21 | 08 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

квітня 2018

27 квітня 2018

Україна повинна мати повну ядерну незалежність від Росії – Президент на ЧАЕС

Президент Петро Порошенко наголошує, що на наступному етапі удосконалення державної політики щодо відродження територій, що зазнали радіоактивного забруднення та соціального захисту постраждалих осіб внаслідок Чорнобильської катастрофи перед інженерами стоїть вкрай складне завдання – винайти найбільш безпечну та ефективну технологію вилучення паливомісних матеріалів та їх захоронення, але водночас потрібно удосконалити і всю систему поводження з радіоактивними відходами в країні. Читать далее

А.Парубій подякував Джону Хербсту і Атлантичній раді за підтримку регіональної співпраці, яку проводить Україна

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій провів зустріч з Директором Євразійського центру ім. Діну Патрісіу Атлантичної ради Джоном Хербстом у п’ятницю. У ході розмови А.Парубій подякував Джону Хербсту і Атлантичній раді за підтримку регіональної співпраці, яку проводить Україна. Зокрема, він нагадав про останню зустріч у Кишиневі, де відбувалась конференція за участю спікерів Грузії, України та Молдови щодо посилення співпраці у регіональному вимірі, зокрема, й у питаннях безпеки.

Читать далее

За рахунок субвенції з державного бюджету медичні заклади Вінниччини отримають нове обладнання

Похожее изображениеАпарат штучної вентиляції легень, універсальну цифрову УЗД систему, 12-канальний електрокардіограф, набори для проведення коронарографій, кардіологічні катетери та інше медобладнання отримає Вінницький регіональний клінічний лікувально-діагностичний центр серцево-судинної патології. Це обладнання придбано за рахунок субвенції з державного бюджету. 

Читать далее

26 квітня 2018

До Міжнародного дня пам'яті Чорнобиля

Чорнобильська аварія стала не лише величезною трагедією і найбільшою екологічною катастрофою ХХ століття, а й уроком для всього людства, довівши, що неконтрольована ядерна енергія не знає кордонів. На жаль, її відгомони будуть звучати ще довго і позначаться не на одному поколінні людей. І лише завдяки мужності та самовідданості робітників, вчених, військових і добровольців, які ризикували своїми життями і здоров'ям та виконали тоді, в 1986 році, безпрецедентні за своїми масштабами та складністю роботи з екстреного усунення наслідків цієї трагедії, вдалося уникнути більш жахливих наслідків.

Читать далее

Звітні збори в громадах продовжуються

25 квітня звітні збори громадян відбулися у с.Китайгород, у роботі яких взяли участь голова районної державної адміністрації Андрій Лисак, перший заступник голови райдержадмінітрації Володимир Любаревич, заступник директора з енергозбутової роботи структктурної одиниці «Іллінецькі електричні мережі» ПАТ «Вінницяобленерго» Олександр Ковтюк, заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Трішин. Про проведену роботу за минулий рік звітувала сільський голова Галина Полянська. У своїй доповіді вона зупинилася на питаннях наповнення місцевого бюджету, який суттєво перевиконано. Зауважила, що заборгованість по виплаті заробітної плати та енергоносіях відсутня.

Читать далее

25 квітня 2018

Молодь обирає здоров’я

З метою формування, популяризації й пропаганди здорового способу життя, запобігання, негативним проявам у молодіжному середовищі, виявлення та підтримки талановитої молоді, на базі Леухівської ЗОШ І-ІІІ ступенів 20 квітня 2018 року було проведено районний фестиваль –конкурс "Молодь обирає здоров'я". У Конкурсі взяли участь 6 шкіл району.

Читать далее

24 квітня 2018

Збори громадян у Жаданівському старостинському окрузі

23 квітня у Жаданівському старостинському окрузі, що входить до Іллінецької об’єднаної територіальної громади, пройшли звітні збори громадян. У сільському будинку культури перед громадою про проведену роботу за минулий рік звітувала в.о. старости Раїса Кучковська.

Читать далее

Про проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарсьми формуваннями району

23 квітня про хід проведення комплексу весняно-польових робіт сільськогосподарськими формуваннями району доповів присутнім на нараді у голови райдержадміністрації із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів, міністерств та відомств України  заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Трішин. У своєму виступі він зазначив, що виробничою програмою на 2018 рік передбачено, що загальна посівна площа в сільськогосподарських підприємствах району становитиме 42300 гектарів.

Читать далее

23 квітня 2018

Глава Уряду у Верховній Раді: 2018 рік має всі підстави бути успішним, ми маємо рухатися далі

Поточний рік має всі підстави стати роком успіху України, і сьогодні потрібно рухатися далі – шляхом змін та реформ, шляхом капітального ремонту країни та відновлення соціальної справедливості. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді.

«Давайте працювати так, аби в 2019 році нам було не соромно дивитися в очі людям, - сказав Прем’єр-міністр. - Як би нас не розділяли прапори, коли важко – ми об’єднуємося і приймаємо потрібні рішення. Цього року ми маємо залучати інвестиції, відновлювати село, продовжувати децентралізацію, нарощувати видобуток газу, будувати нові кілометри доріг. 2018 рік має всі підстави буди успішним. Пропоную йти далі».

Читать далее

20 квітня 2018

Про хід весняно - польових робіт у районі

Картинки по запросу весняно польові роботиСтаном на 20 квітня 2018 в повному обсязі, на площі 8355 га проведено перше підживлення озимих зернових культур поверхневим способом. Друге підживлення озимих зернових проведено на площі 2369 гектарів (28,4 % від загальної площі посіву). Також продовжуються роботи з проведення комплексу агротехнічних заходів по догляду за посівами озимих культур.

Сільськогосподарськими підприємствами району посіяно 2052 гектари ранніх зернових, або 83,6 % від прогнозу. З них 188 га ярої пшениці ( 75,2 % ), 1011 га. ячменю ( 75 % ), 853 га. гороху ( 101 % ).

Читать далее