10 | 12 | 2019
Голова
районної державної адміністрації
 
 
вакансія
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

Warning: file_put_contents() [function.file-put-contents]: Only 8192 of 19689 bytes written, possibly out of free disk space in /home/h44553/data/www/irda.org.ua/modules/mod_accordion_menu/classes/cache.class.php on line 120

вересня 2019

30 вересня 2019

Засідання Комісії з питань захисту прав дитини

 

 

30 вересня 2019 року   під керівництвом голови Іллінецької райдержадміністрації відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини.

Розглянуто питання: про надання дозволу на реалізацію житлового будинку право користування яким має неповнолітній; на надання згоди на підписання неповнолітньою договору оренди належної їй на праві спадщини за законом земельної ділянки; надання дозволу дарування частки житлового будинку на ім’я малолітньої; на надання згоди на підписання договору міни нерухомого майна без доплати неповнолітньою; про надання дозволу на відрахування з навчального закладу; про стан виховання, утримання та розвитку дитини в сім’ї опікуна.

Читать далее

МІНІСТЕРСТВО ЮСТИЦІЇ КОНСУЛЬТУЄ В РАМКАХ ПРОЄКТУ «Я МАЮ ПРАВО!»: про порядок усиновлення

Що таке усиновлення?

Згідно з українським законодавством усиновлення - це прийняття усиновлювачем у свою сім'ю особи на правах дочки чи сина, що здійснене на підставі рішення суду, крім випадку усиновлення дитини, яка є громадянином України, але проживає за межами України (в цьому випадку усиновлення здійснюється в консульській установі або дипломатичному представництві України).

Хто підлягає усиновленню?

Усиновленню підлягають діти, які перебувають на обліку як:

  • діти-сироти;
  • діти, позбавлені батьківського піклування;
  • діти, батьки яких дали згоду на усиновлення. Читать далее

Про організацію та контроль гарячого харчування учнів і підвіз до навчальних закладів району

Сьогодні, на щотижневій оперативній нараді у голови райдержадміністрації дане питання висвітлила начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Олександра Письменна. Вона зазначила,що харчування учнів ЗЗСО району організоване відповідно до постанов Кабінету Міністрів України від 19 червня 2002 року № 856 «Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах», від 22 листопада 2004 року № 1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку», спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства освіти і науки України від 01 червня 2005 № 242/329 «Про затвердження Порядку організації харчування дітей у навчальних та оздоровчих закладах».

Читать далее

24 вересня 2019

Про командно-штабні навчання з цивільного захисту

Картинки по запросу важлива інформація25 вересня 2019 року на базі Іллінецької міської об’єднаної територіальної громади будуть проходити командно-штабі навчання з цивільного захисту на тему: «Захист населення і території Іллінецької об’єднаної територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру».

Початок навчань 0 7.00. Закінчення о15.00.

В ході навчань будуть відпрацьовуватися питання взаємодії спеціалізованих служб цивільного захисту Іллінецької міської ОТГ, зокрема:

Читать далее

23 вересня 2019

Про права та обов’язки осіб, які отримують компенсацію, що призначається і виплачується у грошовій формі непрацюючим працездатним особам, які здійснюють догляд до моменту втрати зазначеною особою такого права або до дати призначення їй іншої виплати

Картинки по запросу виплата непрацездатним та особам що їх доглядають20 вересня 2019 року відбулася нарада з 59 особами, які оформленні по догляду за інвалідом 1 групи та особами, які досягли 80 років, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 липня 1996р № 832 та особами, які отримують компенсацію як фізичній особі, які надають соціальні послуги відповідно до постанови КМУ від 29квітня 2004р № 558 .

На нараді було надано роз’яснення про права та обов’язки особам, які отримують відповідну компенсацію, що призначається і виплачується у грошовій формі непрацюючим працездатним особам, які здійснюють догляд до моменту втрати зазначеною особою такого права або до дати призначення їй іншої виплати, встановленої законодавством.

Читать далее

22 вересня 2019

Звернення керівників району з нагоди Дня партизанської слави

                                                                                                 Шановні Іллінчани!

         ÐšÐ°Ñ€Ñ‚инки по запросу день партизанської слави22 вересня Україна відзначає День партизанської слави.

