16 | 07 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Шпатлевка стен под обои. Быстрая шпатлевка стен своими руками. Стоимость шпатлевки стен. Штукатурка стен цена. Быстрая штукатурка стен своими руками. Отделка стен штукатуркой. Декоративная отделка стен. Качественная отделка стен декоративным камнем. Отделка стен своими руками. Мини токарный станок своими руками. Как сделать токарный станок своими руками. Настольный токарный станок своими руками. Облицовка дома кирпичом. Качественная облицовка дома кирпичом фото. Наружная облицовка дома. Как начать бизнес с нуля. Быстро начать бизнес без вложений. Начать бизнес с нуля идеи. Канализация в частный дом. Хочу сделать канализация своими руками. Водоснабжение и канализация дома. Строительство фундаментов цены. Быстрая строительство фундамента своими руками. Технология строительства фундамента.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

лютого 2017

28 лютого 2017

Народний депутат Руслан Демчак прозвітував перед виборцями про проведену роботу за 2016 рік

27.02.2017 з робочим візитом в Іллінецькому районі перебував народний депутат України Руслан Демчак. Народний депутат прозвітував про проведену ним роботу на своєму виборчому окрузі за 2016 рік та провів зустріч із жителями району. Всі присутні мали змогу задати питання, які їх цікавили. Руслан Євгенійович всім надав змістовні відповіді.

Читать далее

Уряд інвестує у здоров’я людей

У минулому році уряд зробив перші кроки у реформуванні системи охорони здоров’я. Держава переходить від фінансування ліжко-місць до фінансування якісних медичних послуг і робить доступними ліки.

Читать далее

Обговорювали питання функціонування Дашівського відділення Іллінецької центральної районної лікарні в умовах децентралізації

За ініціативи голови Дашівської об’єднаної територіальної громади Сергія Тітаренка у п’ятницю у смт Дашів відбулось засідання «круглого столу» за участю громадських активістів селища та прилеглих сіл, депутатів селищної ради, районної ради і представників районної медицини. У роботі також взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк.

Читать далее

27 лютого 2017

Про хід виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 року « Про затвердження плану заходів щодо медичної,психологічної,професійної реабілітації та соціальної адаптації учасників антитерористичної операції»

З даного питання на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України інформувала начальник управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації Лариса Бурдельна.

Читать далее

Уряд будує енергонезалежну державу

Протягом усього 2016 року Україна не купувала російський газ. Наступним завданням для уряду є розширення поставок газу із Словаччини. Завдяки встановленню єдиної ціни на газ покладено край масштабній корупції в газовій сфері. вперше за 5  останніх років НАК "Нафтогаз України" отримав чистий прибуток у сумі більш як 21 млрд гривень і не отримував бюджетного фінансування. Уряд відновив і забезпечив стабільність роботи енергетичної системи країни, у тому числі системи "Енергоатому". Сьогодні уся атомна енергетика працює у штатному режимі. Уряд планує наростити експорт електроенергії (зараз експортний потенціал до ЄС використовується лише на 60%), реформувати вугледобувну галузь і забезпечити до 2020 р  щорічний видобуток 19,6 млн. т вугілля (у 2016 р добуто 5,8 млн т) Читать далее

24 лютого 2017

Голова райдержадміністрації взяв участь у засіданні медичної ради Іллінецької центральної районної лікарні

Вчора під головуванням головного лікаря Іллінецької ЦРЛ Віктора Насушного відбулось засідання медичної ради Іллінецької центральної районної лікарні, участь у якому взяли голова райдержадміністрації Андрій Лисак, голова районної ради Сергій Загороднюк, заступник Іллінецького міського голови Людмила Трохимець.

Читать далее

Про роботу Іллінецького районного сектору Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій У Вінницькій області

Протягом 2016 року на території Іллінецького району виникла 51 пожежа, проти 72 пожеж в 2015 році. На пожежах загинуло 3  осіб, проти 4 осіб за 2015 рік.

Читать далее

Іллінецькою районною ланкою Єдиної Державної системи цивільного захисту в повній мірі забезпечено виконання плану основних заходів цивільного захисту району на 2016 рік

23 лютого 2017 року було проведено засідання з підведення підсумків роботи Іллінецької районної ланки Єдиної Державної системи цивільного захисту за участю заступника начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації України у Вінницькій області Дмитра Щоголєва, голови райдержадміністрації Андрія Лисака, голови районної ради Сергія Загороднюка, завідувача Іллінецьким районним сектором Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуації України у Вінницькій області Володимира Лемещука, представники Іллінецької об'єднаної територіальної громади, поліції та інші.

Читать далее

Уряд розпочав капітальний ремонт країни

Модернізація інфраструктури стала одним з пріоритетів уряду. У рамках реалізації масштабної програми відновлення і ремонту українських доріг в 2016 році було відремонтовано у 4 рази більше дорожнього покриття, ніж у 2015 році (949,7 км), ліквідовано у 1,5 рази більше ямковості (9,115 млн. кв. м). Уряд заклав основу для сталого фінансування дорожньої галузі – завдяки ухваленому парламентом урядовому законопроекту з наступного року запрацює Дорожній фонд. Читать далее

23 лютого 2017

Система електронних закупівель "ProZorro" як спосіб заощаджувати бюджетні кошти

До недавнього часу в Україні працювала нормативно-правова база, що регулювала «паперові» процедури державних закупівель. З метою вирішення найголовнішої проблеми у цій сфері  -  викорінення системної корупції, нашою державою було взято курс на реформування, шляхом запровадження системи електронних  закупівель. Про це на колегії райдержадміністрації розповіла начальник відділу економічного розвитку райдержадміністрації Інна Купрій.

Читать далее