photorda2

  МОНЕТИЗАЦІЯ ПІЛЬГ

  Картинки по запросу монетизація пільгЗ першого жовтня 2019 року стартувала монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

  Відповідно до постанови КМУ «Деякі питання надання житлових субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг у грошовій формі» від 17 квітня 2019 №373 паралельно функціонує дві системи надання пільг у грошовій формі - готівкова і безготівкова.

  Пільги у безготівковій форміпризначаються усім пільговикам в автоматичному режимі, за прикладом безготівкового надання субсидій через Ощадбанк.

  Для цього АТ “Ощадбанк” веде у відповідних автоматизованих системах обліку банку персоніфікований облік пільговиків та коштів, які надходять на рахунок для виплати пільг, для кожного пільговика індивідуально. Після того, “Ощадбанк

  ” здійснює переказ коштів на рахунки управителів, об’єднань, виконавців комунальних послуг на підставі договорів, що укладаються між ними та АТ “Ощадбанк”.

  Після закінчення опалювального сезону залишки коштів на рахунку для виплати пільг, відображені на облікових записах пільговиків, які утворилися станом на 1 червня, виплачуються пільговикам АТ “Ощадбанк” шляхом перерахування таких коштів на поточні рахунки зазначених осіб, відкриті в АТ “Ощадбанк”, про що АТ “Ощадбанк” інформує пільговика шляхом надсилання смс-повідомлень (у разі наявності інформації про номер мобільного телефону пільговика).

  Такий механізм розроблено для забезпечення максимальної зручності тих категорій громадян, які мають право на пільгу, зокрема, людей похилого віку, які звикли до установленого алгоритму дій і не бажають його змінювати.

             Пільги у готівковій формі призначено усім бажаючим пільговикам на підставі поданих особисто заяв до 15 жовтня (до 15 травня) до управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, яке формує щомісяця до 25 числа реєстри пільговиків для виплати пільг у готівковій формі і передає їх Мінсоцполітики.

             Мінісоцполітики, опрацювавши отримані реєстри, надсилає їх до АТ "Ощадбанк" та переказує зазначеному банку кошти для виплати монетизованих пільг.

  Таким чином, кошти надходять на особисті рахунки пільговиків, які зможуть зняти їх з власного рахунку у будь-який час.

  УВАГА!

  Якщо в одному житловому приміщенні право на пільги мають кілька пільговиків, розрахунок суми пільги здійснюється одному із таких пільговиків, який має право на більший за розміром відсоток знижки з оплати житлово-комунальних послуг, з урахуванням розміру пільг інших пільговиків.

  Пільговики зобов’язані сплачувати щомісяця вартість фактично спожитої послуги з урахуванням суми пільги, перерахованої управителям, об’єднанням, виконавцям комунальних послуг або виплаченої таким пільговикам готівкою.

  Пільговик зобов’язаний повідомляти структурному підрозділу з питань соціального захисту населення про зміну всіх обставин, які впливають на надання пільг. Суми пільг, виплачені надміру внаслідок зловживань з боку пільговика, на вимогу структурного підрозділу з питань соціального захисту населення повертається пільговиком до державного бюджету.

  У разі відмови пільговика добровільно повернути суму надміру перерахованої (виплаченої) пільги питання про її примусове стягнення вирішується у судовому порядку.

  Сума пільги обраховується для кожної сім’ї пільговика індивідуально та залежить від кількості членів сім’ї пільговика, опалювальної площі, кількості поверхів у будинку, різновидів послуг, якими користується сім’я, тощо.

  Головне меню

  Архів новин

  Липень 2020
  Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
  29 30 1 2 3 4 5
  6 7 8 9 10 11 12
  13 14 15 16 17 18 19
  20 21 22 23 24 25 26
  27 28 29 30 31 1 2

  prezident new


  baner2 300x156


  baner3 300x156


  voda


  banerBPD 66x86

   

  © 2020 Іллінецька районна державна адміністрація
  Весь контент доступний за ліцензією Creative Commons Attribution 4.0 International, якщо не зазначено інше

  Головне меню