photorda2

  Парламент зробить усе для того, щоб місцеві вибори могли відбутися вчасно, - Дмитро Разумков

  Голова Верховної Ради України Дмитро Разумков під час Погоджувальної ради депутатських фракцій та груп висловив співчуття постраждалим від вибуху в Києві та паводків на Західній Україні.

  “Ми всі бачили повторення ситуації 2008 року в Івано-Франківській та Чернівецькій областях. Це великий економічний та екологічний виклик для держави, на який потрібно буде відреагувати різним органам влади і в першу чергу - Верховній Раді України. Впевнений, що всі депутатські фракції та групи, всі комітети готові працювати у посиленому режимі й оперативно включитися в цей процес”, - зазначив Голова Парламенту. Він також подякував народним депутатам, які безпосередньо працювали в постраждалих регіонах і фактично першими прийшли на допомогу людям.

  Голова Верховної Ради України привітав українців із Днем Конституції. “Ми перша держава у світі, в якій ще 1710 року з’явилась Конституція. Сьогодні, за оцінками багатьох експертів, вона у нас найкраща в Європі, а можливо і не лише в Європі”, - нагадав Дмитро Разумков і запевнив, що головним завданням Верховної Ради України залишається захист конституційних прав та свобод громадян. 

  “Упевнений, що незалежно від того, у владі ми або в опозиції, Конституція і закріплені там демократія, свобода слова, рівність залишаються константами українського розвитку, суспільства та державності”, - підкреслив Голова Парламенту.

  Окрім того, Дмитро Разумков звернувся до голів профільних комітетів із проханням вчасно підготувати проекти рішень щодо майбутніх місцевих виборів. “Не пізніше, ніж за 90 днів, Верховна Рада України повинна оголосити вибори. Оскільки останній пленарний день третьої сесії буде через тиждень, маємо як Парламент зробити все для того, щоб вибори могли відбутися вчасно, відповідно до Конституції та законів України”, - наголосив він.

  Також Голова Парламенту зауважив, що проміжок часу між сесіями буде використовуватися не для відпочинку, а для безпосередньої роботи народних депутатів, особливо з огляду на наближення місцевих виборів. “Впевнений, що всі народні депутати будуть знаходитися на своєму бойовому чергуванні. У випадку, якщо буде необхідність провести позачергову сесію, переконаний, що депутатський корпус миттєво зреагує на таку ініціативу”, - зазначив Дмитро Разумков.

  Голова Верховної Ради України зауважив, що цього тижня на порядку денному знаходиться багато питань, зокрема, так званий законопроект про гральний бізнес, а також низка питань, пов'язаних з медичною реформою, регулюванням фінансового сектору, соціальною, освітньою сферами, спортом та меценацтвом. Дмитро Разумков нагадав, що 16 липня планується проведення урочистого засідання до 30-річчя прийняття Декларації про державний суверенітет. «Це буде урочистий захід, і сподіваюсь, що коронавірус не завадить нам провести його на високому рівні”, - наголосив він.

  Головне меню

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню