21 | 08 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

травня 2019

31 травня 2019

Профілактика кишкових інфекцій

Картинки по запросу кишкові інфекціїСонячні дні й чудові дари природи, на які щедре літо, - не налаштовують на песимістичний лад. Але саме в цю пору виникає найбільша загроза підхопити гострі кишкові інфекції: харчові токсикоінфекції, гастроентероколіти, дизентерію, сальмонельоз, черевний тиф. Ці хвороби виникають внаслідок потрапляння в організм мікробів із забрудненими харчовими продуктами, водою і через брудні руки. Пам’ятайте, що найбільшими вашими ворогами є неякісні продукти, які ви можете придбати на ринку, не підозрюючи навіть, що ті овочі, фрукти, ковбаси, які не міняють з часом смаку і незмінні зовні, містять велику кількість збудників кишкових інфекцій. Не економте на здоров’ї, намагайтеся купувати тільки свіжу продукцію! 

Читать далее

30 травня 2019

За результатами шістнадцятого обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

Відповідно до розпорядженням голови обласної Ради від 01 лютого 2019 року № 13 «Про шістнадцятий обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад» 22 травня 2019 року відбулося засідання Конкурсної ради XVІ обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Рішенням Конкурсної ради (протокол від 22.05.2019 №2) у Іллінецькому районі визнано переможцями 5 проектів, фінансування яких буде здійснено з обласного бюджету.

 В Іллінецькій ОТГ:

Читать далее

ЩО НЕОБХІДНО ЗНАТИ ПРО ХВОРОБУ ЛАЙМА (системний кліщовий бореліоз)

Картинки по запросу ЗНАТИ ПРО ХВОРОБУ ЛАЙМАХвороба Лайма (системний кліщовий бореліоз) – інфекційна хвороба, переносником якої є іксодові кліщі, що зустрічаються в лісі, на луках,пасовищах, а в останнє десятиріччя перемістилися до паркової зони міст та скверів. Найчастіше кліщі прикріпляються до одягу людини, коли вона торкається гілок дерев, кущів або сидить на траві. Кліщі присмоктуються до людей не лише під час перебування на природі, але й через деякий час після відвідування зеленої зони, залишившись на одязі та речах. Крім того, вони можуть заноситися до житла людини з букетами квітів, собаками, іншими тваринами.

Читать далее

Про професію випускнику – із уст роботодавця

Днями Іллінецькою районною філією Вінницького обласного центру зайнятості в опорній школі Дашівської об’єднаної територіальної громади – Дашівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, було проведено брифінг роботодавців для старшокласників. Одразу зазначимо, що цей захід фактично став логічним завершенням тижня профорієнтації серед школярів у цьому закладі. Взяли участь у заході 60 учнів 9, 10 та 11 класів.

До тематично оформленої актової зали школи на зустріч із юнаками та дівчатами завітало чимало гостей. Серед них – голова Дашівської об’єднаної територіальної громади Сергій Тітаренко, начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Дашівської селищної ради Ольга Долгова та група успішних роботодавців цієї громади: депутат районної ради, голова ФГ «Світоч», Таїсія Полєжаєва, найуспішніша рестораторка району Світлана Безрученко разом із чоловіком – підприємцем Віталієм Безрученком, головний лікар Дашівської міської лікарні Анатолій Баранець, головний лікар КЗ «Дашівська амбулаторія загальної практики – сімейної медицини» Анатолій Атаманчук, фізичні особи – підприємці: Тамара Власюк, Тетяна Осадчук та Оксана Корець.

Читать далее

«Здорові діти – здорова нація!» у рамках акції «Відповідальність починається з мене»

В наш час дуже гостро стоїть проблема здорового способу життя молоді. Нажаль, при формуванні свідомого ставлення школярів та студентів до свого здоров’я, дуже багато чинників впливає на вибір  хибного шляху у формуванні сталих звичок.  Підростаюче покоління  не замислюється над наслідками.

Дорослі, як наставники молоді, не можуть залишатися осторонь цієї проблеми. Усіма можливими засобами намагаються сформувати у підопічних  позитивну мотивацію до життя.

Саме тому в Іллінецькому державному аграрному коледжі долучилися до акції «Відповідальність починається з мене» з метою пропаганди та утвердження здорового способу життя у молодіжному середовищі, підвищення усвідомленості та інформування населення щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності і зміцнення здоров'я, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Читать далее

29 травня 2019

Україна продовжує співпрацю з Міжнародним валютним фондом – підсумки зустрічі Президента з місією МВФ

Президент України Володимир Зеленський зустрівся з місією Міжнародного валютного фонду в Україні на чолі з Роном ван Роденом, яка перебуває в Києві. До зустрічі також долучилися Голова Національного банку України Яків Смолій та Міністр фінансів України Оксана Маркарова.

Поточна програма співпраці Stand-by була надана Україні для підтримки макрофінансової стабільності в рік виборів – президентських і парламентських. Читать далее

До відома сільгоспвиробників та експортерів сільськогосподарської продукції

Головне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує: низка країн світу, зокрема країни ЄС, Євразійського Економічного Союзу, Індонезії, Кенії, КНР, Туреччина висувають фітосанітарні вимоги щодо експорту деяких рослин та продуктів рослинного походження виключно із зон, ділянок та місць виробництва вільних від регульованих шкідливих організмів.

В інших випадках експорт рослин та продуктів рослинного походження до таких країн неможливий.

Читать далее

До уваги громадян! Нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів почнуть діяти з 22 серпня 2019 року

Власники автомобілів з іноземними номерами отримали додатковий час для митного оформлення своїх автівок без посилених штрафних санкцій. Нові штрафні санкції за порушення при переміщенні транспортних засобів почнуть діяти з 22 серпня 2019 року.

Верховна Рада України відтермінувала до 22 серпня 2019 року введення в дію норм щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення при переміщенні транспортних засобів у митних режимах тимчасового ввезення і транзиту. Читать далее

28 травня 2019

Проведено чергове засідання комісії з питань захисту прав дитини Іллінецької райдержадміністрації

28 травня під керівництвом заступника голови райдержадміністрації Валентини Поїзд, за участю представників управлінь та відділів райдержадміністрації, міської та селищної рад, районного відділу філії Державної установи «Центр пробації», поліції, центральної районної лікарні проведено засідання комісії з питань захисту прав дитини Іллінецької райдержадміністрації.

Членами Комісії розглянуті наступні питання:

- про надання дозволу на укладання на ім’я малолітньої дитини договору дарування житлового будинку та земельної ділянки (2 заяви);

- про виконання обов’язків опікуна, піклувальника;

Читать далее

Фахівців інклюзивно-ресурсних центрів Вінниччини навчатимуть новій методиці

 27 травня, у Вінницькій академії неперервної освіти дві групи фахівців інклюзивно-ресурсних центрів розпочали навчання за програмою «Користування психодіагностичними методиками WISC-IV, Leiter-3, Conners-3, PEP-3 та CASD», схваленою комісією з психології та педагогіки Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України.

Учасників навчального процесу привітала заступник начальника управління загальної середньої, дошкільної освіти та виховної роботи – начальник відділу інклюзивної, спеціальної освіти та виховної роботи Тетяна Лісогурська: «Надзвичайно важливу роботу ми зараз розпочинаємо, адже необхідно, щоб ви всі, будучи практичними психологами, навчилися тим методикам, які є новітніми в Україні.

Читать далее