ під проводом Муравйова на столицю України. Їхній подвиг дав можливість евакуювати уряд УНР і продовжити переговори, які завершилися підписанням Брестського миру, згідно з яким більшовики були вимушені залишити територію України.

Читать далее

Іллінецький державний аграрний коледж – осередок інноваційного мислення та прогресивних поглядів щодо підготовки професійних кадрів для аграрного сектору нашої держави

На цьому голова райдержадміністрації Андрій Лисак наголосив, беручи участь у засіданні педагогічної ради Іллінецького державного аграрного коледжу за підсумками першого семестру навчання.

Читать далее

27 січня 2017

Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році

Результат пошуку зображень за запитом "Оголошення про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів для фінансування за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році"На виконання Закону України «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України» від  20.12.2016 №01789-VIII, відповідно до вимог наказу Мінрегіону від 24.04.2015 №80 «Питання підготовки, оцінки та відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку» зі змінами та доповненнями, внесеними наказом Мінрегіону від 01.04.2016 №80, оголошується додатковий прийом документів для участі у конкурсному відборі інвестиційних проектів, які можуть реалізовуватися у 2017 році за рахунок державного фонду регіонального розвитку у Вінницькій області.

Читать далее

26 січня 2017

У 2016 році на Іллінеччині народилось 403 дитини

За даними статистичного аналізу Іллінецького районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Вінницькій області за 2016 рік в Іллінецькому районі народилось 403 дітей, за той же час, на жаль, померло 652 чоловіки ( в 2015 році народилось 376 немовлят, а померло 608 жителів району).

Читать далее

Військова служба за контрактом - робота для справжніх чоловіків

Таку тематичну зустріч для  жителів району та тих іллінчан, котрі шукають роботу, було проведено в районній державній адміністрації. Участь у заході взяли голова райдержадміністрації Андрій Лисак, військовий комісар Іллінецького об'єднаного районного військового комісаріату Микола Козенко, представники Іллінецького об’єднаного районного військового комісаріату, районної служби зайнятості, очільники Іллінецької міської та Дашівської селищної об’єднаних громад, сільські голови та старости, відповідальні особи за ведення військового обліку.

Читать далее

Про підготовку проектних заявок для участі у чотирнадцятому обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад у 2017 році

25 січня 2017 року відбулась нарада у голови райдержадміністрації з сільськими, селищним, міським головами, на якій виступила начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Інна Купрій з інформацією про чотирнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад у 2017 році.

Читать далее