Антифашистський опір Українського народу у роки Другої світової війни об’єднав мільйони людей. Партизанський рух став масовим виявом високого патріотизму сотень тисяч добровольців, що самовідданою боротьбою за свободу щодень наближали перемогу над ворогом.

Один із центрів партизанської боротьби на Поділлі був і в нашому краї. Наші діди-прадіди хоробрістю і героїзмом, відвагою та безмежною любов’ю до Батьківщини продемонстрували світові, що Україна ніколи не скориться загарбникам. Наш святий обов'язок берегти пам'ять про мужність оборонців і визволителів Вітчизни. Ми переймаємо досвід самоорганізації, безмежної відданості рідній землі.

Читать далее

20 вересня 2019

На Іллінеччині відзначили День партизанської слави

У Шабельнянському лісі, в роки Другої світової війни,  діяла 2-га партизанська бригада, яка  нараховувала біля трьох тисяч партизан.  За час свого існування партизанська бригада  провела багато успішних бойових операцій, які зміцнювали надію людей, додавали впевненості. 

На жаль, час невблаганний, відходять у вічність учасники та свідки тих подій. Та людська  пам’ять сильніша: не забути нам спалених сіл, розстріляні сім’ї.  Повік пам’ятатимемо  подвиг наших земляків.  Саме тому,  20 вересня у Шабельнянському лісі біля меморіалу Партизанської слави відбувся урочистий мітинг-реквієм з вшанування героїв-підпільників та героїв партизанського руху району, які під час Другої світової війни вели боротьбу в глибокому тилу ворога за право вільно жити на рідній українській землі.

Читать далее

18 вересня 2019

Запобігти, врятувати, допомогти

Картинки по запросу місячник цивільного захистуГоловна мета - роз'яснення державної політики, спрямованої на забезпечення безпеки та захисту населення і територій, матеріальних і культурних цінностей та довкілля від негативних наслідків надзвичайних ситуацій, їх попередження, навчання населення поводженню в екстремальних умовах, пропаганда діяльності єдиної системи цивільного захисту та її структурних підрозділів.

До участі в організації і проведенні місячника активно залучаються фахівці галузі цивільного захисту на обласному рівні, начальники відділів з питань надзвичайних ситуацій районів та міст обласного значення, ОТГ, представники обласних спеціалізованих служб цивільної оборони, галузі освіти, підприємств, установ і організацій, засобів масової інформації.

Читать далее

16 вересня 2019

Аматорський фольклорний колектив «Вербиченька» Бабинського сільського будинку культури представляв Вінниччину на культурно-мистецькому святі «Осінь весільна – 2019»

Ой на горі жито, тоненькі покоси,
А хто буде розплітати дівчиноньці коси?
Козак буде розплітати, козак буде плести,
Козак буде дівчиноньку до шлюбоньку вести.

(нар. творчість)

Осінь здавна вважалась весільною порою. Саме тому 15 вересня у Національному музеї народної архітектури та побуту (музей під відкритим небом Пирогово), що знаходиться у м. Київ відбулося культурно-мистецьке свято «Осінь весільна – 2019» - яскравий захід з піснями, весільними жартами та пригощанням, у якому взяли участь кращі фольклорні колективи з різних куточків України. Кожен колектив представляв певну частину традиційного весільного обряду саме такою, якою вона була у їхньому краї.

Читать далее

10 вересня 2019

З 1944 року на Вінниччині створено більше 176 тисяч гектарів лісів!

Картинки по запросу ЛІС366,4 тис. га – це загальна площа лісів області, з них 218,8 тис. га – ліси Вінницького ОУЛМГ. Найбільший відсоток лісових угідь із 11 держлісгоспів має ДП «Могилів-Подільський лісгосп» (14,4 %), а найменший – ДП «Дашівське ДЛМГ» (2,7 %). Найвищий відсоток лісистості серед адміністративних районів має Чечельницький (24,4%), а найменший – Козятинський район (4%), що пов’язано з традиційним аграрним призначенням земель.

70% лісів Вінниччини – рукотворні діброви. В умовах глобального потепління, масового всихання лісів вінницькі лісівники успішно створюють та формують лісонасадження за участю більш посухостійких деревних порід, щоб область в наступні 50-100 років не втратила ліси.

Читать далее