photorda2

  Профілактика африканської чуми свиней

                Африканська чума свиней (АЧС) — інфекційна вірусна хвороба свійських і диких свиней

  Треба знати, що:

  – африканська чума НЕ загрожує людям, хворіють лише свині;

  – смертність свиней може сягати 100%;

  – вилікувати АЧС неможливо — вакцини та ліків немає. Тому єдиний метод боротьби із захворюванням — умертвляти і спалювати хворих свиней, щоб не допустити поширення вірусу;

  Сужба занйятості посприяла у започаткуванні власної справи

  Працівники Іллінецької районної філії Вінницького ОЦЗ проводять системну роботу щодо надання консультацій безробітним, котрі бажають започаткувати власну справу, адже не секрет, що багато наших земляків хотіли б працювати самі на себе. Окрім цього, зазначимо, що розвиток малого підприємництва є одним із пріоритетних напрямків діяльності нинішньої влади.

  Прес-реліз Служба зайнятості запускає сучасний освітній портал

  У державній службі зайнятості стартував новий проект для успішного працевлаштування українців – Освітній портал державної служби зайнятості (http://skills.dcz.gov.ua/).   

  «Новий сервіс допоможе безробітним розвивати власні навички, необхідні для вдалого працевлаштування, отримати нові компетенції та пройти професійне навчання», - коментує директор Державного центру зайнятості Ольга Макогон.

  Про посилення заходів щодо недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території району йшлося на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії

  25 лютого  2020 року   відбулось засідання надзвичайної протиепізоотичної комісії при Іллінецькій районній державній адміністрації « Про посилення заходів щодо недопущення занесення та розповсюдження збудника африканської чуми свиней на території району»

  У засіданні взяли участь перший заступники голови райдержадміністрації Володимир Любаревич,голови сільських рад, селищної, міської рад, директори ринків, керівники сільськогосподарських підприємств, представники лісомисливських господарств.

  Голова ОДА Владислав Скальський закликав районні лікарні укладати договори з НСЗУ для отримання пакетів на надання медичної допомоги

  Перед початком розгляду питань порядку денного 42 позачергової сесії Вінницької облради депутати торкнулися питання можливої зміни переліку опорних лікарень у рамках медичної реформи. Відтак, голова облдержадміністрації Владислав Скальський дав пояснення з приводу цього питання. Він зазначив, що районні лікарні повинні змагатися не за те, щоб отримати статус «опорної», який може бути переглянутим, а сфокусуватися на тому, щоб надавати якісні медичні послуги пацієнтам. Це основна філософія медичної реформи.

  Соціальний проект -  Навчання ІТ спеціальностям та працевлаштування людей з інвалідністю  “Ти можеш усе” Можливості безмежні!”

  В Україні проживає 2,7 млн. людей з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб людини з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

  Метою соціального проекту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим людям з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

  Увіковічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні

  Три дні поспіль, 18- 20  лютого,  Україна вшановує  пам’ять  Героїв Небесної Сотні, учасників  Революції  Гідності, які полягли за право вільно жити на своїй землі. Того холодного лютого 2014 року на  Майдані пролилася кров наших співвітчизників. Незалежна Україна здригнулася, а в її літописі з’явилися нові трагічні сторінки.

  Іллінчани 20 лютого зібралися на мітинг – реквієм на центральній площі м. Іллінці, біля пам’ятного знаку Героїв Небесної Сотні. Священники Православної Церкви України відслужили панахиду за загиблими  під час Революції Гідності.

  Звернення керівників району з нагоди Дня вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні

  Шановні жителі Іллінеччини!

  20 лютого ми вшановуємо пам’ять Героїв Небесної Сотні.

  Події на Майдані – це свідчення вражаючої незламності, патріотизму та хоробрості українського народу.    Герої Майдану стали провісниками свободи, нескореності, незламності нашого духу. Революція гідності вселила  віру,  надію на те, що ми зможемо побудувати в Україні європейську державу.     

  Ми схиляємо  голови перед тими, хто віддав життя, захищаючи ідеали демократії. Із жалем констатуємо, що боротьба на Майдані стала лише початком людських втрат. 

  ВШАНУЙМО РАЗОМ ПАМ’ЯТЬ ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ

  Шановні жителі Іллінеччини !

