17 | 11 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

жовтня 2019

31 жовтня 2019

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОПРИЛЮДНЕННЯ ПРОЕКТУ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ ТА ЗВІТУ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ

Картинки по запросу звыт про стратегычне екологычну Ð¾Ñ†Ñ‹Ð½ÐºÑƒВідповідно до частини 3 статті 11 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» звітом  про стратегічну екологічну оцінку для проектів містобудівної документації є розділ  «Охорона навколишнього природного середовища». 

ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ: «Детальний план будівництва свинокомплексу на території Бабинської сільської ради Іллінецького району Вінницької області за межами с. Бабин (повного циклу, потужністю 1200 свиноматок)». Читать далее

Що робити роботодавцю при нещасному випадку на виробництві?

Картинки по запросу Що робити роботодавцю при нещасному випадку на виробництв?Нещасний випадок на виробництві – це обмежена в часі подія або раптовий вплив на працівника небезпечного виробничого фактору чи середовища, що сталися у процесі виконання ним трудових обов’язків, внаслідок яких заподіяно шкоду здоров'ю або настала смерть. На превеликий жаль, далеко не завжди на підприємствах з небезпечним виробництвом дотримуються зазначених основних вимог щодо безпечних умов праці. В таких ситуаціях найчастіше й трапляються нещасні випадки на виробництві.   

В цьому разі на захисті прав потерпілих на виробництві стає Фонд соціального страхування України, який фінансує застрахованим особам щомісячні страхові виплати в разі часткової чи повної втрати працездатності, допомогу у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, одноразову допомогу в разі стійкої втрати працездатності або смерті потерпілого та інші.

Читать далее

30 жовтня 2019

Що робити з опалим листям?

Картинки по запросу чи спалювати листяМЕТОДИЧНІ  РЕКОМЕНДАЦІЇ НАСЕЛЕННЮ

Восени у нас прийнято спалювати опале листя, навесні –  торішню траву. В пік весняного і осіннього палів повітря в містах стає важким і гірким, збільшуються випадки захворювань дихальних шляхів. Чи є така звичка тисяч українців нормою? Яка шкода завдається людям і довкіллю від спалювання рослинних залишків?

 Яким чином караються порушення?

 І що ж робити з опалим листям?

Чим шкідливе спалювання опалого листя і сухої трави? Читать далее

29 жовтня 2019

Іллінеччина вшанувала визволителів нашої землі від нацистських загарбників

28 жовтня - це дата остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

Саме з цієї нагоди, 28 жовтня, на 75 - у річницю визволення України, зібралися жителі Іллінеччини біля Меморіалу Слави, в центрі міста, на урочистий мітинг. Керівники району, місцевого самоврядування, представники ветеранських та інших громадських організацій, учасники антитерористичної операції на сході України, представники трудових колективів, громадські активісти, студентська молодь вшанували хвилиною мовчання світлу пам'ять воїнів, величний подвиг яких і сьогодні залишається прикладом патріотизму, самовідданості, жертовності як на полях битви, так і в тилу, наближаючи розгром ворога та  піднімаючи Україну з руїн. 

Читать далее

28 жовтня 2019

Вітання керівників району з Днем визволення України від нацистських загарбників

Картинки по запросу визволення україни від нацистських загарбниківШановні жителі Іллінеччини!

28 жовтня ми відзначаємо 75 річницю звільнення України від нацистів, вшановуємо пам’ять полеглих, вклоняємось воїнам-визволителям і всім, хто зробив свій внесок за для перемоги в Другій світовій війні.

Переможна битва за Україну тривала довгих 22 місяці та стала вирішальною у розгромі військ гітлерівської Німеччини і її союзників. За перемогу наш народ заплатив занадто високу ціну – мільйони загиблих, поранених, скалічених. За різними оцінками, від 8 до 9 мільйонів синів і дочок України полягли в боях, загинули в окупації, у концтаборах, гетто, в’язницях та на каторжних роботах на чужині. Десятки тисяч українських міст і сіл було перетворено на руїни.

Ми дякуємо всім, хто наближав перемогу: і воїнам-захисникам, і тим, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та допомагав піднімати Україну з руїн.

Пам’ятаємо все, пам’ятаємо всіх.

Гордимося подвигом прадідів та пишаємося прийдешнім поколінням - сучасними захисниками України, гідними слави своїх дідів і прадідів, їхнім героїзмом, силою духу та мужністю. Твердо віримо у нашу перемогу.

Читать далее

24 жовтня 2019

Увага! Продукт небезпечний для споживання

Картинки по запросу шига-токсин продукуючої кишкової палички Escherichia coli та Listeria monocytogenesІллінецьке районне управління Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області інформує ( лист  ГУДПСС у Вінницькій області №СЗ-4.1/316/19  від 22 жовтня 2019 року «Щодо повідомлення системи RASFF» (вхідний від 21.10.2019 №11690-19),що у сирі «Бетмаль», виготовленого  з сирого молока та  експортованому з Франції ( виробник LeMoulis ) до  окремих  держав - членів  ЄС, і в тому числі до України ( імпортер компанія ТОВ «Бюро Він», вул.Мечнікова, 9 м.Київ, 01133 ) виявлено шига-токсин  продукуючої кишкової  палички Escherichiacoliта Listeriamonocytogenes.

Читать далее

Мисливці! На полюванні головне – збереження життя й здоров’я людей!

Картинки по запросу правила безпеки на Ð¿Ð¾Ð»ÑŽÐ²Ð°Ð½Ð½Ñ–Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання» користувачі мисливських угідь Вінницької області проводять колективне та облавне полювання на мисливських парнокопитних тварин:

- обласна організація Українського товариства мисливців та рибалок (УТМР) – з 2 листопада 2019 року;

- держпідприємства лісового господарства області - з 2 листопада 2019 року (на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування – до 26 січня 2020 року). Читать далее

Мисливці Вінниччини! До полювання готові?

Картинки по запросу полюванняМисливство – важлива ділянка роботи лісогосподарських підприємств області. Веденням мисливського господарства на Вінниччині займається 47 юридичних осіб.

Загальна площа мисливських угідь області – 2 млн. 131 тис. га. Мисливські угіддя надано в користування:

-держпідприємствам Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства – 257,1 тис. га (12,3%);

- обласній організації УТМР – 1 млн. 717 тис. га (83,4%);

Читать далее

Реформа децентралізації точно продовжуватиметься, – Олексій Гончарук

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук провів нараду з представниками Асоціації міст України.

Під час зустрічі обговорили питання початку та проходження опалювального сезону, залучення іноземних інвестицій в регіони та розподілу субвенцій. Також говорили про проблеми, з якими доводиться стикатися міським головам.

«Від ефективної співпраці Уряду та місцевих органів влади залежить якість життя українців. Для людини не має значення, з якої кишені буде профінансовано вирішення її проблем. Ми з вами в одному човні та маємо разом вирішувати проблеми людей», – сказав Олексій Гончарук. Читать далее

Україна піднялася одразу на 7 пунктів в рейтингу Doing Business-2020 та посіла 64-те місце серед 190 країн

Україна одразу на 7 пунктів покращила свою позицію у рейтингу інвестиційної привабливості Doing Business-2020, який щорічно оприлюднює Світовий банк, і посіла 64-ту сходинку зі 190 країн.

«Підвищення рейтингу України в Doing Business-2020 одразу на 7 позицій – це результат, який говорить сам за себе. Це позитивний сигнал для українських підприємців та «зелене світло» для іноземних інвесторів. Однак це лише початок, і ми продовжуємо роботу у цьому напрямку: три дні тому запрацював Кодекс про банкрутство, кілька тижнів тому – закон про стимулювання інвестиційної діяльності, активізуємо процеси дерегуляції», – коментує результати рейтингу Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук.

Читать далее