14 | 11 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Как сделать потолок из гипсокартона. Как сделать подвесной потолок в доме. Какой потолок лучше сделать. Отделка ванной комнаты. Быстрая отделка ванных комнат панелями. Отделка ванной комнаты пластиковыми панелями. Кровля крыши профнастилом. Качественные материалы для кровли крыш. Крыша из мягкой кровли. Самоделки для сада. Успешные самоделки для сада своими руками. Самоделки для сада и огорода. Ванная мебель для ванной комнаты. Купить мебель для ванных комнат недорого. Заказ мебели для ванной комнаты. Бизнес малое производство. Самый малый бизнес идеи производство. Новый бизнес производство. Монтаж дверей своими руками. Быстрый монтаж входных дверей. Легкий монтаж пластиковых дверей. С чего начать ремонт квартиры. Быстрый ремонт дома с чего начать. Ремонт своими руками для начинающих.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

01 листопада 2019

За участю експертів DESPRO на Вінниччині обговорили базові позиції Регіонального плану управління відходами в області

Сьогодні в Іллінецькому державному аграрному коледжі відбулась інформаційна зустріч з приводу обговорення проєкту «Регіонального плану управління відходами у Вінницькій області: основні позиції» за участю голови обласної державної адміністрації Владислава Скальського, офіційної делегації швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на чолі з Юргом Крістеном, голови іллінецької райдержадміністрації Андрія Лисака, Іллінецького міського голови Володимира Ящука.

Нагадаємо, що Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2017 року №820-р схвалено «Національну стратегію управління відходами в Україні до 2030 року», якою передбачено, що кожна область повинна розробити власний регіональний план управління відходами.

Читать далее

Голова обласної державної адміністрації ознайомився з роботою Іллінецького сміттєсортувального комплексу та переробкою вторсировини

1 листопада, в районі, в Іллінецькій ОТГ,   з робочим візитом перебував голова обласної державної адміністрації Владислав Скальський спільно з офіційною делегацією швейцарсько-українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» DESPRO на чолі з Юргом Крістеном.Голова районної державної адміністрації Андрій Лмсак, Іллінецький міський голова Володимир Ящук ознайомили високоповажних гостей з ефективною роботою сміттєсортувального комплексу  та напрацюваннями щодо роздільного збору ТПВ в Іллінецькій міській об’єднаній територіальній громаді.

Гості ознайомилися з виробництвом полімерно-піщаної тротуарної плитки, яку створюють завдяки переробці вторсировини на базі сміттєсортувального комплексу.

Читать далее

Керівники району та Іллінецької об’єднаної територіальної громади привітали працівників соціальної сфери з професійним святом

31 жовтня, напередодні відзначення Дня працівника соціальної сфери кращі представникигалузірайону зібралися на урочисті з нагоди професійного свята в актовій залі райдержадміністрації.

Тих, хто піклується про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, малозабезпечених та багатодітних сімей, допомагає їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації, тих, хто повсякчас готовий надати підтримку, завжди відкритий для спілкування, людяний привітали голова районної державної адміністрації Андрій Лисак та Іллінецький міський голова Володимир Ящук.

Читать далее