photorda2

  Головні президентські меседжі з прес-конференції Петра Порошенка

  Я не хотів би сперечатися про те, хто лідирує в рейтингах, тому що я займаюся реформуванням держави, реформами оборони, зовнішньої політики, а не рейтингами. Рішення про участь у виборчій кампанії я прийматиму тоді, коли кампанія розпочнеться. Зараз потрібно займатися об'єднанням усіх політичних сил, суспільства, держави…

  Найбільш вірогідно, я не буду висуванцем політичних партій. Хоча не виключаю, що якщо буде прийнято відповідне рішення, то… це вже буде інша справа.

  Я точно буду брати участь у президентських виборах як виборець. Точно буду голосувати в Україні, в Києві. Я наголошую, що після виборів точно буду жити в Україні... І я зроблю все, щоб не допустити реваншу. Я не програв ще у своєму житті жодної виборчої кампанії...

  Я точно не збираюся брати участь у парламентських виборах. Тому питання політичних союзів – це питання надважливе, щоб координувати зусилля, зокрема в рамках чинної коаліції, зміцнити відносини уряду, коаліції, підтримку і підвищення ефективності роботи як Верховної Ради, так і коаліції.

  Дострокових виборів не буде

  Жодних розмов з цього приводу я не веду. Я повністю задоволений темпами, які були продемонстровані на минулій сесії щодо співпраці президента, коаліції, парламенту і уряду. Я вірю в те, що парламент здатний продемонструвати зараз зрушення і щодо закону про нацбезпеку, і щодо закону про Національне бюро фінансових розслідувань, і щодо закону про Антикорупційний суд, щодо виконання функцій парламенту з кадрових призначень, і щодо того об’єднання, яке коаліція здатна продемонструвати…

  Як президент я можу розпустити парламент, якщо він не працюватиме 30 днів, або не існуватиме коаліція. Але я буду робити все можливе, щоб забезпечити ефективну координацію діяльності президента, уряду, парламентської коаліції і парламенту.

  Зміна виборчої системи – не справа президента

  Упевнений у тому, що ми повинні різко посилити відповідальність за скупку голів, підвищити прозорість виборчого процесу. Це вважаю першочерговим завданням. Як обирати парламент, на моє глибоке переконання, – це справа парламенту. Вони повинні обрати механізм і знайти компроміс, який набере конституційну більшість.

  Миротворча місія: без Росії, Білорусі і інших сусідів

  Миротворці – єдиний варіант на сьогоднішній день, яким можна зупинити вбивство українців і відновити український суверенітет на окупованому Донбасі. Присутність миротворців – це не просто розведення сторін. Це для нас неприйнятно. Вони мають діяти на всій окупованій території.

  Друге – миротворці зможуть роззброїти незаконні збройні формування. Третє – миротворці зможуть взяти під контроль неконтрольовану ділянку кордону і зупинити інфільтрацію російських військ, російського озброєння на окупованій території. Четверте – Україна зможе відновити свої гуманітарні місії, бо на сході відбувається гуманітарна катастрофа. І п’яте – участь. Ми збираємося обговорити це питання на різних рівнях «нормандського формату».

  Україно-польські відносини: Ми самі розберемося

  Наші відносини розвиваються дуже динамічно. Ви пам’ятаєте візит (президента) Дуди до Харкова, ми з ним бачилися і в Давосі, і після цього. Я бачився з польським прем’єр-міністром у Мюнхені, пройшло перше інаугураційне засідання комісії на рівні віце-прем’єрів стосовно розробки дорожньої карти виходу з цих обставин, які виникли після прийняття Польщею відповідного закону.

  Повірте мені, ми не потребуємо, щоб нам хтось казав, яких українських героїв ми повинні шанувати, а яких ні. Ми самі розберемося. Так само, як ми нікому не радимо, кого Польща має шанувати, а кого ні. Це недобре. Ми впевнені в тому, що практика заборони на в’їзд чи замороження досліджень хибна, і комісія має вирішити всі ці питання. Я впевнений в тому, що політики мають дивитися у майбутнє, а минуле залишити історії.

  Кораблі заберемо разом із Кримом

  Ми точно готові прийняти наші кораблі з Криму (як це пропонував Путін – «Главком»), але тільки разом із Кримом. Упевнений у тому, що це є одностайною позицією і української влади, і українського народу, і українського суспільства. Для цього Україна має задіяти всі інструменти, які має у своєму розпорядженні, – і дипломатичні зусилля, і санкційні, і в міжнародних судах.

  Саакашвілі – не щаслива людина

  Громадянство (у 2015 році, - «Главком») надавав свідомо. Я так само був зачарований перспективами, які пан Саакашвілі міг принести Україні. І я дав йому всі можливості.

  Він був губернатором Одещини. Результати ми всі бачили, вони були відсутні. І коли я отримав подання від органів про порушення під час подання на громадянство, у мене не було жодних інших дій, окрім як припинити громадянство у повній відповідності до Конституції. Якби не було перевірки щодо подання на громадянство, можливо б, досі були сподівання і мрії. Але Михайло сам зруйнував їх, і я не думаю, що він зараз щаслива людина.

  Важке життя

  Я не ношу рожеві окуляри. Я особисто бачу всі проблеми в країні. Коли я не був президентом, мої статки були набагато більше, ніж зараз. Я – єдиний президент, у якого така динаміка. Я не хочу обговорювати своє життя, але повірте мені, воно не цукор.

  Головне меню

  Архів новин

  Квітень 2021
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 31 1 2 3 4
  5 6 7 8 9 10 11
  12 13 14 15 16 17 18
  19 20 21 22 23 24 25
  26 27 28 29 30 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2021 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню