23 | 07 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Продажа новостроек от застройщика. Готовые новостройки продажа квартир от застройщика. Продажа новостроек в подмосковье. Продажа загородной недвижимости. Большой рынок загородной недвижимости. Обзор загородной недвижимости. Укладка линолеума на пол. Быстрая укладка линолеума своими руками. Цена укладка линолеума. Ремонт клавиатуры ноутбука. Быстрый ремонт клавиатуры своими руками. Сколько стоит ремонт клавиатуры. Потребительский кредит проценты. Кредит потребительский где взять. Потребительский кредит низкая процентная ставка. World of warcraft скачать торрент. Популярная игра world of warcraft. World of warcraft бесплатно. Журнал моделист конструктор. Журнал моделист конструктор онлайн. Моделист конструктор читать онлайн. Купить квартиру на первом этаже. Хороша ли квартира на первом этаже. Минусы квартиры на первом этаже.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

березня 2019

29 березня 2019

Проведено нараду-семінар щодо попередження жорстокого поводження з дітьми

29 березня, службою у справах дітей райдержадміністрації та Іллінецьким районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за участю заступника голови райдержадміністрації Валентини Поїзд проведено нараду-семінар з прийомними батьками, батьками-вихователями, опікунами та піклувальниками щодо попередження жорстокого поводження з дітьми.

Присутніх ознайомлено із негативним явищем «торгівля людьми», міфами та стереотипами, пов’язаними з торгівлею людьми, акцентовано увагу на гостроту проблеми, визначено причини, форми та ознаки цього явища, розкрито шляхи попадання в дану ситуацію.

Читать далее

Працюючим – соціальне забезпечення та соціальні допомоги.

Картинки по запросу Працюючим – соціальне забезпечення та соціальні допомоги.Іллінецьке відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області /надалі Іллінецьке відділення ВД ФСС У у Вінницькій області/ є однією з важливих соціальних структур, що наділене державою повноваженнями, та функціями, які має право здійснювати на території Іллінецького та Оратівського районів.                    За кошти Фонду соціального страхування України для застрахованих осіб, в разі потреби, чинним законодавством передбачено близько 30 різних видів виплат та послуг. Застрахованою особою, тобто такою, що має право на отримання виплат та послуг за рахунок коштів Фонду соцстрахування, є фізична особа, яка сплачує або за яку сплачується, відповідно до вимог діючого законодавства, єдиний соціальний внесок, тощо.                                Читать далее

І в Іллінецькому районі стартує ХІV Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» - «Дитяче серденько, живи!»

З 1 по 30 квітня 2019 року в Україні буде проходити збір коштів для дітей з вадами серця під гаслом "Дитяче серденько, живи!"

Важко оцінити повний масштаб проблеми дитячої кардіології. Але в обласних лікарнях критично бракує медичного обладнання для ранньої діагностики та лікування хвороб серця у дітей. Серце не може чекати, його потрібно рятувати!

Акція відбувається 14 рік поспіль і за цей час уже встигла набути загальнонаціональної підтримки.

Читать далее

28 березня 2019

Участь у засіданні «круглого столу» страхового експерта з охорони праці Іллінецького відділення УВД ФСС України у Вінницькій області

26 березня 2018 року, страховий експерт з охорони праці Іллінецького відділення УВД ФСС України у Вінницькій областіКирилюк Валентина Дмитрівна, прийняла участь у засіданні «круглого столу» з питань щодо дотримання трудових відносин, вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки та гігієни праці, проведено на приватному підприємстві Синільник.

У засіданні «круглого столу» взяли участь керівники та посадові особи з охорони праці  приватних структур.

Читать далее

Про досягнення та проблеми сьогодення обговорено під час зустрічі з жителями с.Купчинці

З презентації фільму „Вінниччина - 2018. Є що сказати!” розпочалася зустріч голови райдержадміністрації Андрія Лисака з жителями с.Купчинці. Після перегляду фільму присутні у залі люди були вражені досягненнями за останній період у різних сферах життя області, почули від керівника району і про зроблене за останні чотири роки на Іллінеччині. Кожен  переконався, що з 2014 року економічні показники району нарощувались, зростав обсяг товарного виробництва рослинництва та тваринництва, збудовано нові промислові об’єкти, створено додаткові робочі місця, зросла заробітна плата, вартість оренди паїв, а відтак - рівень доходів громадян.

Читать далее

Президент відвідав учасників АТО/ООС, які проходять реабілітацію на відомому курорті «Хмільник»

Під час робочої поїздки на Вінничину Президент Петро Порошенко відвідав курорт «Хмільник» та поспілкувався з ветеранами АТО/ООС, які проходять реабілітацію в цьому всесвітньовідомому курорті та ознайомився з умовами їх відновлення та лікування.

Президент поцікавився умовами лікування та реабілітації українських воїнів, які брали участь в бойових діях по захисту України та поспілкувався з медичним персоналом. Глава держави подякував ветеранам за їх ратну службу та побажав скорішого і повного одужання. Читать далее

Україна продовжить шлях реформ та рух до високих європейських стандартів життя - Президент у Вінниці

«Ми продовжимо цей шлях. Ніхто не дозволить, щоб ми звернули з цього шляху», - сказав Президент Петро Порошенко про продовження руху України до ЄС і НАТО під час зустрічі з колективом заводу з виробництва сонячних панелей ТОВ «КНЕСС Естейт» в ході робочої поїздки на Вінниччину.

Глава держави зауважив, що коли вперше обирався Президентом, Україна займала 153 місце в рейтингу Doing business Світового банку, поруч із Сомалі. «Це означало «тавро», що ніхто сюди з інвестиціями не прийде. І за п`ять років Україна нашими спільними зусиллями продемонструвала найбільший прогрес серед усіх країн за всі часи - просунулась зі 153 місця на 71. Це при тому, що інші теж не спали, теж рухаються», зауважив він. Читать далее

27 березня 2019

Про зроблене за останні роки і в області, і в районі йшлося на зустрічі голови РДА з колективом Дашівського навчально реабілітаційного центру

Під  час зустрічі голови райдержадміністрації Андрія Лисака  з  колективом  Дашівського навчального реабілітаційного центру обговорено ряд актуальних питань, що стосуються соціально-економічного розвитку  області  та  району за останніх чотири роки. Переглянувши відеоролик „Вінниччина - 2018. Є що сказати!” присутні, переконалися, що економіка  розвивається, є досягнення у   всіх сферах життя області.

Цікавою була презентація Андрія Романовича  про розвиток району в умовах децентралізації. Активно обговорювалися питання динаміки заробітної плати, інвестиційних проектів, що були реалізовані за держаної підтримки, про оновлену інфраструктуру населених пунктів району.

Читать далее

Про роботу Інклюзивно – ресурсного центру Іллінецької районної ради

В ході робочої поїздки голова райдержадміністрації Андрій Лисак відвідав Інклюзивно-ресурсний центр (ІРЦ) Іллінецької районної ради та ознайомився з роботою установи, спілкувався з працівниками. За досить короткий час тут створено належні умови для роботи: зроблено ремонт у виділеному приміщенні, кімнати для роботи з особливими дітьми затишні та відповідають вимогам. Інклюзивний центр оснащений відповідними засобами, зокрема, предметно-ігровим і розвивально-корекційним обладнанням. А головне тут працюють підготовлені, висококваліфіковані працівники.

Читать далее

Про проходження щорічної акції "Майбутнє лісу в твоїх руках"

 

Картинки по запросу "Майбутнє лісу в твоїх руках"Звертаємо вашу увагу, що про проходження щорічної акції  "Майбутнє лісу в твоїх руках" можна дізнатися із телесюжету  "Участь обласної влади і школярів в акції "Майбутнє лісу в твоїх руках"". 
 
 
 
Посилання на сюжет:
Читать далее