21 | 09 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

20 лютого 2019

Уряд ухвалив низку рішень для посилення соціального захисту сімей загиблих Героїв Небесної сотні та учасників Революції Гідності

20 лютого 2019 року, у День Героїв Небесної Сотні, Уряд на своєму засіданні ухвалив низку нормативних актів, спрямованих на підвищення соціального захисту учасників Революції Гідності та сімей загиблих Героїв.

«Серед нас живуть учасники Революції Гідності, рідні загиблих, і наш обов'язок зробити все для того, щоби захистити цих людей. Ця робота проводиться Урядом протягом усього періоду нашої діяльності – не від дати до дати, а системно. Відповідну робочу групу очолює особисто Прем'єр-міністр, ми постійно зустрічаємось з учасниками Революції Гідності, з членами сімей загиблих на Майдані, таким чином продовжує реалізовуватись дорожня карта, яка дозволяє вирішити проблеми соціального характеру цих людей», - заявив Міністр соціальної політики Андрій Рева під час виступу на засіданні Уряду.

Читать далее

Іллінеччина вшановує 5- ті роковини найкривавіших подій Революції Гідності

20 лютого на центральній площі м. Іллінці священники Православної Церкви України відслужили панахиду за тими, хто 5 років тому не повернувся живим з Майдану, за всіма захисниками України. Люди, що зібралися на мітинг - реквієм в жалобі схиляли голови, згадуючи ті страшні лютневі дні… Майдан вкритий ріками крові, галасом... Вистріли. Снайпери відкрили вогонь по людях нічим не захищених: по жінках, молодих хлопцях, чоловіках…

Хвилиною мовчання керівники району, учасники АТО, представники установ, організацій, структурних підрозділів райдержадміністрації, місцевого самоврядування, студентська молодь, громадськість міста вшанували пам’ять Героїв Небесної Сотні, усіх земляків, які віддали своє життя за цілісність України.

Читать далее

На нараді із керівниками сільськогосподарських підприємств району та представниками органів місцевого самоврядування підведено підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2018 рік та обговорено перспективи розвитку галузі на 2019 рік

19 лютого під головуванням голови райдержадміністрації відбулася нарада з керівниками сільськогосподарських підприємств району, представниками органів місцевого самоврядування, керівниками цукрового заводу.

Про підсумки роботи агропромислового комплексу району за 2018 рік та перспективи розвитку галузі на 2019 рік поінформував Василь Трішін, заступник начальника відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації. Посадовець зазначив, що за останні роки через збіг цілого ряду, як об’єктивних так і суб’єктивних причин посівні площі провідної для нашого регіону технічної культури – цукрових буряків в господарствах усіх форм власності Іллінецького району різко скоротились.

Читать далее

Звернення керівників району

Буковина згадує Героїв Небесної Сотні                            Шановні жителі Іллінеччини!

20 лютого всі українці вшановують відвагу, силу духу і стійкість громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року - лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Ціною власного життя Герої Небесної Сотні довели, що наш український народ – нескорений, а дух його - незламний.Ми завжди будемо в неоплатному боргу перед Героями, яких назвали Небесною Сотнею і які стали символом Революції Гідності.

Читать далее