16 | 09 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

22 листопада 2018

Про підтримку галузі тваринництва, про обіг насіння та садивного матеріалу, дотримання технології виробництва йшлося на нараді у відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації

21 листопада 2018 року у  відділі агропромислового розвитку райдержадміністрації відбулася нарада,  де обговорено питання щодо  реалізації постанови Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року №107 «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва»,   про обіг насіння та садивного матеріалу, дотримання  технології виробництва та знищення насіння, яку провів заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Трішін.

Читать далее

Механізм запобігання та протидії домашньому насильству обговорено на семінарі - нараді

У рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» 21 листопада 2018 року відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації за участі заступника голови районної державної адміністрації Валентини Поїзд, начальника служби у справах дітей райдержадміністрації Людмили Ковальчук проведено семінар - нараду із психологами та соціальними педагогами закладів загальної середньої освіти району на тему «Механізм запобігання та протидії домашньому насильству».

Читать далее

Відзначено День Гідності та Свободи на Іллінеччині

21 листопада, у День Гідності та Свободи, згадуючи доленосні події в Україні початку XXI століття, вшановуючи патріотизм і мужність співвітчизників, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів Української держави та її європейського вибору, на центральній площі міста, біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні, відбувся мітинг-реквієм, у якому взяли участь керівники району та міста, учасники Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013-2014 років, студентство, учасники антитерористичної операції та операції об'єднаних сил на сході України,   представники структурних підрозділів районної державної адміністрації, місцевого самоврядування, установ, організацій району,  духовенство, громадські активісти, жителі міста.

Читать далее