  У ці лютневі дні все прогресивне людство вшановує пам’ять Героїв Небесної сотні. Пам'ятаймо тих, хто вийшов на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

  20 лютого об 11,30 на центральній площі м.Іллінці біля пам’ятного знаку Героям Небесної сотні відбудеться мітинг-реквієм. Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися   та  вшанувати  пам’ять загиблих Героїв Небесної Сотні.             

  Опорні лікарні – основні вимоги нормативно-правової бази

  Відповідно до постанови КМУ від 27 листопада 2019 р. № 1074 для гарантованого забезпечення надання вторинної (спеціалізованої) та госпітального етапу екстреної медичної допомоги відповідно до потреб населення госпітального округу та суміжних госпітальних округів, поступового формування спроможної мережі надавачів медичних послуг визначаютьсяопорні заклади охорони здоров’яна період до трьох років.

  До опорних закладів охорони здоров’я відносяться

  На Іллінеччині вшановували учасників бойових дій на території інших держав та відзначали 31-у річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан

  14 лютого на Іллінеччині вшановували учасників бойових дій на території інших держав та відзначали 31-у річницю виведення військ колишнього СРСР з Республіки Афганістан.

  Цього дня відбулися  урочистості в актовій залі районної державної адміністрації, у яких взяли участь керівник апарату районної державної адміністрації Тетяна Ткач, заступник голови районної ради Віктор Нечипоренко, Іллінецький міський голова Володимир Ящук, воїни - інтернаціоналісти, трудові колективи, громадськість та молодь району.

  Звернення керівників району

  Дорогі  учасники бойових дій на території інших держав!

  Шановні жителі Іллінеччини!

  15 лютого в Україні вшановують  воїнів, які брали участь у локальних війнах та у врегулюванні воєнних конфліктів за межами  держави.

  Українське суспільство  шанує людей, які в мирні роки несли нелегку військову службу далеко за межами країни. Куди б не закидала доля наших земляків, яким довелося брати участь у миротворчих операціях, вони завжди чесно й сумлінно виконували військову присягу. За хоробрість, високий професіоналізм, надійність і благородство вони заслужили щиру подяку багатьох народів та примножили авторитет України як країни-миротворця.

  Вчора, 23 грудня   відбулося засідання постійної районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням першого заступника голови райдержадміністрації, першого заступника голови комісії Любаревич В.В.   Під час наради обговорено питання:

  1. Про додаткові заходи щодо попередження загибелі і травмування населення від несанкціонованого поводження із вибухонебезпечними предметами на території Іллінецького району на2020 рік.

  Для дітей загиблих учасників АТО/ООС та учасників бойових дій пройшов традиційний обласний захід «Новорічний потяг»

  Напередодні новорічно-різдвяних свят для дітей загиблих учасників АТО/ООС та учасників бойових дій розпочався традиційний обласний захід «Новорічний потяг».

  Вперше цьогоріч, окрім вітань та розваг, 109 діток цієї категорії отримали матеріальну допомогу з обласного бюджету на загальну суму 327000 грн., серед яких  шестеро діток з  Іллінецького району. 

  В обласній філармонії ім. М. Леонтовича 16 дітей  зазначених категорії сталили учасниками цікавої, насиченої програиу – інтерактивне естрадно-циркове шоу.

  Світлина від Іллінецька районна державна адміністрація.Взимку є чимало свят, яких з нетерпінням чекають дорослі та діти, та найбажанішими є новорічні свята, які приходять разом зі Святим Миколаєм, добрим чарівником, здатним виконати дитячі бажання.

  От і цього року, у районний будинок культури, 19 грудня, в День Святого Миколая дітей, які залишились без батьківського піклування, дітей учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, дітей, чиї батьки захищали територіальну цілісність та незалежність нашої держави на Сході України, дітей з особливими освітніми потребами та діток з багатодітних родин запросили на казкову феєрію, підготовлену вихованцями Центру дитячої та юнацької творчості Іллінецької міської об'єднаної територіальної громади, дитячого зразкового танцювального колективу «Фантазія», Іллінецької ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, дитячим зразковим танцювальним колективом «Ілляночка».

  Сторінка 1 із 69

  Головне меню

  Архів новин

  Лютий 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  27 28 29 30 31 1 2
  3 4 5 6 7 8 9
  10 11 12 13 14 15 16
  17 18 19 20 21 22 23
  24 25 26 27 28 29 1

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню