18 | 11 | 2017
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

13 листопада 2017

ОГОЛОШЕННЯ

Картинки по запросу спеціальність лікувальна справаВідокремлений структурний підрозділ «Іллінецький міжрайонний відділ лабораторних досліджень»  ДУ «Вінницький  обласний лабораторний центр МОЗ України» запрошує  на роботу фахівців по спеціальності за дипломом «Лікувально-профілактична справа»,  «Лікувальна справа» на заміщення вакантної посади Читать далее

Офіційна делегація Вінниччини взяла участь у святкових заходах з нагоди 99-річниці незалежності Республіки Польща

Офіційна делегація Вінницької області на чолі із заступником голови облдержадміністрації Василем Броварником та у складі директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка, генерального директора Вінницького обласного комунального підприємства «Віноблагроліс»  Анатолія Іванця та заступника генерального директора ТОВ "Барлінек-Інвест"  Володимира Шевчука, перебуває у Сьвєнтокшиському воєводстві Республіки Польща  з метою участі у святкових заходах з нагоди 99-річниці незалежності Республіки Польща.

В рамках візиту, 10 листопада, делегати відвідали адміністрацію воєводських доріг  Сьвєнтокшиського воєводства – установу, яка фінансується з бюджету  Сьвєнтокшиського воєводства та до завдань якої входить планування, будівництво, модернізація, утримання та охорона доріг, які відповідно до критеріїв закону «Про публічні дороги» знаходяться на території регіону. Дана зустріч є особливо актуальною оскільки в 2017 році на Вінниччині активно проходить відновлення доріг. Під час зустрічі директор закладу, пан Даміян Урбановські, розповів українським гостям  про засади поділу доріг на державні, воєводські, повітові, гмінні, міські та інші, а також про технологію будівництва доріг та механізм їх утримання.

Крім того, вінницька делегація відвідала підприємство «VIVE Textile Recycling», яке є найбільшим в структурі VIVE Group та займається переробкою текстильної продукції, оптовим та роздрібним продажем сортованого і несортованого вживаного одягу, який імпортується з країн Західної Європи. Під час візиту делегати ознайомились з основними етапами виробничого процесу  та на власні очі мали змогу побачити, як сировина, яка не відповідає вимогам клієнтів закладу, переробляється на відходи і промислові серветки, які заново використовуються в промисловості. Для забезпечення безперебійного виробничого процесу щодня на підприємстві, працює понад 990 чоловік в 3 зміни, переробляючи майже 400 тонн сировини та сортуючи її на 700 різних асортиментних груп.

Підприємство постійно вдосконалює виробничі процеси, пов'язані з переробкою текстильної продукції, впроваджує також ідеї та рішення, підготовлені працівниками, завдяки чому діяльність закладу не тільки відповідає найвищим стандартам якості ISO 9001 і 14001, але також є дружньою до навколишнього середовища. 

11 листопада делегати разом з керівництвом партнерського регіону взяли участь у святкових заходах з нагоди 99-річниці незалежності Республіки Польща, зокрема відвідали Святу Месу «За Вітчизну та мир» у кафедральному соборі Успіння Пресвятої Діви Марії, взяли участь в урочистому марші,  церемонії покладання квітів до пам’ятника Юзефа Пілсудського, запаленні символічних свічок пам'яті героїв та відвідали Келецький фестиваль незалежності.

Читать далее

Розвиток економіки стає основним пріоритетом роботи влади, - Прем'єр-міністр

Розвиток економіки та модернізація країни – від будівництва доріг до створення висококонкурентнихвиробництв та достойної соціальної сфери – є головним завданням Уряду сьогодні. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. Як Глава коаліційного Уряду він взяв участь у з’їзді однієї з партій коаліції – партії «Народний Фронт». Він подякував партійцям за підтримку курсу реформ Кабінету Міністрів України.  

Читать далее

Президент України провів телефонну розмову з Президентом Республіки Польща

Петро Порошенко привітав Анджея Дуду з Днем незалежності Польщі та висловив надію на зміцнення стратегічного партнерства заради миру, процвітання і добробуту народів двох країн.

Лідери двох держав обмінялися думками з актуальних питань двосторонніх взаємин.

Вони узгодили проведення надзвичайного засідання Консультаційного Комітету Президентів України та Республіки Польща на рівні зовнішньополітичних радників наступного тижня у Кракові. Президенти доручили також розпочати підготовку до робочого візиту Анджея Дуди до Харкова в грудні цього року.

Петро Порошенко та Анджей Дуда скоординували позиції в контексті підготовки до  Саміту «Східного партнерства», який проходитиме 24 листопада у Брюсселі.

Читать далее

Головою райдержадміністрації проведено зустріч з головою ГО "Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій" та обговорено питання, які хвилюють учасників бойових дій

Картинки по запросу учасники ато допомогаНещодавно було проведено зустріч голови райдержадміністрації та заступників із головою громадської організації Миколою Стельмащуком, під час якого було обговорено ряд питань, які турбують учасників АТО. Зокрема питання стосувались соціального захисту сімей загиблих учасників АТО та самих учасників бойових дій, фінансування громадської організації, пільг на перевезення учасників АТО, земельних, житлових та медичних питань.

Читать далее

В облдержадміністрації відбулась нарада зі ЗМІ щодо роз’яснення ряду реформ ініційованих Урядом Володимира Гройсмана

Під головуванням заступника голови - директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Ігоря Івасюка 10 листопада в приміщенні Вінницької облдержадміністрації відбулась нарада щодо роз’яснень пенсійної, освітньої та медичної реформи  за  участю керівників профільних служб облдержадміністрації, начальники відділів (завідуючі секторами) інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю райдержадміністрацій, представників друкованих та електронних ЗМІ районів.

Читать далее

Станьте наставником для дитини, яка проживає в закладах для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, інших закладах для дітей

Наставництво – це свого роду спілка двох людей, в котрій одна людина пропонує підтримку, допомогу, власний досвід іншій людині, в даному випадку дитині, позбавленій батьківської опіки. Завдяки цьому вона знає, що поруч є людина, яка піклується про неї. Наставником може стати повнолітня людина, яка має бажання, час і можливість допомагати іншим, яка здатна навчати іншого і вчитися сама, оскільки наставництво – це процес довготривалий, адже взаємини Наставника та Вихованця повинні тривати хоча б протягом року. Дуже добре, коли вони стають довготривалими і переростають у дружбу.

Читать далее