25 | 03 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

березня 2019

22 березня 2019

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

Сьогодні, 22 березня в Іллінецькій райдержадміністрації під головуванням голови райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання про встановлення опіки над дитиною-сиротою, здійснення соціального супроводу сім’ї, надано дозвіл матері на надання згоди на підписання її неповнолітнім сином договору оренди земельної ділянки. Також членів комісії ознайомлено з Рекомендаціями слухань, що відбулися 11 лютого 2019 року у Комітеті Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму на тему: «Захист прав та інтересів дитини в цивільному процесі», обговорено їх.

Читать далее

В Іллінецькому лісництві стартувала акція «Майбутнє лісу в твоїх руках»

Наша планета - це єдиний організм, в якому кожнісінький елемент є важливим механізмом та гармонійно підтримує і наповнює неповторним різноманіттям життя. Ліси займають третину всієї суші нашої планети і, виконуючи життєво важливі екосистемні функції, вони є джерелом засобів до існування.

21 березня, у Міжнародний день лісів розпочалася Всеукраїнська акція Держлісагентства «Майбутнє лісу в твоїх руках». Вона проходить під час весняних лісокультурних робіт з відтворення лісів та триватиме протягом місяця – до «Дня довкілля».

Читать далее

21 березня 2019

В амбулаторію загальної практики сімейної медицини с.Чортория придбано автомобіль

Медична реформа ініційована Президентом України Петром Порошенком та Урядом Володимира Гройсмана успішно реалізовується в державі. Протягом 2018 року і в Іллінецькому районі відбувалося реформування «первинки», яка змінила підходи до роботи та систему фінансування. Сьогодні первинна медична допомога у районі працює за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом», а медичні заклади, після підписання договорів з Національною службою здоров’я, отримують фінансування за новою моделлю.

Читать далее

20 березня 2019

У Копіївці обговорювали актуальні питання сьогодення

Частина активу с.Копіївка 19 березня  зібралася у затишній актовій залі місцевої школи, щоб поспілкуватися з головою райдержадміністрації, дізнатися про перспективи розвитку району.

Зацікавив учасників зустрічі фільм «Вінниччина – 2018 : Є що сказати!», який відобразив досягнення області у різних сферах.

В обговоренні Андрій Лисак акцентував увагу присутніх на показниках соціально-економічного розвитку району, зазначивши, що за останніх чотири роки за державної підтримки реалізовано ряд інвестиційних проектів і в районі.

Читать далее

19 березня 2019

Зустріч голови райдержадміністрації Андрія Лисака з педагогічним колективом Іллінецького державного аграрного коледжу

18 березня, зустрічаючись з педагогічним колективом Іллінецького держаного аграрного коледжу, голова райдержадміністрації Андрій Лисак розповідав про зміни в області та районі за останніх чотири роки. Запропонований відеоролик „Вінниччина - 2018. Є що сказати!” наочно продемонстрував основні досягнення області у всіх галузях економіки та викликав інтерес у присутніх, і навіть гордість, адже у ньому згадується і про досягнення Іллінецької ОТГ. Після перегляду, в обговоренні   Андрій Романович зазначив, що за цей період   маємо беззаперечні результати роботи. У районі окрім сміттєсортувальної станції збудовано сонячну електростанцію, створено додаткові робочі місця, та отримано нові можливості на перспективи.

Читать далее

Про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2019 №11«Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району»

Сьогодні, на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації розглянуто питання про виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 06.02.2019 №11 «Про організацію щорічної акції з благоустрою та санітарної очистки території населених пунктів району». Головний спеціаліст сектору містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації Микола Пачес зазначив, що міська, селищна, сільські ради затвердили Правила благоустрою територій кожної громади та зауважив, що щорічна акція цього року мала розпочатися раніше, проте, погодні умови внесли свої корективи.

Читать далее

18 березня 2019

До відома селянину!

Картинки по запросу особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки»Повідомляємо про те, що у 2019 році продовжується дія «Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки», зокрема триває приймання документів від фізичних осіб для надання часткового відшкодування витрат за закуплену ними установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку для зберігання і охолодження молока.

Читать далее

Досягнення енергонезалежності неможливе без залучення українських виробників до всіх процесів, – Володимир Гройсман

Досягнення енергетичної незалежності України – процес, до якого треба залучати якомога більше українських підприємств. Про це сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час відвідання одного з провідних підприємств енергетичного машинобудування України «Турбоатом». Глава Уряду побував на виробництві в рамках робочої поїздки до Харківської області.

Сьогодні на підприємстві існує замкнений цикл створення енергетичного обладнання – двигунів та турбін, а географія поставок налічує 45 країн. Читать далее

Президент побував на фронті, де привітав добровольців

Президент, Верховний Головнокомандувач Збройних Сил України Петро Порошенко відвідав передові позиції української армії на Донеччині та зустрівся з військовослужбовцями полку «Азов». Глава держави привітав бійців-добровольців та усіх українців з Днем українського добровольця.

«Перш за все я хочу привітати вас з Днем добровольця. Сьогодні держава відзначає це свято. Ми розпочали його в батальйоні Кульчицького і вирішили відвідати зону відповідальності батальйонно-тактичної групи від Світлодарської дуги до Зайцева», - сказав Петро Порошенко. Читать далее

16 березня 2019

Вітання з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Затишок і комфорт у кожному населеному пункті багато в чому залежить від якості та надійності надання послуг, від професіоналізму і відповідальності людей, що працюють у сфері житлово-комунального господарства і побутового обслуговування.

Про те, як працюють працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення Іллінецької об’єднаної територіальної громади багато говорити не потрібно, бо їхні справи говорять самі за себе. Ці люди вміють працювати та створють комфортні умови для проживання у місті. Всі, хто тут проживає і ті, кому доводиться у справах бувати в Іллінцях бачать, як міняється місто - з кожним днем стає ошатнішим, та комфортнішим для проживання людей.

Читать далее