23 | 07 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Таблетки для похудения эффективные. Эффективные зеленые таблетки для похудения. Таблетки для похудения отзывы цена. Сердечная недостаточность симптомы. Бывает ли острое сердечное недостаточность. Острая сердечная недостаточность причины. Народное лечение гипертонии. Лучшие методы лечения гипертонии. Артериальная гипертония лечение. Методы лечения алкогольной зависимости. Лечение алкогольной зависимости в домашних условиях. Быстрое лечение алкогольной зависимости отзывы. Мужское бесплодие причины. Важные бесплодие причины лечение. Психологические причины бесплодия. Ринопластика до и после. Сколько стоит ринопластика в россии. Рнопластика кончика носа. Сделать пластическую операцию. Где сделать пластическая операция лица. Сколько стоит пластическая операция. Лечение артериальной гипертензии. Артериальная гипертензия рекомендации от доктора. Артериальная гипертензия степени риска.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

06 липня 2017

Про виконання бюджету Іллінецького району за І-півріччя 2017 року

За січень - червень 2017 року до бюджету району (загальний і спеціальний фонди) надійшло власних і закріплених доходів  в сумі  12916,3 тис. гривень, що становить 123,1  відсотка до уточненого  плану, затвердженого місцевими радами.  Районний бюджет виконано на 103,5 відсотк

За звітний період забезпечили виконання дохідної частини бюджету району за показниками затвердженими місцевими радами    всі  11  рад.                        

Бюджетом району з державного бюджету по доходах загального фонду отримано 94547,5 тис. гривень субвенцій, що становить 94,9 відсотка до планових призначеньта дотацій – 8039,3 тис. грн. або 100 відсотків.

Читать далее

Нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств району

У районній державній  адміністрації відбулась нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств та головами фермерських господарств району,  яку провів голова райдержадміністрації Андрій Лисак. Він зазначив, що із настанням  жнивного комплексу польових робіт керівникам сільськогосподарських  підприємств різних форм власності району  необхідно створити  безпечні та належні умови праці  та відпочинку для жниварів відповідно до вимог чинного законодавства.

Доведено до відома керівників, що розпорядженням голови райдержадміністрації   від 12 квітня 2017 року №88 « Про оперативну групу з питань безпечної життєдіяльності населення в період виконання агроформуваннями усіх форм власності  комплексів польових робіт» утворено оперативну групу за участю членів координаційної ради з питань безпечної життєдіяльності населення в період виконання агроформуваннями комплексів польових робіт.

Читать далее

Зміни до Закону України « Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію»

Внесеними до Закону України  « Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію» змінами згідно із Законом України «Про внесення змін до деяких законів України щодо надання допомоги дітям померлого годувальника» від 07.02.2017 №1836-VIII до осіб, які не мають права на пенсію віднесено дітей померлого годувальника (у тому числі народжених до спливу 10 місяців з дня смерті годувальника), який на день смерті не мав страхового стажу, необхідного для призначення пенсії для інваліда III групи (далі - дитина померлого годувальника).

Діти померлого годувальника мають право на призначення державної соціальної допомоги у випадках та на умовах, передбачених цим Законом та іншими законами України.

Читать далее