20 | 10 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Новая немецкая медицина. Советы от немецкая медицина. Клиника немецкой семейной медицины. Почему в израиле хорошая медицина. Главные новости медицины израиля. Медицина в израиле отзывы. Аденома простаты лечение. Быстрое народное лечение аденомы простаты. Аденома простаты и простатит. Легкий способ перестать курить. Как перестать курить уже сегодня. Как перестать хотеть курить. Уход за кожей лица. Качественный уход за кожей летом. Домашний уход за кожей. Боли на ранних сроках беременности. Быстрое лечение на ранних сроках беременности. Ощущения на ранних сроках беременности. Воспаленные гланды лечение. Чем лечить воспаленные гланды дома. Воспаленные гланды симптомы. Прыщи на лице как избавиться. Как навсегда избавиться от прыщей с лица. Прыщи на подбородке как избавиться.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

06 червня 2017

Керівники району привітали журналістів з професійним святом

Міський голова привітав журналістів з професійним святом6 червня працівники засобів масової інформації України, а це - журналісти, оператори, фотографи, редактори інтернет-видань святкують своє професійне свято – День журналіста.

Читать далее

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей влітку 2017 року

З даною інформацією на оперативній нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України виступила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Світлана Чеботарьова.

Читать далее

Учениця Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ціломудра Крістіна взяла участь у конкурсі есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток»

Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» та Career Hub  за підтримки Міністерства молоді та спорту України проводив серед учнів 10 класів конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток». Учениця Іллінецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Ціломудра Крістіна взяла участь у даному конкурсі. Серед 412 представлених на конкурс робіт робота Ціломудрої Крістіни ввійшла в 50 кращих робіт конкурсу. Нашу ученицю запрошено до участі у фіналі конкурсу есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», який відбувся з 31 травня по 1 червня 2017 року у м. Київ.

Читать далее

Засідання Координаційної ради

2 червня відбулося засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування. До порядку денного засідання було внесено два питання: «Про внесення змін до складу Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові Іллінецької районної ради» та «Про функціонування закладів соціальної сфери району, які належать до спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Іллінецького району в умовах формування об’єднаних територіальних громад». Читать далее

Громадська рада при райдержадміністрації не залишається осторонь проблем жителів району

Свою небайдужість та активну громадську позицію у вирішенні проблем життя району переконливо довели учасники засідання громадської ради при Іллінецькій районній державній адміністрації, яке відбулось 2 червня 2017 року.

Читать далее

До уваги суб’єктів малого і середнього підприємництва!

ОГОЛОШЕННЯ

 про проведення конкурсного відбору інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва

Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації  від  28 квітня  2017 року № 303  «Про Порядок  часткового відшкодування  відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва  на реалізацію  інвестиційних проектів» оголошено  конкурсний відбір інвестиційних проектів для часткового відшкодування з обласного бюджету відсоткових ставок за кредитами, залученими суб’єктами малого і середнього підприємництва.

Читать далее

Вітання керівництва району з Днем журналіста

Картинки по запросу день журналістаШановні журналісти Іллінеччини!

Дорогі ветерани журналістської праці!

Прийміть найщиріші вітання районної державної адміністрації та районної ради з нагоди вашого професійного свята – Дня журналіста.

Читать далее