18 | 10 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

серпня 2018

31 серпня 2018

Шановні представники бізнесу та молоді люди, які мають бажання розпочати підприємницьку діяльність!

Картинки по запросу про бізнес семінарУстанова «Агенція регіонального розвитку Вінницької області» в рамках своєї діяльності напрацювала ряд заходів щодо підтримки та розвитку бізнес-середовища.

Однією із проблем представників МСП є необхідність в знаннях та навичках з питань підприємницької діяльності.

З цією метою Агенцією розроблено ряд навчальних семінарів для підприємців за тематикою:

Читать далее

30 серпня 2018

Освітянський форум Іллінеччини

Про пріоритетні напрямки роботи щодо виконання державної програми розвитку освіти, реалізації державної політики в системі дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти йшлося на традиційній   педагогічній конференції освітян Іллінецького району, яка відбулася 29 серпня.

Педагогів району вітали заступник голови Іллінецької райдержадміністрації Валентина Поїзд, заступник голови Іллінецької районної ради Віктор Нечипоренко та заступник міського голови з гуманітарних питань Людмила Трохимець.

Читать далее

Аграрії Іллінецького району відзначені за найкращі показники

 29 серпня у Ямполі відбулися урочисті заходи з нагоди свята «Обжинки - 2018». Підбити попередні підсумки збирання ранньої групи зернових та зернобобових культур урожаю сільгосппідприємствами Вінницької області, віддати шану натрудженим хліборобським рукам, відзначити кращі господарства області на свято обжинок прибули голова обладерадміністрації Валерій Коровій, голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова Сорокського району Республіки Молдова Геннадій Мунтян, президент Вінницького Національного аграрного університету Григорій Калетнік.

Читать далее

До уваги підприємців району

Картинки по запросу організаційних питань по захисту прав ÑÐ¿Ð¾Ð¶Ð¸Ð²Ð°Ñ‡Ñ–Ð²Відділ економічного розвитку райдержадміністрації співпрацює з обласним громадським об’єднанням «Споживач» з організаційних питань по захисту прав споживачів.

Загальні умови провадження торговельної діяльності суб’єктами оптової та роздрібної торгівлі, основні вимоги до торговельної мережі і обслуговування споживачів встановлюють Порядком провадження торговельної діяльності та правилами торговельного обслуговування на ринку споживачів товарів, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 15.06.2006 року №833. Однією з вимог Порядку є обов’язкова наявність у закладі торгівлі на видному та доступному місці «куточка споживача».

Читать далее

29 серпня 2018

День пам’яті загиблих учасників АТО

Назавжди закарбувалась у людській пам’яті та новітній історії трагічна дата - 29 серпня. Одна з найтрагічніших дат війни на сході України. Біль не вщух, і через чотири роки у цей день болить душа кожного українця. 29 серпня 2014 року почався відхід українських військ з Іловайська через підступний «коридор» росіян та їхніх найманців. Тоді ж країна дізналася, що українські військові потрапили у "котел".

Читать далее

Єдиний методичний день для фахівців із соціальної роботи

29 серпня працівниками Іллінецького РЦ СССДМ проведено єдиний методичний день щодо ведення обліку сімей та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Участь у заході взяли фахівці із соціальної роботи Іллінецького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, спеціаліст із соціальної роботи Дашівської ОТГ.

Читать далее

28 серпня 2018

Для успішної комунікації влади та бізнесу Іллінецькою райдержадміністрацією проведено засідання «круглого столу»

Сьогодні, 28 серпня  відбулося засідання «круглого столу» з питань розвитку підприємництва у районі, організоване начальником відділу економічного розвитку райдержадміністрації Інною Купрій.

На засідання були присутні представники бізнесу, зокрема голови спілки та  профспілки підприємців Іллінецького району Геннадій Шапшай та Юрій  Котощук,  представник омбудсмена в Іллінецькому районі, голова ГО «Іллінці – наше місто» Олег Кружільний, заступник Іллінецького міського голови Олексій Сігнаєвський, голова районної спілки учасників АТО Микола Стельмащук, адміністратор ринків Іллінецької райспоживспілки Микола Кришталь та головний спеціаліст з екології, охорони навколишнього природного середовища та природних ресурсів відділу агропромислового розвитку РДА Павло Письменний.

Читать далее

Закриття старих рахунків для зарахування податків, зборів, платежів

Картинки по запросу Закінчується 10.09.2018 перехідний період функціонування централізованої моделі виконання дохідної частини бюджетів, закриття старих рахунків для зарахування податків, зборів та платежівУправління Державної казначейської служби України в Іллінецькому районі Вінницької області, відповідно до наказу Державної казначейської служби України від 27.06.2018 №216 «Про організацію роботи самостійних структурних підрозділів Державної казначейської служби України та головних управлінь Державної казначейської служби України при переході на централізовану модель виконання дохідної частини бюджетів», інформує платників податків, органи, що контролюють справляння надходжень, Іллінецьке відділення Немирівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Вінницькій області, Іллінецьку районну державну адміністрацію про закінчення 10.09.2018 року перехідного періоду функціонування централізованої моделі

Читать далее

Діти учасників АТО відпочивали у Республіці Польща

Приємно відзначити, що ініціатива   голови Іллінецької райдержадміністрації Андрія Лисака про оздоровлення дітей учасників АТО в Республіці Польща була реалізована. Польські друзі з Влощовського повіту Свєнтокшинського воєводства підтримали ініціативу та вишукали кошти, щоб оздоровити 15 дітей, батьки яких відстоюють незалежність держави. Список дітей учасників АТО був сформований ГО «Спілка учасників АТО та ветеранів інших бойових дій».

Читать далее

27 серпня 2018

Виступ Президента на урочистому Параді військ «Марш нової армії» з нагоди 27-ої річниці Незалежності України

Зродились ми великої години

З пожеж війни і полум’я вогнів.
Плекав нас біль за долю України,
Зростив нас гнів і лють на ворогів.
 
Дорогі співвітчизники!
 
Шановні гості!
 
Це – слова «Маршу нової армії», який сьогодні уперше пролунає на нашому військовому параді. Створили його на основі легендарної пісні, написаної наприкінці двадцятих років минулого століття. І символізує він нерозривний зв’язок між різними поколіннями борців за свободу Вітчизни.
 
Воістину «великою годиною» для нас, українців, стали останні чотири з половиною роки. Ми пережили неймовірні випробування війною та економічною кризою, що її спричинила російська агресія. Від рук ворога полягли тисячі й тисячі українців – військових та цивільних; чоловіків, жінок, дітей. Нас тестували і на міцність, і на розрив. Намагалися розділити народ і розчленувати країну. Пробували заблокувати наш рух до Європи. Хотіли загнати волелюбний народ назад в осоружне імперське стійло.