23 | 07 | 2018
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

07 липня 2017

Про отримання медичного обладнання

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27.05.2015 №350 «Про затвердження Порядку та умов надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на реформування регіональних систем охорони здоров’я  для здійснення заходів з виконання  спільного з Міжнародним банком реконструкції та розвитку проекту «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» (зі змінами)  6 липня комунальний заклад «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Іллінецької районної ради отримав  обладнання для медичних закладів району. А це 19 ЕКГ- телеметричних пристроїв, що дадуть змогу покращити медичну допомогу хворим із серцево-судинною патологією. Голова райдержадміністрації Андрій Лисак, заступник голови райдержадміністрації Валентина Поїзд мали змогу особисто поспілкуватися із працівниками лікувальних закладів району щодо раціонального розподілу отриманого обладнання між медичними установами та  навчання  медичних працівників щодо практичного застосування ЕКГ-телеметричних пристроїв.

Читать далее

Проведено обстеження сімей з дітьми

 З метою виявлення дітей, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків, перевірки використання батьками державної допомоги сім’ям з дітьми, на території Криштопівської сільської ради проведено обстеження окремих сімей з дітьми за  участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Поїзд, працівників служби у справах дітей, управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  Виявлено 2 сім’ї з дітьми, батьки яких ухиляються від виконання батьківських обов’язків. Проводиться робота щодо збору документів для взяття дітей на облік як таких, що перебувають у складних життєвих обставинах та взяття сімей під соціальних супровід. Читать далее