24 | 04 | 2019
lysak  
Голова
районної державної адміністрації
ЛИСАК
Андрій Романович
Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.
Головна
Іллінеччина
Паспорт соціально-економічного розвитку району
Історія нашого краю
Туристичні об'єкти району
Відомі земляки
Органи влади
Іллінецька райдержадміністрація
Структурні підрозділи райдержадміністрації
Територіальні органи
Місцеве самоврядування
Нормативно-правові документи
Розпорядження голови райдержадміністрації
Проекти розпорядження голови РДА, що підлягають обговоренню
Інші
Економіка району
Інвестиційна діяльність
Державні закупівлі
Запобігання проявам корупції
ЗМІ
Друковані ЗМІ
Електронні ЗМІ
Доступ до публічної інформації
Звернення громадян
Графік проведення "прямих телефонних ліній" з керівництвом РДА
Графік особистого прийому громадян у районній державній адміністрації
Аналітична довідка про організацію роботи зі зверненнями громадян
Зразок заяви
Інтернет-приймальня
Міжнародне співробітництво
Регуляторна діяльність
Конкурси проектів розвитку територіальних громад
Громадянське суспільство
Нормативно-правові акти
Абетка громадянського суспільства
Громадська рада
Консультації з громадськістю
Нормативно-правова база
Електронні консультації з громадськістю
Орієнтовний план проведення консультацій
Анонси консультацій з громадськістю
Публічне громадське обговорення
Звіти за результатами обговорення
Центр надання адміністративних послуг
Районний центр допомоги учасникам АТО
Контакти
Містобудування та архітектура
Законодавство
Містобудівні умови та обмеження
Генеральні плани населених пунктів та детальні плани території

Заходи щодо запобігання проявам корупції

Районною державною адміністрацією проводиться відповідна робота щодо забезпечення реалізації на території району державної політики у галузі боротьби з корупцією, створення дієвих систем запобігання і протидії корупції, виявлення та подолання її соціальних передумов і наслідків, викриття корупційних діянь, обов’язкової відповідальності винних у їх вчинені.

Видано розпорядження голови райдержадміністрації від 08 липня 2015 року №134 «Про відповідальних за координацію і виконання заходів, передбачених Державною програмою щодо реалізації засад державної антикорупційної політики в Україні (Антикорупційної стратегії) на 2015-2017 роки»», яким визначено: відповідальних за координацію роботи з питань запобігання корупційним проявам, за здійснення заходів щодо профілактичної та роз'яснювальної роботи, узагальнення результатів запобігання і протидії корупції та інформування про них обласної державної адміністрації.

З метою забезпечення відкритості та прозорості діяльності державних установ і органів влади у районній державній адміністрації  працює «телефон довіри», за яким можна повідомити про факти корупції, вчинені посадовими  особами управлінь, відділів, служби райдержадміністрації.   Станом на 01.10.2017  таких повідомлень не було.                                        

Забезпечуються упереджувальні заходи щодо запобігання фактам корупції серед державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування шляхом проведення роз'яснювальної роботи.  Питання антикорупційного законодавства постійно розглядаються на  нарадах.

Так, 21 березня 2016 року на нараді у голови райдержадміністрації  із заступниками голови райдержадміністрації, начальниками управлінь, відділів, секторів, служби райдержадміністрації, керівниками територіальних підрозділів міністерств та відомств України розглядалось питання «Про основні положення Закону України «Про запобігання корупції», 14 серпня 2017 року слухалось питання «Про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів відповідно до Закону України «Про запобігання корупції».

Здійснюються практичні заходи щодо усунення корупційних чинників у адміністративних процедурах, а саме в районі забезпечено функціонування Центру надання адміністративних послуг. З початку року надано 5419 таких послуги.

В районі відбулась передача послуг щодо реєстрації місця проживання громадян органам місцевого самоврядування.

Також райдержадміністрація та  Іллінецька міська рада надають послуги з реєстрації прав на нерухоме майно, юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців та громадських формувань.

Державних службовців, притягнутих до відповідальності за скоєння корупційних правопорушень протягом звітного періоду  не було. 

Скарг та звернень громадян стосовно порушення державними службовцями антикорупційного законодавства зареєстровано не було.

Випадків виникнення конфлікту інтересів також зафіксовано не було. Забезпечується постійний контроль за прийняттям на роботу, призначенням на посади з метою попередження виникнення конфлікту інтересів.

На офіційному веб-сайті райдержадміністрації розміщуються нормативно-правові акти з питань антикорупційного законодавства.