photorda2

  «Маємо поважати вибір людей»

  У приміщенні Бабинської загальноосвітньої школи І- ІІІ ступенів зібрався актив села, а це депутати сільської ради, педагогічний колектив місцевої загальноосвітньої школи, працівники дошкільного навчального закладу, місцевого фельдшерсько - акушерського пункту на зустріч із головою райдержадміністрації Андрієм Лисаком.

  Очільник району прозвітував про підсумки соціально-економічного розвитку району за результатами яких район у 2017 році занесено на обласну Дошку пошани. Акцентував увагу на успіхах об’єднаних територіальних громад у розвитку інфраструктури населених пунктів. Голова райдержадміністрації зазначив, що децентралізація – це процес, який маємо пройти спільно.

  Громади, які об’єдналися вже сьогодні роблять те, що не вирішувалось роками. «Я розумію, що у прийнятті рішення про дооб’єднання часто спрацьовують суб’єктивні чинники. Але ми маємо навчитись домовлятися, шукати точки дотику, компроміс, а головне - поважати вибір людей»,- зауважив Андрій Романович.

  При обговоренні медичної реформи учасники зібрання з’ясували: що нового очікувати пацієнтам; що буде платним, а що – безкоштовним; що зміниться для лікаря та що очікувати середньому медичному персоналу; чи закриватимуться лікарні; чи вистачить на все це грошей.

  Андрій Романович, презентуючи пенсійну реформу, наголосив, що запроваджуються чітка залежність розміру пенсії від суми сплачених страхових внесків і тривалості участі у страховій системі; новий механізм індексації пенсії після проведення осучаснення; надається можливість компенсації відсутнього страхового стажу.

  На гострі зауваження, які прозвучали з уст учасників зустрічі, голова райдержадміністрації надав аргументовані роз’яснення, а також відповів на запитання щодо подальшого ремонту приміщення початкової школи, спортивного залу, про погашення заборгованості із виплати заробітної плати техпрацівникам школи, про можливість відкриття у селі аптеки та стоматологічного кабінету.

  Питання щодо різної вартості проїзду в автобусах доручено опрацювати першому заступнику голови райдержадміністрації.

  Головне меню

  Архів новин

  Квітень 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2021 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню