photorda2

  Інститут економічних досліджень та політичних консультацій у співпраці з «Європейською правдою», в рамках проекту «Просування реформ в регіони», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми «Підтримка громадянського суспільства в Україні» та

  Мета конкурсу – посилити залучення організацій громадянського суспільства до процесів моніторингу та публічного діалогу з органами влади щодо питань реалізації медичної реформи.

  Максимальний розмір гранту (грн):

  250 000

  Кінцевий термін подання грантових заявок:

  05.03.2018 р. – до 18.00

  Орієнтовна дата засідання Грантової комісії:

  22.03.2018

  Пріоритети конкурсу

  Проекти, подані на спеціалізований конкурс «Підтримка регіонального діалогу в реформі охорони здоров’я», мають сприяти громадському моніторингу впровадження закону України «Про державні фінансові гарантії медичного обслуговування населення» (№2168-VIII від 19.10.2017) з огляду на його відповідність положенням Глави 22 «Громадське здоров’я» Угоди про асоціацію. Проекти повинні включати компонент публічного діалогу з органами влади щодо впровадження реформи в одній чи декількох областях Центральної та Східної України.

  Проекти, подані на конкурс, повинні включати такі компоненти:

  - проведення аналізу програм надання місцевих стимулів в сфері охорони здоров’я на різних рівнях місцевого самоврядування (ОТГ, село, місто, район, область),

  - проведення моніторингу приписної кампанії до лікарів первинної ланки на різних рівнях (ОТГ, село, місто, район, область),

  - проведення соціологічного дослідження за методологією ІЕД для виявлення місцевих стимулів і проблем при впровадженні реформи:

  - проведення фокус-груп[i] за участі лікарів первинної ланки системи охорони здоров’я, головних лікарів Центрів первинної медико-санітарної допомоги (ЦПМСД), завідувачів амбулаторій сімейної медицини щодо ролі місцевих органів самоврядування в системі охорони здоров’я. При цьому, учасники фокус-груп повинні включати фахівців з медичних закладів в обласному та районному центрах, сіл, ОТГ.

  -  проведення глибинних інтерв’ю[ii] представників органів самоврядування, лікарів первинної ланки, головних лікарів ЦПМСД, завідувачів амбулаторій сімейної медицини щодо ролі місцевих органів самоврядування в системі охорони здоров’я. При цьому, учасники фокус-груп повинні включати представників з обласного та районних центрів, сіл, ОТГ.

  - підготовку звіту з результатами аналізу місцевих стимулів, включно із результатами соціологічного дослідження (із наданням записів/стенограм фокус-груп та глибинних інтерв’ю), в якому буде зазначено основні прогалини в перших кроках із впровадження реформи на місцях та можливі заходи із ефективнішого впровадження реформи,

  - проведення публічного обговорення результатів дослідження в форматі круглого столу з залученням зацікавлених сторін.

  Мінімальна кількість глибинних інтерв’ю:

  1. представники органів місцевого самоврядування – 15 осіб
  2. головні лікарі ЦПМСД – 6-10 осіб
  3. завідувачі амбулаторій сімейної медицини – 6-10 осіб
  4. лікарі первинної ланки – 20 осіб.

  Максимальний розмір гранту – 250 000 гривень.

  Максимальна тривалість проектів – 6 місяців, але в будь-якому разі проект має завершитись до 31.10.2018 року.

  Останній термін подання проектів – 05.03.2018 р. – до 18.00

  Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу

  До участі у конкурсі запрошуються неприбуткові організації громадянського суспільства, які мають:

  • статус неприбутковості та офіційно зареєстровані в Україні не менше 1 року;
  • спроможність впроваджувати грантові проекти та звітуватися за ними (включаючи фінансове звітування);
  • запланували у бюджетах своїх проектів участь одного (двох) представників своєї організації у кожній з 2-денних конференцій, які припадають на період виконання проекту (перелік і дати запланованих конференцій див. нижче).

  Досвід практичної роботи у сфері запропонованого проекту буде конкурентною перевагою. Вітається здійснення проектної діяльності у співпраці з іншими регіональними громадськими організаціями, організаціями аналітичного, експертного спрямування, ЗМІ.

  Програма не надає грантів політичним партіям, релігійним громадам та пов’язаним із ними ОГС.

  Переможці конкурсу матимуть можливість отримати додаткові знання щодо розбудови інституційної та професійної спроможності, покращити знання та розуміння питань щодо зближення Україна-ЄС та імплементації УА, відвідати регіональні дводенні конференції для отримувачів грантів та інших регіональних ОГС і ЗМІ. Учасники конкурсу повинні закласти в грантові заявки орієнтовні витрати (в т.ч. проїзд та проживання) на участь одного (двох) представників у кожній з наступних конференцій, які припадають на період виконання проекту:

  Місце проведення конференції

  Дата проведення конференції

  1

  Центральний регіон (буде визначено пізніше)

  Червень 2018 року

  2

  Західний регіон (ймовірно Чернівці)

  Жовтень 2018 року

  Зверніть будь-ласка увагу на інструкцію про проведення конкурсу, аплікаційну форму, бюджет проекту (із рекомендаціями з підготовки бюджету проекту), стандартну грантову угоду, методику оцінки грантових заявок та критерії прийнятності, з якими ви можете ознайомитись нижче!

  Інструкція про проведення конкурсу 

  Додаток А. Аплікаційна форма 

  Додаток Б. Бюджет проекту (Рекомендації з підготовки бюджету проекту

  Додаток С. Стандартна грантова угода

  Методика оцінки грантових заявок 

  Критерії прийнятності 

  Проектні пропозиції з додатками слід надсилати на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. одним електронним листом. Додатки до проектної пропозиції мають бути додані у форматі .doc, .xls або .pdf. Кожен додаток слід надсилати одним окремим файлом. У випадку неможливості надіслати проектну пропозицію одним електронним листом (в разі великого обсягу додатків), грантова заявка може бути розміщена на файло-обмінних системах із зазначенням посилання на неї.

  Подані на конкурс матеріали не рецензуються. Про результати розгляду кожної проектної пропозиції буде повідомлено електронною поштою.

  Рішення про підтримку або відхилення грантової заявки схвалюється колегіально Грантовою комісією, до якої запрошуються фахівці з питань європейської інтеграції. Грантова комісія залишає за собою право надати заявнику вимоги щодо доопрацювання грантової заявки.

  Остаточне рішення щодо грантової заявки оскарженню не підлягає.

  Причини відмови в підтримці грантових заявок не повідомляються.

  Зверніть увагу, що консультації щодо оформлення грантових заявок не надаються телефоном. У разі виникнення додаткових запитань, листи будь ласка надсилайте на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

  Дивіться також:

  [i]Фокусоване групове інтерв'ю — якісний метод дослідження, групове інтерв'ю, організоване у вигляді розмови кількох респондентів, зазвичай 6-12 осіб, на задану інтерв'юером-модератором тему.

  [ii]Глибинне інтерв’ю – це неформалізована індивідуальна бесіда з респондентом, яка проводиться на основі інструментарію (гайду) з переліком обов’язкових тем для обговорення. Ґайд - це список відкритих запитань, які ставляться під час бесіди. При цьому інтерв'юер може задавати додаткові запитання, уточнення, просити навести приклади, і т. п.

  Головне меню

  Архів новин

  Квітень 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2021 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню