photorda2

  Надзвичайники Вінниччини закликають не ризикувати своїм життям та не виходити на тонку кригу

  Попри те, що температурний показник сягнув позначки нижче нуля, – рятувальники застерігають, що виходити на лід наразі зарано. Неміцна крига становить пряму небезпеку для здоров'я та життя тих, хто вирішить знехтувати попередженням надзвичайників.

    Про організацію роботи зі зверненнями громадян в Іллінецькій районній державній адміністрації за 2020 рік

  За  2020 рік до районної державної адміністрації     надійшло  216  заяви та скарги.

  З усіх звернень  149 надіслано  поштою через органи виконавчої влади вищого рівня.

  Як безпечно провести новорічно-різдвяні свята?

  Ми всі завжди чекаємо на новорічно-різдвяні свята, адже це час зустрічей із друзями, близькими й рідними. Особливо це актуально в часи пандемії COVID-19, коли ми максимально обмежили всі контакти й довго могли залишатися в ізоляції.

  Солодощі для дітей пільгових категорій в рамках проведення акції до новорічних та різдвяних свят від голови ОДА

  Сьогодні голова райдержадміністрації Богдан Кузнец разом працівниками служби у справах  дітей райдержадміністрації  відвідали дитячі будинки сімейного типу у яких виховуються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування та проживають на території Іллінецького району.  

  Посадовці вітали малечу  з прийдешніми новорічними святами та, в рамках проведення акції до новорічних та різдвяних свят, передали новорічні передали новорічні подарунки, набори цукрового печива, календариків, магнітів з новорічною тематикою  від голови обласної державної адміністрації Сергія Борзова.  

  Уряд оновив структуру місцевих державних адміністрацій

  Відтепер обласні та районні державні адміністрації можуть формувати свої підрозділи за новою структурою. Відповідне рішення ухвалено під час засідання Кабінету Міністрів України за ініціативи Міністерства розвитку громад та територій України.

  Асоціація благодійників України оголошує старт нового етапу Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2020»

  У конкурсі можуть брати участь благодійники чи волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2020 року; благодійні проєкти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період;

  На Вінниччині за минулу добу коронавірус вперше виявлено у 163 осіб, зареєстровано 7 летальних випадків

  Сьогодні, 30 грудня, у форматі відеоконференції заступник голови ОДА Сергій Здітовецький провів щоденне ранкове засідання оперативного штабу із запобігання та протидії поширенню на території Вінницької області COVID-19.

  Про участь держслужбовців в анонімному опитуванні

  Національне агентство з питань запобігання корупції запрошує державних службовців обласних, Київської  міської, районних державних адміністрацій взяти участь в анонімному опитуванні «Антикорупційна доброчесність 2020».

  Сергій Борзов: основна увага керівників територіальних громад має бути приділена таким напрямам як соціальна політика, земельні відносини та фінансова галузь

  28 грудня голова райдержадміністрації Богдан Кузнец взяв участь  у семінарі з питань реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади після місцевих виборів – 2020,

  За словами голови ОДА, 5 років над здійсненням цього працював головний лікар Володимир Шамрай, який досі зберігає папку «переписки» зі всіма міністрами охорони здоров’я України. Десять народних депутатів втручались у процес придбання, але прискорити так і

  За словами голови ОДА, 5 років над здійсненням цього працював головний лікар Володимир Шамрай, який досі зберігає папку «переписки» зі всіма міністрами охорони здоров’я України. Десять народних депутатів втручались у процес придбання, але прискорити так і не змогли.

  Сторінка 1 із 121

  Головне меню

  Архів новин

  Квітень 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2021 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню