photorda2

  Парламент зробить усе для того, щоб місцеві вибори могли відбутися вчасно, - Дмитро Разумков

  Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив співчуття постраждалим від вибуху в Києві та паводків на Західній Україні.

  “Ми всі бачили повторення ситуації 2008 року в Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Це великий економічний та екологічний виклик для держави, на який потрібно буде відреагувати різним органам влади і в першу чергу - Верховній Раді України. Впевнений, що всі депутатські фракції та групи, всі комітети готові працювати у посиленому режимі й оперативно включитися в цей процес”, - зазначив Голова Парламенту. Він також подякував народним депутатам, які безпосередньо працювали в постраждалих регіонах і фактично першими прийшли на допомогу людям.

  Голова Верховної Ради України привітав українців із Днем Конституції. “Ми перша держава у світі, в якій ще 1710 року з’явилась Конституція. Сьогодні, за оцінками багатьох експертів, вона у нас найкраща в Європі, а можливо і не лише в Європі”, - нагадав Дмитро Разумков і запевнив, що головним завданням Верховної Ради України залишається захист конституційних прав та свобод громадян. 

  “Упевнений, що незалежно від того, у владі ми або в опозиції, Конституція і закріплені там демократія, свобода слова, рівність залишаються константами українського розвитку, суспільства та державності”, - підкреслив Голова Парламенту.

  Окрім того, Дмитро Разумков звернувся до голів профільних комітетів із проханням вчасно підготувати проекти рішень щодо майбутніх місцевих виборів. “Не пізніше, ніж за 90 днів, Верховна Рада України повинна оголосити вибори. Оскільки останній пленарний день третьої сесії буде через тиждень, маємо як Парламент зробити все для того, щоб вибори могли відбутися вчасно, відповідно до Конституції та законів України”, - наголосив він.

  Також Голова Парламенту зауважив, що проміжок часу між сесіями буде використовуватися не для відпочинку, а для безпосередньої роботи народних депутатів, особливо з огляду на наближення місцевих виборів. “Впевнений, що всі народні депутати будуть знаходитися на своєму бойовому чергуванні. У випадку, якщо буде необхідність провести позачергову сесію, переконаний, що депутатський корпус миттєво зреагує на таку ініціативу”, - зазначив Дмитро Разумков.

  Голова Верховної Ради України зауважив, що цього тижня на порядку денному знаходиться багато питань, зокрема, так званий законопроект про гральний бізнес, а також низка питань, пов'язаних з медичною реформою, регулюванням фінансового сектору, соціальною, освітньою сферами, спортом та меценацтвом. Дмитро Разумков нагадав, що 16 липня планується проведення урочистого засідання до 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет. «Це буде урочистий захід, і сподіваюсь, що коронавірус не завадить нам провести його на високому рівні”, - наголосив він.

  Максим Степанов на зустрічі з послами G7: Ми побудуємо таку систему охорони здоров’я, яка буде однією з найкращих у світі

  Уже з липня будуть дофінансовані «дефіцитні» медичні заклади, з вересня буде підвищено зарплату медикам, а уже зараз іде перерахунок тарифів на медичні послуги. При побудові медичної системи України буде враховуватися передовий вітчизняний та закордонний досвід. Мета нинішнього керівництва МОЗ – створити одну з найкращих систем охорони здоров’я у світі. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив під час онлайн-зустрічі із послами "Великої Сімки" та Головою Делегації ЄС в Україні 30 червня.

  «Ми активно працюємо над медичною реформою. Саме над медичною реформою, тому що всі попередні дії в охороні здоров’я були акцентовані виключно на зміні фінансування. Хочу сказати, що в реформуванні нашої медицини ми дуже вдячні закордонним партнерам за експертну допомогу. Ми хочемо знати про найкращий досвід інших країн і реалізувати його. Наша мета – побудувати таку систему охорони здоров’я, яка дійсно буде однією з найкращих у світі», - наголосив Максим Степанов.

  За словами очільника МОЗ, першочергові дії нинішнього керівництва відомства сконцентровані на «дефіцитних» медичних закладах. Тобто на дофінансуванні тих установ, в яких зараз коштів з державного бюджету менше, ніж було торік. Зокрема, ідеться про заклади протитуберкульозної служби, психіатричні та високоспеціалізовані лікарні, які опинилися на межі закриття. «Це робиться, щоб не допустити закриття лікарень і звільнення медиків. Також ми окремо збільшили фінансування на екстрену медичну допомогу. Тому що частина екстреної медичної допомоги також опинилася із дефіцитом коштів. Ми збільшимо це фінансування на 1,3 млн грн», - заявив Максим Степанов.

  При цьому МОЗ працює із розрахунками на наступний, 2021 рік, а також стандартизацією медичної допомоги загалом. «Важливо, щоб ці розрахунки дійсно відповідали рівню витрат, які насправді потрібні для надання медичної допомоги. І щоб у нас не виникало проблем із дефіцитом фінансування», - резюмував Міністр Максим Степанов.

  Володимир Зеленський на засіданні Нацради реформ: Будь-яка реформа – це перш за все результат

  Президент України Володимир Зеленський провів перше засідання Національної ради реформ за участю керівництва Кабінету Міністрів і Верховної Ради.

  Відкриваючи засідання, Глава держави оцінив якість і динаміку втілення змін в Україні. За його словами, говорити про ефективність будь-якої реформи можна лише у тому разі, якщо вона є результативною.

  «Будь-яка реформа – це перш за все результат. Коли ти йдеш по вулиці й почуваєшся в безпеці. Коли ти приходиш додому, а в кишені є гроші, тобто ти заробляєш. Тому для мене реформи – це можливість», – зазначив Президент.

  Він додав, що реформи також вимагають сміливості та швидких дій.

  «Люди разом з владою побудують країну, в якій так хочеться жити. Ось про що реформи для мене», – сказав Володимир Зеленський.

  Глава держави наголосив на потребі судової реформи, адже в Україні існує великий запит на справедливість та безпеку. Крім того, критично важливо зробити ефективною систему охорони здоров’я. Президент також акцентував увагу на необхідності доступних кредитів для населення, реформування податкової системи, пришвидшення приватизації, відзначив позитивний прогрес у сфері діджиталізації та успіхи в галузі інфраструктури, зокрема в реалізації проекту «Велике будівництво».

  «Реформи – це ще й про відповідальність. Хтось повинен нести відповідальність та давати результат. Тому я думаю, що це головне завдання для Національної ради реформ. Зробити все, щоб нам всім хотілося жити в Україні», – резюмував Володимир Зеленський.

  Головне меню

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню