photorda2

  Візит Народного депутата України до Іллінецького району

  25 січня  з робочим візитом в Іллінецькому районі перебував Народний депутат України Руслан Демчак.

  В ході візиту відбулася зустріч Руслана Євгенійовича   з  головою райдержадміністрації Андрієм Лисаком, заступниками голови райдержадміністрації    та Іллінецьким міським головою Володимиром Ящуком.

  Народний депутат відвідав Іллінецький міський КЗ  ЦПМСД, неврологічне відділення, лабораторію, пологове відділення центральної районної лікарні. Ознайомившись із матеріально технічною базою та поспілкувавись із працівниками медичних закладів, він пообіцяв допомогти у придбанні необхідного обладнання.

  Руслан Демчак оглянув об’єкти, на  яких  проводяться  ремонтні роботи за кошти субвенції державного бюджету місцевим бюджетам на реалізацію заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій .Побував у дошкільному навчальному закладі «Сонечко», де ознайомився  із виконаними роботами, щодо заміни покрівлі, утеплення стін і стелі дитячого садочка. Цікавився організацією навчально-виховного процесу у дошкільному навчальному закладі, вихованці якого порадували гостей невеличкою концертною програмою.

  Народний депутат завітав до  центру  дитячої та юнацької творчості, у  якому було проведено капітальний ремонт даху.   Працівники центру дитячої та юнацької творчості розповіли про досягнення своїх вихованців, продемонструвавши  підготовлену презентацію на інтерактивному комплексі, котрий було придбано за сприяння депутата.

  В Іллінецькій музичній школі педагогічний колектив та учні презентували заклад і дякували народному депутату за  сприяння в придбанні музичних інструментів

  В ході зустрічі, народному обранцю було представлено   проект реконструкції юнацько-спортивної школи Іллінецької міської ради. Не обійшлося без подарунків для юних спортсменів Іллінеччини. Побувавши у  спортивному клубі «Атлант», Р.Демчак  вручив тренеру клубу боксерське спорядження.

  У Іллінецькому  НВК "ЗОШ І-III ступенів - гімназія №2" Руслан Євгенійович ознайомився із ходом виконаних робіт щодо будівництва спортивного майданчика зі штучним покриттям. Він зазначив, що  кошти на будівництво майданчика  були виділені  в листопаді  2017 року. За цей період значна частина робіт виконаніа, і висловив надію, що з настанням тепла, роботи будуть завершені в повному обсязі.
  Відвідав класи, в яких були встановлені  нові шкільні меблі, придбані за кошти фонду соціально-економічнонго розвитку. Зауважив,  що у сучасній школі  інтерактивні дошки повинні бути у кожному класі.

  Цього дня Руслан Демчак побував у Дашівській об’єднаній територіальній громаді. Ознайомився  з виконаними роботами щодо технічного переоснащення системи теплопостачання Білківської ЗОШ  І-ІІІ ступенів. Мав гарну нагоду поспілкуватися з педагогічним колективом.
  У смт Дашів народний депутат взяв участь у громадських слуханнях з презентації Стратегії  розвитку Дашівської об’єднаної територіальної громади до 2020 року.


  Головне меню

  Архів новин

  Травень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  27 28 29 30 1 2 3
  4 5 6 7 8 9 10
  11 12 13 14 15 16 17
  18 19 20 21 22 23 24
  25 26 27 28 29 30 31

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню